Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan fogadjam el, hogy sose...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadjam el, hogy sose fog magasabb szintre emelkedni a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
Nekem minden álmom az volt, hogy egyszer hozzámehessek ahhoz, akit szeretek, de ez sose fog valóra válni. Nem egyszerű dolog lemondani róla, nagyon boldogtalan vagyok így, már minden nap sírok titokban (most is). Aki volt már hasonló helyzetben, hogy bírt túllépni ezen a dolgon, és elfogadni, hogy kimaradt az életéből, amit nagyon szeretett volna?

2017. jan. 16. 08:48
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
64%
Ha ilyesmi van, az legtöbbször annak a jele, hogy ő érzelmileg alig viszonoz neked valamit. Egy nőnek ez kellene legyen az legelső elvárása egy kapcsolatban, főleg azért, mert a férfiak is már az elejétől igénylik a törődést. Csak annyit adj (talán egy picit többet), amit ő is viszonozz, s ezt meg is mondhatod neki, hogy csak annyit kérjen tőled érzelmileg, amit ő is meg tud neked adni, ez így a legkorrektebb, észre fogja venni magát.
2017. jan. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 A kérdező kommentje:
Az fáj legjobban, hogy képtelen megmondani, hogy nem akarja, és ezért is utálom, ha szóba kerül köztünk a téma, mert a kifogásait hallva alig bírom visszafojtani a könnyeimet...
2017. jan. 16. 10:02
 13/56 anonim ***** válasza:
81%

Nem kerülgetem a forró kását, jó?

Aki veled akarja leélni az életét, de a házasság neki csak papír, az idővel beadja a derekát. Téged boldoggá tesz, és semmi se változik.


Aki nem adja meg neked, amit ennyire akarsz, az nem akarja veled leélni az életét. Addig van veled, amíg jön valaki jobb, addig meg áltat és hiteget téged, hogy majd egyszer...

De sose fogja konkrétan kimondani, hogy nem akar elvenni, mert akkor fél, hogy vége a kényelmes életnek. Főleg, ha rákérdezel, hogy miért nem.

Akinek ez csak papír, de a kapcsolatotokban biztos, az nem fél ezt felvállalni, sőt az elején tiszta vizet önt a pohárba, elvi alapon.


Ne áltasd magad, ez a pasi nem veled tervezi leélni az életét. Azért nem lesz esküvő, mert már azon jár az esze, mennyibe kerülne a válás.

2017. jan. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 A kérdező kommentje:

Az nem igaz, hogy semmit nem kapok tőle. Nagyon szeret engem, és ezt ezerféleképpen kimutatja. Mindig meghallgat, tanácsokat ad, segít a számvitelben :) , ha beteg vagyok vagy bármi bajom van, mellettem van, ápolgat engem. Sőt, még a reggelit is ágyba hozza.

Persze én mindent igyekszek viszonozni, figyelek rá, meghallgatom, próbálok segíteni, ha valami gondja van, ha ő van rosszul, minden tőlem telhetőt megteszek, hogy jobb legyen neki, főzni is megtanultam és állítólag elég jól megy már, mindig valami finom kajával várom haza.

Az okok, amiért ő nem akar többet: szoktunk veszekedni, többnyire a családom vagy az ő családja miatt; nincs saját lakásunk.

2017. jan. 16. 11:05
 15/56 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönök szépen minden választ!
2017. jan. 16. 11:05
 16/56 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok és mióta vagytok együtt?

És mik az indokai a párodnak amiért nem akarja az esküvőt?

2017. jan. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 A kérdező kommentje:

Én ma lettem 26, ő nyáron lesz 29, 3 éve vagyunk együtt.

Elkezdtem egy regényt írni nektek azokról amiket mondott, de inkább csak a lényeg: azt mondja, hogy nem stabil a kapcsolatunk, meg hogy majd akkor beszélünk róla, ha lesz saját házunk. Tehát olyan 15-20-25 év múlva gondolja, vagy nem tudom.

Az egyik válaszoló azt írta, hogy ha tényleg szeretne, beadná a derekát. Én erről azt gondolom, hogy nem akarom kényszeríteni, ha neki nem a szíve mélyéről jön ez a vágy, hogy egyszer házasok legyünk, nem tehetek semmit.

Egyébként pl. az első együtt alvásunkat vagy magát az összeköltözést meg én tartottam korainak, de mégis beadtam a derekamat. Ő nem fogja, tehát muszáj beletörődnöm.

2017. jan. 16. 15:57
 18/56 anonim ***** válasza:
13%
Már ne is haragudjatok, de egyenlőre én se akarom elvenni a barátnőmet, de nagyon szeretem. 2 éve vagyunk együtt, és vele szeretném leélni az életem, de most még nem akarom elvenni, és nem azért mert várok egy jobb lányra akit majd el fogok venni. Ez hülyeség.
2017. jan. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
100%
albérletnél miért ne lehetne összeházasodni???
2017. jan. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
100%

#16 vagyok.


Akkor még az sincs, hogy túl fiatalok lennétek vagy korai a kapcsolatotok még a házassághoz.

Még egy kérdésem lenne, azt is nem mondta soha nem akar elvenni vagy csak most nem?


Egyébként, van egy barátnőm. 10 éve vannak együtt a párjával, és csak kicsivel idősebbek mint ti vagytok. Ők 10 év után lettek jegyesek. Tehát én nem mondom, hogy nem akar a párod téged a feleségének, csak még lehet korainak tartja. Ha egyébként érzed, hogy szeret (hiszen te érzed és te tudod, nem a válaszadók) akkor tényleg úgy van és neked is kicsit türelmesebbnek kellene lenned vele. Leülhetnétek egyszer komolyan megbeszélni a dolgot, úgy, hogy egyikőtök sem viharzik el megsértődve.

Egyébként az nem indok, hogy kell egy ház a házassághoz, mégis miért kellene annak sajátnak lennie?


És boldog születésnapot :)

2017. jan. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!