Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házas vagyok elég hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas vagyok elég hosszú ideje. Van a férjemmel három gyerekünk. Nemrégen lett egy barátom, akivel nagyon " működik a kémia". Melyiket válasszam, a férjem, vagy a szeretőmet?

Figyelt kérdés
A házasságom olyan semmilyennek érzem, beleszürkültünk a hétköznapokba. A férjem jó családapa, igazából mindenünk megvan, csak valami másra vágyom. A szeretőmmel fantasztikus szuper a szex, de fiatal még, így nincs lakása, autója, biztos megélhetése. Mégis sokszor úgy érzem meg kellene próbálnunk. Csak válás esetén nem tudom mi maradna Nekem. Kit válasszak?
2016. dec. 2. 23:06
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/148 A kérdező kommentje:
Az ügyvédnek üzenem, hogy a családjának van ügyvédje, aki a férjemé is. Valami hasonlót mondtak, hogy azért nem jár pénz a kiadott házból akkor sem ha letellt amit adtak, mert Ők a haszonélvezők, és Ők kapják a pénzt. Igaz, hogy az unokáknak az életét fogják segíteni, de az összegyűlt pénzből válás esetén semmit nem kapok. Ez jogos? A nőnek meg üzenem, ez az Én férjem, és harcolok érte. A gyerekek miatt is fontos lenne megbeszélnünk a dolgokat. Nem jó nekik sem, ha csonka családban nőnek fel.
2017. márc. 19. 13:16
 72/148 anonim ***** válasza:
100%
Már megbocsáss Kérdező, de egy kapcsolatban első a bizalom. Ahogy leírtad félreléptél, ezzel gondolom a férjed képébe hazudtál. Választottad a szeretődet, el is költöztél. Akkor költöztél vissza amikor a lóvé hiánycikk lett a szeretődnél. Ahogy olvasom Te inkább csakhazamentél, nem pedig a férjed tudtával hazaköltöztél, amit szerintem bizonyít az a válási papíros. A haszonélvezet meg azért az ami , mert a haszonélvezők kapják a hasznot. De belegondoltál, hogy az a pénz a gyerekeidé lesz, és Tőlük akarod azt a pénzt jogtalanul elvenni. Ezekkel a féjed is tisztában van. Ami Neked különösen szar, hogy úgy néz ki nem hülye. Ha az elején megkapod az ilyenkor szokott maflásokat akkor lenne esélyed. Így nem. Összefoglalva: Megcsaltad, átvágtad, le akartátok pénzzel húzni, amikor meg baj van mennél vissza a biztosba. Ez elég szánalmas, és meg ne haragudj, de elég butuskának tűnsz.
2017. márc. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/148 anonim ***** válasza:
Ennyire nem veszitek észre, hogy kamu kérdés?
2017. márc. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/148 anonim ***** válasza:

Kérdésedre válaszolva, nincs mar esélyed rávenni a ferjedet, hogy ne valjatok. Az a hajo mar elment....

Hiába harcolnál érte... Csak kiröhögteted magad es megalázod. Amit persze meg is érdemelsz.

Remélem, felmegy majd egy társkeresőre a ex-férjed es összejön vagy egy másik rendes nővel vagy velem.

2017. márc. 21. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/148 anonim ***** válasza:
Mi van itt kérem szépen,hogy mindenki a kérdező párjára pályázik!? :D :D
2017. márc. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/148 anonim ***** válasza:
75%

#75 Semmi extra.

Csak annyi, hogy ezúttal a kérdező, őszinte volt, és nem a férjét okolta minden rosszért, amit tett, hanem belátta, hogy ő volt a hibás, és nem a férje. Ebből meg kiderült, hogy nem is a férfiak a rosszak, és így az ő férje kapósabb lett. Kapós lenne a többi férj is, csak a legtöbb nő, a kérdezővel ellentétben, először jól bemocskolja a férfiakat, és utána közösen szidják őket. Ők is ugyanolyanok, mint a kérdező férje, csak róluk a hazug feleségük nem hagyja, hogy ez kiderüljön.

Mindannyian "bántottuk" a hölgyet, de az igazság az, hogy még így is sokkal különb, mint nagyon sok másik nő. Ő őszinte volt, és kimondta, azt, amit a többiek még maguknak is letagadnak. Beismerte a saját hibáját, és nem a férjét hozta ki hibásnak. Talán egy nőt sem ismerek, aki elismeri a saját hibáját, és nem a férjét okolja mindenért.

Nagyot vétett, jobb helyeken, ezért kövezés jár. De őszinte! Nagyon kevés az ilyen nő, és ezért tiszteletet érdemel.


Persze most is ki kell emelnem a békesség kedvéért, hogy mindig vannak kivételek.

2017. márc. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/148 A kérdező kommentje:
72-nek üzenem. Nem hülye a férjem, és igen hazaköltöztem. Ide vagyok bejelentve, és itt vagyok a gyermekeimmel. Ha onnan nézed, hogy hazugság,megcsalás, pénzlehúzás. Ha innen nézem max füllentés, érzelmek lángolása, és a gyerektartás, meg a közös kassza elosztása nem pénzlehúzás, hanem teljesen hivatalos törvényes dolog. A bizalmat helyre lehet állítani, különben egy botlás nem a világvége. Legalábbis erről kell meggyőznöm a férjemet. Év végéig bérli a cég ezt a házat, ha költözni kell, nem biztos hogy oda a cég ahol dolgozik megengedi a bejelentkezésemet.
2017. ápr. 14. 18:15
 78/148 anonim ***** válasza:
88%

:-D

Na,alig pár hónap alatt elköltöztél,rájöttél,hogy a pasikád csak kúrogat,de mást nem tud felmutatni??

A férjedre meg lecsaptak a keselyűk??? Ez az!!! Minden megvan a jó szaftos kamuhoz!

Most meg már kapálódzól! Ez kész! Folytasd kérlek!

2017. ápr. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/148 anonim ***** válasza:

Hát ez valami hihetetlen... még h füllentés??? A legdurvább módja h megalázz valakit a megcsalás! A fiúkád is csak a pénzre utazott és miatta elhagytad a férjed. Ezek után azt várod h visszafogadjon?

Megaláztad, megbántottad, megbeszélted vele h vége van és mással élsz majd mikor lelép a faszid és nincs pénzed akkor már mindjárt kell a férjed. Ez nem kis botlás! Talán ha csak egyszer csalod meg és megbánod, de így...

Szörnyű ember vagy és jó lenne ha szégyellenéd magad, nem a többi embert ostoroznád, h ez nem is gáz miért hordanak le.

2017. ápr. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/148 anonim ***** válasza:

néhány embernek mennyi ideje van a fiktív kérdések és válaszok gyártására..

kezdek irigykedni.

2017. ápr. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!