Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házas vagyok elég hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas vagyok elég hosszú ideje. Van a férjemmel három gyerekünk. Nemrégen lett egy barátom, akivel nagyon " működik a kémia". Melyiket válasszam, a férjem, vagy a szeretőmet?

Figyelt kérdés
A házasságom olyan semmilyennek érzem, beleszürkültünk a hétköznapokba. A férjem jó családapa, igazából mindenünk megvan, csak valami másra vágyom. A szeretőmmel fantasztikus szuper a szex, de fiatal még, így nincs lakása, autója, biztos megélhetése. Mégis sokszor úgy érzem meg kellene próbálnunk. Csak válás esetén nem tudom mi maradna Nekem. Kit válasszak?
2016. dec. 2. 23:06
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
 141/148 anonim ***** válasza:
27%

Jaj, húzzál már dolgozni, mit picsogsz itt oldalak óta???

Elbsztad, te egyedül, nem más, csakis te! Lásd be és könnyebb lesz majd!

Egyébként meg nem akarj már egy kis hibát ezzel összehasonlítani, amit tettél. Mindenkit hátbaszúrtál,tervezetten,csakis a magad kényelme miatt! Ez nem olyan, mint összetörni egy kocsit véletlenül.

2018. dec. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/148 A kérdező kommentje:
Dolgozok, nem otthon meresztem a seggem. Amúgy sajnos az átlag alá kerültem, nem az átlag emberek közé. Akárhogy is mondod, a férjem volt, amikor mással dugott. Ezt, hogy mondod másképp? Csak nem úgy, hogy megcsalt? Szerintem egy másik kapcsolatot, főleg ha van szándék meg lehet beszélni, meg lehet bocsájtani. Én biztos nem utasítanám el ilyen határozottan a férjemet, ha látnàm hogy megbánta a dolgot.
2018. dec. 4. 14:50
 143/148 anonim ***** válasza:
Jah, persze, eddig 14 oldalig nem jutott eszedbe, hogy a férjed is félrekűrt csak most??
2018. dec. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/148 anonim ***** válasza:
100%

Értsd meg már, nincs olyan, hogy ..mindenképp vissza mentem volna...

Nincs vissza ha megcsaltad, hátbaszúrtad, elköltöztél. Nem így működik, hogy elmegyek dugok, élek mással, ha tetszik maradok ha nem tetszik vissza megyek.

És nem csalt meg. Az igaz, hogy még a férjed volt de már beadta a válást mert te megcsaltad, elköltöztél. Válófélben voltatok amikor ő nőzni kezdett. Bár még nem mondták ki de ő lezárta veled. Mi francot bazirozol ezen, mit nem értesz? Nem lehetsz ennyire hülye, hogy nem látod a különbséget. Megtaláltad a nagy Őt, elhagytad a családod. Mit picsogsz akkor? Arról ki tehet, hogy idióta voltál eszetlenül csak a p.nádra gondoltál amikor léptél? Akkor mit gondoltál, hogy tartod el a gyerekeket? Ja, hogy nem gondolkodtál... arról ki tehet?


A gyerekeket pedig nem fordítja ellened a pénzzel csak megad nekik mindent amit tud. Most inkább ne adjon semmit? Ne vigye nyaralni? Ne vigye autóval iskolába? Mert te nem tudod. Ezt kívánod a gyerekeidnek, hogy akkor az apjuktól se kapjanak semmit? Legalább normális apa és nem szrik a fejükre.

És nem, nem muszáj akarnia egy elbszott kapcsolatot rendbe hozni. Te sem akartad annak idején rendbe hozni, otthagytad őt az igazaiért. Most a férjedtől várod amit akkor te is megtehettél volna és mégsem tetted.

Megáll az ész, hogy itt siránkozol, vagdalkodsz de be nem látod, hogy csak és csak a te hibád ahová jutottál.

És nem kezd, hogy mi lett volna ha megcsal. Nem csalt meg. Nem tudjuk mi lett volna ha...de nem volt ha. Te csaltál ennyi volt. És most igenis élvezi a pénzét. Arra van. Ebből a kapcsolatból Te léptél ki,önszántadbol, nem dobott ki, nem akart nélküled élni, Te alakítottad így, ő pedig ezek után így döntött. Hogy nem tetszik a döntése az a Te bajod. A Tiéd sem tetszett neki akkoriban mégsem az ő érdekeit tartottad szem előtt de még a gyerekeidét sem. Csak a sajátodat. Most őt sem érdekli neked mi lenne a jó, mit szeretnél. Saját érdekét nézi na meg a gyerekekét. De értem miért nem akar Téged vissza. Az ahogy itt vagdalkozol, minősíted a döntését, kicsinyíted a hibádat az megmutatja milyen ember vagy. Erre úgy látszik ő is rájött, most nyílt ki a szeme, hogy a szeretett nő, a gyerekei anyja egy egoista, számító, pénzéhes rbanc aki még a gyerekeiről is sajnálja amit kapnak, akit csak a saját jóléte meg a pnája érdekel.

Majd hülye lenne visszavenni. Nálad rosszabb nemigen akadhat neki.

2018. dec. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/148 anonim ***** válasza:

Te vagy a tökéletes példája kérdező annak, amikor belefutsz a saját hazugságodba.

Most azt állítod a férjed a szeretőd előtt csalt? Akkor miért is írtad az egyik korábbi hozzászólásodban ezt? "Amúgy meg ha Ő csal meg előbb"? Hm? Akkor miért írtad ezt? Vagy ezeket? "Amúgy is amíg el sem váltunk, már más nőt kefélt. Pedig még házasok voltunk. Ugyanolyan gerinctelenség, vagy nem?" "Még javában ment a vàlàs, ő meg nem is tudom milyen nővel randizgatott, meg szexelt. Ez nem undorító? Hibáztam, de ki nem? Házassàg alatt félreléptem, ugyanúgy Ő is. Az miért más? Mégis hajlandó lettem volna szemet hunyni a nő miatt."

Itt te nem írtál olyan nőről aki a szeretőd előtt lett volna, csak miután borult a bili. Hazudsz és ez simán lejön. :)

A volt férjednek azután lett valakije, hogy kimondta vége. :)

Ő nem csalt meg téged, csak te őt.

2018. dec. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/148 A kérdező kommentje:
Valamit félreérthettél. A szeretőm előtt nem feküdt le mással a volt férjem. Csak utána. Ha elírtam, vagy nem egyértelműen írtam sajnálom. Egyébként itt mi értelme lenne hazudni?
2018. dec. 4. 18:56
 147/148 anonim ***** válasza:
Akkor meg az nem világos miért megcsalás az, ha azután lett neki nője, hogy elhagytad... :) Mert az nem megcsalás kedves kérdező. A tied volt az
2018. dec. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/148 anonim ***** válasza:
Kamu
2021. dec. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!