Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házas vagyok elég hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas vagyok elég hosszú ideje. Van a férjemmel három gyerekünk. Nemrégen lett egy barátom, akivel nagyon " működik a kémia". Melyiket válasszam, a férjem, vagy a szeretőmet?

Figyelt kérdés
A házasságom olyan semmilyennek érzem, beleszürkültünk a hétköznapokba. A férjem jó családapa, igazából mindenünk megvan, csak valami másra vágyom. A szeretőmmel fantasztikus szuper a szex, de fiatal még, így nincs lakása, autója, biztos megélhetése. Mégis sokszor úgy érzem meg kellene próbálnunk. Csak válás esetén nem tudom mi maradna Nekem. Kit válasszak?
2016. dec. 2. 23:06
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/148 anonim ***** válasza:
100%

És te ezt el is hiszed magadról?

Az ilyen férjek miatt egyre nagyobb szégyen férfinak lenni.

Az ilyen nők miatt, nem akar nősülni a normális férfi.

2017. márc. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/148 A kérdező kommentje:
Mit hiszek el Magamról? Miért szégyen ilyen férjnek lenni?
2017. márc. 5. 13:02
 63/148 anonim ***** válasza:
100%

"Én nem lennék olyan, hogy meg se hallgassam a Férjem magyarázatát fordított helyzetben." Ezt csak most mondod, ha ő lépett volna félre, már rég kidobtad volna. Hiába van oda bejelentve, hiába vannak ott a gyerekei, és válnál ész nélkül, hogy ne legyetek házasok. Abban a helyzetben meg úgy éreznéd, hogy a gyerekek attól lennének boldogok, ha eltűnne a férjed (lehet nem is az apjuk).

A férjed nem hibázott, amit meg te tettél, az nem hiba, hanem sokkal rosszabb.

Egy rendes férfi nem engedett volna vissza. Ha az én feleségem lennél, már nem lennél a feleségem, de hogy a házba nem jutnál be az biztos.

2017. márc. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/148 A kérdező kommentje:
Beadta a válókeresetet a férjem. Lehet esélyem meggyőzni, hogy ne váljunk el? Azt mondja a cég által bérelt házból is el kell költözöm a válás után. Tényleg kitehet, hiszen ez a lakcímem? Tudok ez ellen tenni valamit?
2017. márc. 18. 19:06
 65/148 anonim ***** válasza:
100%

Most olvastam végig,ez kamu,ilyen nincs! Egyszer visszafogad,utána beadja a válópert,zagyválsz összevissza!

De ha igaz is,igen,a cég által bérelt házból menned kell! Valószínű csupasz p@csával,mert semmit nem tudsz felmutatni ami közös! Gratulálok,ellókecoltad az életed! :)

2017. márc. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/148 T. H. Cromwell ***** válasza:
83%

Szia.

Megmutattam az asszonynak ezt a kérdést, tágra nyitott szemekkel olvasta. Megbeszéltük és segíteni szeretnénk. Ügyvédbojtárként dolgozik egy ügyvédi irodában, ahol válóperes ügyekre szakosodtak.

Szeretném elkérni a férjed elérhetőségét, telefonszám, vagy e-mail cím formájában, elég sokat tudnának neki segíteni.

Köszönöm.

Üdv.

2017. márc. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/148 anonim ***** válasza:
#66 Egy ilyen nőnek akarsz segíteni, egy férfitársaddal szemben, elárulva azt? Ezek szerint igaz, amit az ügyvédekről hallani... :-(((((((
2017. márc. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/148 T. H. Cromwell ***** válasza:
100%

Most mit is vársz egy olyan társadalomtól, ahol te, mint a társadalom aktív tagja, elolvasol egy 3 mondatos szöveget és értelmezni se tudod? Te vagy maga a paradoxon :D


Akkor gyépéseknek is leírom:

tekötsög qrva, aggyad megfele a csávó számát, hoogy neki segiccsek, ne neked..


Így jó? Ez az értelmi színvonaladnak megfelelő, kedves #67?


Ilyenkor ég a pofám, hogy én is embernek számítok…

2017. márc. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/148 anonim ***** válasza:
94%

En szívesen megismerkednek a férjeddel. Legy szíves privátban add meg az elehetőségét.

Neked o mar úgysem kell. Es en egy rendes emberre vagyom, varok. Nem az anyagiak miatt, jól állok, jól keresek.

Engem elhagyott a férjem kisgyerekkel, mert úgy vélekedett, mint te az életről....

Vagyis jo lenne találkozni egy rendes, gerinces emberrel.

2017. márc. 19. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/148 anonim ***** válasza:

#68 Ezt csúnyán benéztem. Csak én is forrófejű vagyok, mint te, és annyira "kiakadtam" hogy nem olvastam el mégegyszer. Ennek ellenére nem tetszik a stílusod, de a második hozzászólásod egyértelműbb volt. :-)

Remélem sikerül segíteni a férjének, és összejön az elöttem szóló nővel. :-)

2017. márc. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!