Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házas vagyok elég hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas vagyok elég hosszú ideje. Van a férjemmel három gyerekünk. Nemrégen lett egy barátom, akivel nagyon " működik a kémia". Melyiket válasszam, a férjem, vagy a szeretőmet?

Figyelt kérdés
A házasságom olyan semmilyennek érzem, beleszürkültünk a hétköznapokba. A férjem jó családapa, igazából mindenünk megvan, csak valami másra vágyom. A szeretőmmel fantasztikus szuper a szex, de fiatal még, így nincs lakása, autója, biztos megélhetése. Mégis sokszor úgy érzem meg kellene próbálnunk. Csak válás esetén nem tudom mi maradna Nekem. Kit válasszak?
2016. dec. 2. 23:06
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/148 A kérdező kommentje:
Még nem sikerült albérletet találni. 3 gyerekkel nem adnak ki , vagy nagyon magas bérleti díjat kérnek. A legnagyobb fiam meg nem is akar velünk élni, az apjával akar maradni. A férjem azt szeretné ha a gyerekek együtt nőljenek fel. Vagy nála lesznek a gyerekek, vagy Nálam. Van még egy olyan verzió is, hogy fele időt itt, felét ott. Nem tudom milyen albérletet nézzek, mennyi szobásat mennyi összegig. Ha a ferjemnél maradnak, a családi pótlék, és gyerektartás hozzá megy. Ha Nálam lesznek Én kapom. De ha közös, fele itt fele ott, akkor ki fizet kinek gyerektartást, és ki kapja a családi pótlékot?
2017. febr. 7. 20:21
 52/148 anonim ***** válasza:
100%

"házasságom olyan semmilyennek érzem, beleszürkültünk a hétköznapokba"



a szeretődbe is beleszürkülsz. mint minden másba. ez az élet. most akkor ágról ágra fogsz szálldosni?

2017. febr. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/148 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű. A férjednél legyenek a gyerekek. Kapjon ő minden támogatást, és te fizeted szépen a gyerektartást. Így könnyebben, olcsóbban találtok albérletet is. Majd élhettek boldogan kettesben. Így mindenki jól jár.

Nektek: könnyebb albérlet, boldogság kettesben, zavartalanul, olcsóbb, gondtalan élet.

A férjed is jól jár, mert megszabadul tőled, és (ha még nincs belőlük elege) találhat magának egy olyan nőt, aki megérdemli őt, és esetleg szereti is.

Így a gyerekek is jól járnak, mert megszabadulnak tőled, eltűnik előlük a szégyenletes példa, és nyugodtan hazudhatnak valamit, hogy miért tünt el az anyjuk. Legalább nem kell szégyenkezniük miattad. Megmarad nekik az egyetlen biztos, stabil, megbízható pont az életükben, az apjuk. Ezért tudnak tovább fejlődni. És idővel, talán mondhatják egy másik nőnek, hogy "anya", úgy hogy nem szégyent, hanem büszkeséget éreznek.

2017. febr. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/148 A kérdező kommentje:
Nem akarok lemondani a gyermekeimről, szeretem Őket. Ha gyerektartást kell fizetnem nem lesz miből megélnem, és a barátomnak kellene eltartania, azt meg egy szerelem sem szokta túlélni. A gyerekeket szeretem, és nem akarom hogy más nő nevelje Őket, parancsolgasson nekik. Majd meglátom, talán a közös nevelést meg tudjuk beszélni.
2017. febr. 8. 18:03
 55/148 anonim ***** válasza:
100%

A nőket sem érdekli, hogy a volt férjük miből él, csak minél több sarcot fizessen. Fizessél csak!

De teneked még a gyerekeid sem kellenek, és nem is érdemled őket. Arról nem is beszélve, hogy már régen lemondtál róluk, egy valamire való anya, nő nem tart szeretőt. Ha meg megteszi, akkor a gyerekeit is eldobja.

Nem akarod, hogy más nő parancsoljon nekik???? Nálad szinte bármelyik másik nő jobb lenne nekik. Ne aggódj, a férjed tízszer is meggondolja ezentúl, hogy szóba áll-e még egy ribizlivel. Egy új anya csak jót tenne nekik. Ha szeretnéd őket, akkor nem hoznál rájuk szégyent!

Remélem végre férfi lesz a férjed, és nem enged neked semmiben.

2017. febr. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/148 anonim ***** válasza:
64%
Az elmondásod alapján valami külföldi lehet a szeretőd...
2017. febr. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/148 A kérdező kommentje:
Nem akarok a gyerekeim nélkül élni. A fiam meg nem akart velünk élni, az apjával marad. A Férjem így nem engedi ide Őket. Válás kimondásáig nem is adott volna a közös megtakarításunkból semmit, így albérletet sem tudtunk bérelni. De mindegy, mert Én a gyerekeimmel akarok maradni. Szakítottunk a barátommal. Túl fontos lett az az ötmillió forint amit váláskor kaptam volna. Visszamentem a férjemhez, és bebizonyítom, hogy jó anya vagyok. Egy hibáért nem kell mindent felrúgni.
2017. márc. 1. 21:59
 58/148 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus r**anc vagy.
2017. márc. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/148 anonim ***** válasza:
100%

#57 Ez most komoly???

Visszaengedett?????????

2017. márc. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/148 A kérdező kommentje:
Visszajöttem. Ide vagyok bejelentve, itt vannak a gyermekeim. Házasok vagyunk. A gyerekek nagyon örültek mikor hazaköltöztem, és az Ő boldogságukért mindent meg kell tennünk, Nekem is, és a férjemnek is. Különben is mindenki hibázhat. Én nem lennék olyan, hogy meg se hallgassam a Férjem magyarázatát fordított helyzetben. Hibáztunk mindketten, én sokkal nagyobbat, de ettől még nem dőlt össze a világ.
2017. márc. 4. 13:26
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!