Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan fogadjam el, hogy sose...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadjam el, hogy sose fog magasabb szintre emelkedni a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
Nekem minden álmom az volt, hogy egyszer hozzámehessek ahhoz, akit szeretek, de ez sose fog valóra válni. Nem egyszerű dolog lemondani róla, nagyon boldogtalan vagyok így, már minden nap sírok titokban (most is). Aki volt már hasonló helyzetben, hogy bírt túllépni ezen a dolgon, és elfogadni, hogy kimaradt az életéből, amit nagyon szeretett volna?

2017. jan. 16. 08:48
1 2 3 4 5 6
 51/56 A kérdező kommentje:
#50 Az esküvővel hogy álltok? Megvolt már, vagy tervben van még?
2018. máj. 28. 22:40
 52/56 anonim ***** válasza:
53%
Mi a helyzet azóta, együtt vagytok még, vagy volt már esküvő? Ha jól számolom, már elmúltál 27
2019. márc. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 A kérdező kommentje:

Van változás. Különköltöztünk, ő is meg én is vissza a családunkhoz. Nem bírtam beletörődni, hogy az élettársa legyek, bárhogy szerettem volna. Még együtt vagyunk, délutánonként találkozunk pár órára meg hétvégén, mint a tizenévesek.

Most lakást szeretne venni, és úgy gondolja, hogy utána megkéri a kezem. De én már nem tudok neki hinni. Nem is nagyon akarok. Nem vagyok túl boldog, sőt. Hamarosan jön a harmadik X, és azt látom, hogy tőlem sokkal fiatalabb nőket eljegyeznek, elvesznek. Nem a facebook meg az insta határozza meg az életemet, de minden felületen azt látom, hogy mindenkinek halad valamerre a kapcsolata, csak az enyém nem. Mások 3-4 év alatt eljutnak az esküvőig, nekem több mint 5 év után a kezemet se kérte meg.

Már az ismerőseimnek se nagyon tudok róla mit mesélni. Mindenki, aki nem tini vagy a 20-as évei elején jár, úgy emlegeti a másikat, hogy "a férjem", "a vőlegényem", én meg 28 évesen már nagyon égőnek tartom úgy hívni, hogy "a barátom" (a "párom" szót nem használnám).

Persze ez csak a könnyebbik része a dologról, a keserűség, a "nem vagyok elég jó" érzés, a szomorúság teljesen tönkretesz belülről.

2019. ápr. 9. 18:41
 54/56 anonim ***** válasza:
Hogy alakult azóta az életed/életetek? Együtt vagytok még?
2020. febr. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:

A kérdező vagyok, csak másik nickről.


Együtt vagyunk, és semmi változás. Lassan 7. éve, hogy együtt vagyunk, én meg hamarosan 30 éves leszek.

Megvan a közös lakás, együtt élünk, és minden más változatlan. Vagyis nem teljesen, mert én - nem is teljesen emiatt, de jó nagy része van benne - lelkileg egy roncs lettem.

Már ott tartok, hogy rohamokban tör rám a zokogás, ha csak hallok arról valamit, hogy valakinek esküvője lesz. Látom magamon, hogy milyen mélyre süllyedtem, irigylem mások boldogságát, nem tudok szívből örülni semminek. Úgy érzem, nőként semmit sem érek.

2021. jan. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Remélem már nem vagy vele együtt! 30 évesen még nem vagy öreg!!! Én 34 évesen találtam meg az Igazit, akivel házasodni fogunk. Kérlek ne szánj rá több időt, simán megtalálhatod még azt a férfit, akivel egyeznek a vágyaitok és megbecsül téged. Ne maradj könyörgöm! Nagyon-nagyon meg fogod bánni!! Barátnőm ugyanígy nem lépett, benne maradt 15 éve egy ilyen semerre sem tartó kapcsolatban és már 43 éves, még mindig csak "csajom-pasim" kapcsolatban gyerek nélkül. Állítása szerint már késő lépnie, öngyilkosságon is gondolkodik, borzasztóan féltem őt! Ne juttasd magad erre a sorsra!! Ez innentől már igenis a te döntésed!!!
2022. júl. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!