Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házas vagyok elég hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas vagyok elég hosszú ideje. Van a férjemmel három gyerekünk. Nemrégen lett egy barátom, akivel nagyon " működik a kémia". Melyiket válasszam, a férjem, vagy a szeretőmet?

Figyelt kérdés
A házasságom olyan semmilyennek érzem, beleszürkültünk a hétköznapokba. A férjem jó családapa, igazából mindenünk megvan, csak valami másra vágyom. A szeretőmmel fantasztikus szuper a szex, de fiatal még, így nincs lakása, autója, biztos megélhetése. Mégis sokszor úgy érzem meg kellene próbálnunk. Csak válás esetén nem tudom mi maradna Nekem. Kit válasszak?
2016. dec. 2. 23:06
 91/148 anonim ***** válasza:
100%

Jaj,na húzzál már aludni! Mert mindjárt kapsz a férjedtől!

Ostoba liba vagy,felrúgtál.mindent,majd mikor a másik pasi dobbantott,akkor visszaoldalogtál. Ennyiről van szó! Nem jöttél te rá semmire sem,hisz a férjeddel ugyanolyan fos az élet,csak nem akartál két szék közül a padlóra ülni. Ha annyira szr lenne neked,nem kullogtál volna vissza!

2017. ápr. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/148 anonim ***** válasza:

Én fény koromban ilyen besavanyodott családanyákat ettem reggelire, ugyanis könnyű prédák voltak.

Elég az hozzá, hogy én magamból kiindulva, ha miattam hagyja el a férjét, vagyis hagyta volna el, hogy kvázi velem legyen, akkor erről lebeszéltem volna, hiszen valószínű, a szerető mem akar párkapcsolatot, s így két szék közül a padlóra fogsz seggelni.

2017. ápr. 23. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/148 anonim ***** válasza:
100%

Drága kérdező!


Kívánom, hogy egész éetedben boldogtalan legyél.


Hogy lehet egy ilyen anya, aki a saját gyerekeit hagyja ott, csak azért mert "halálosan" szerelmes lett.


Ismétlem magam: Fontosabb volt a vágy, a saját gyerekeidnél.

Remélem a gyerekeid is büszkék rád.


Sajnáltad te a gyerekeid?? Érdekelt egy picit is mennyire fog fájni nekik, hogy te egy könnyű kalandba keveredtél??

Elmész te a tudod hova. :)


Ne merd magad anyának nevezni. Még most sem a gyerekeidre gondolsz.

2017. ápr. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/148 anonim ***** válasza:
100%
Ez bekerül majd a Családi Titkokba? Szaftos sztori....
2017. ápr. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/148 anonim ***** válasza:
100%
Családi gyanúk titkának árnyékában :D
2017. ápr. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/148 A kérdező kommentje:
Én hagytam ott a barátomat, mit nem lehet ezen érteni. Nem úgy jöttem vissza, hogy kidobott a szeretőm, hanem saját döntés. Ott miért nem osztjátok az észt, ahol nők folyamatosan azt hirdetik, hogy teljesen jogosan csaltam a férjem. Vagy a férfiak a nőket. Hibáztam, próbálom helyrehozni. Gondolom a válaszolók nagy része a becsület bajnoka.
2017. ápr. 23. 21:45
 97/148 anonim ***** válasza:
Kívánjunk sok sikert Neked, ezek után is? Sajnos azt kapod, amit érdemelsz. Örülj, mert pár ezer kilométerrel arrébb, keleten kövek járnának ezért, vagy párszáz éve itt Európában, máglya, előtte pedig az inkvizíció vendégszeretete... Nyílván rossz példák ezek, csak azt akartam ezzel hangsúlyozni, hogy más helyen, más időben nem úsznád meg ennyivel.
2017. ápr. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/148 anonim ***** válasza:

Itt nem arról van szó, hogy ki a becsület bajnoka, vagy ki nem az. Amit tettél nem egy apró hiba. Nem csak arról van szó, hogy megcsaltad a párod, messze nem. Hanem arról, hogy anyaként mit tettél.

Már ne is haragudj, de érdekes mód az én szüleim normálisak, és mindig érzem, hogy törödnek velem és a tesómmal.

Igen vannak hibák, amiket az ember elkövet. Mert emberek vagyunk és követünk el hibákat. De amit te tettél, nem egy sima hiba, és igen van amit nem lehet megbocsátani. A tiedet már abba számítom.


Gondolj a gyerekeidre, mielőtt bármiről is papolsz.

2017. ápr. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/148 A kérdező kommentje:
A férjem elintézte, hogy a cég ne bérelje tovább ezt a házat. Innen az év végén mindenképpen menni kell. Az ügyvédnél kérdeztem, hogy ilyen esetben kiskorú gyermekkel ki lehet rakni az utcára? Ez egyedi eset, mert a cég határozott ideig bérelte a házat. A férjem házába sem költözhetünk be a haszonélvezeti jog miatt. Ez azért szégyen, a jog szerint mehetek az utcára a gyerekekkel együtt? A nagy gyerek nem is akar Velem maradni, a férjem meg azt szeretné ha Vele lennének.
2017. máj. 21. 20:30
 100/148 anonim ***** válasza:

😂

Hát, ha nem a puncikád után loholtál volna, most nem fájna a fejed!

De már mindegy!

Ezt elbsztad! Ès mèg sajnálni sem fognak!

2017. máj. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!