Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házas vagyok elég hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas vagyok elég hosszú ideje. Van a férjemmel három gyerekünk. Nemrégen lett egy barátom, akivel nagyon " működik a kémia". Melyiket válasszam, a férjem, vagy a szeretőmet?

Figyelt kérdés
A házasságom olyan semmilyennek érzem, beleszürkültünk a hétköznapokba. A férjem jó családapa, igazából mindenünk megvan, csak valami másra vágyom. A szeretőmmel fantasztikus szuper a szex, de fiatal még, így nincs lakása, autója, biztos megélhetése. Mégis sokszor úgy érzem meg kellene próbálnunk. Csak válás esetén nem tudom mi maradna Nekem. Kit válasszak?
2016. dec. 2. 23:06
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/148 A kérdező kommentje:
A "pasikám" nem csak dugott ahogy mondod, érzelmek voltak. Csak azt vettem észre, hogy hirtelen fontos lett e váláskor kapott pénz. A gyerekeket sem akartam elveszíteni, és Én döntöttem, hogy a gyerekeim mellett a helyem. Amúgy ha szerinted kamu, minek válaszolsz.
2017. ápr. 14. 19:45
 82/148 anonim ***** válasza:
Mert nehéz elhinni,hogy van ilyen ostoba tyúk!! :-D
2017. ápr. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/148 A kérdező kommentje:
Miért, mert nem volt még ember aki az érzelmeit követte volna, a szerelmet kereste. Rengeteg ilyen van. Az is van, hogy ilyen-olyan okokból rájön, hogy az előző párja jobb választás volt. Ezen az oldalon rengeteg ember van akinek jót tett a váltás, és legalább ugyanannyi aki visszasírja az exét. Mi ebben az ostobaság? Nincs mindenkinek jó döntés.
2017. ápr. 14. 20:36
 84/148 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam ezzel dobálózni, de ez tuti kamu. Ilyen szar ember nincs! Nem létezhet! Ugye nem?
2017. ápr. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/148 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a gond, ha az ember az érzelmeit követi, hanem az amikor arra hivatkozva, hogy "működik a kémia" és jobb a szex, kiteszi egy csonka családnak a gyerekeit, akiket elvileg szeret. :)

Nem a férjed idézte elő ezt a helyzetet, hanem TE, azzal, hogy félreléptél, és nem érdekelt, hogy mit éreznek akkor a gyerekeid, ha megtudják, hoyg anyuci máshoz ment.

Szerinted mennyire fájt nekik amikor leléptél és otthagytad őket? Sőt mindezek után még az apjuktól is el akartad őket szakítani, sőt abból a házból, otthonból is, ahol addig éltek.


De leírom egyszerűbben: Fontosabb volt neked a szex és a vágy, mint a saját gyerekeid.

2017. ápr. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/148 A kérdező kommentje:
Tehát 84-es, ha a kissé ellaposodott kapcsolatban szerelmes lettél, de nagyon, halálosan, úgy hogy azt érzed minden percben, hogy vele szeretnél lenni, akkor Te mit teszel. Maradsz a házasságodban, és évekig azon gondolkodsz, hogy jól döntöttél-e, vagy felvállalod a szerelmet. Ha meg kiderül, hogy a nagy szerelemnek nem tisztességesek a tervei, gyorsan kijózanodsz, és meglátod a régi házasságodban a szépségeket is. Ezen felül a gyerekeim. Nem akartak jönni, és Őket elhagyni nem akarom.
2017. ápr. 22. 21:10
 87/148 anonim ***** válasza:
100%

19-20 évesen szoktak eldobni mindent az emberek egy farok/punci miatt! Te hány éves is vagy?

Halálos szerelem?? Mint valami idióta tini és ennek meg 3 gyereke meg férje is van!

2017. ápr. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/148 anonim ***** válasza:
miert van ez a kerdes kiemelve? talaltal egy masodik szeretot es most oda koltoztel?
2017. ápr. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/148 A kérdező kommentje:
Halálos szerelem... Köss bele a kifejezésbe. Mennyivel jobb amikor csendben marad a nő, vagy férfi, és évekig félrelép. Aztán megy haza a párjához, úgy hogy a szeretője dolgai szinte még a szájában vannak. Esetleg egy idegen gyermek, vagy nemi betegségek. Szerintem pont hogy gerinces voltam, és kiálltam azért akit szerettem. Tévedtem, de már más is.
2017. ápr. 22. 21:55
 90/148 anonim ***** válasza:
100%
Remélem keményen megver a Jó Isten kérdező!
2017. ápr. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!