Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan fogadjam el, hogy sose...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadjam el, hogy sose fog magasabb szintre emelkedni a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
Nekem minden álmom az volt, hogy egyszer hozzámehessek ahhoz, akit szeretek, de ez sose fog valóra válni. Nem egyszerű dolog lemondani róla, nagyon boldogtalan vagyok így, már minden nap sírok titokban (most is). Aki volt már hasonló helyzetben, hogy bírt túllépni ezen a dolgon, és elfogadni, hogy kimaradt az életéből, amit nagyon szeretett volna?

2017. jan. 16. 08:48
1 2 3 4 5 6
 21/56 A kérdező kommentje:

#20 Köszönöm!


Tegnap beszélgettünk erről, de csak ugyanazokat mondta, amit eddig is: miattam nem stabil a kapcsolat, én nem tudom, mit akarok, meg álomvilágban élek stb. A veszekedéseinkről annyit, hogy többnyire mindig a család miatt tör ki köztünk a balhé. A saját lakás azért fontos neki, mert onnan "nem tudnék menekülni", ugyanis valóban nincs otthonom.

De felesleges tényleg bármit mondani, ő nem akarja és kész. Csak hiába kérem, hogy egyezzünk ki benne, hogy NEM, mert hiteget, és fel se fogja, hogy mennyire rosszul esik...

2017. jan. 17. 09:07
 22/56 anonim ***** válasza:

A párom konkrétan nem házasságpárti, DE! Megegyeztünk, ha lesz csak 2 tanús és ő vmiért a Balaton környékén szeretné, volt, hogy sétáltunk egy parkban és azt mondta, hogy fényképeket is ott szeretne. Hát ennyit erről. Jah és a hófehér ruhát mondta, nem ekrüszínűt, mert a hófehér szerinte az igazi menyasszonyi ruha.

Viszont azt elmondanám neked, hogy a veszekedés igenis mérgezi a kapcsolatot. Ezt a páromtól tanultam és igaza van. A lényeg az, hogy a párom sem házasságpárti, de mégis meglehetett vele beszélni. 27N

2017. jan. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 A kérdező kommentje:

Az enyémmel is meg lehetne beszélni, hogy majd "egyszer"... de mivel ő folyton a stabilitással jön, én mennyire érezzem stabilnak azt, hogy majd talán, valamikor, a jövőben megtörténik (vagy nem)? Utálom ezt a bizonytalanságot, ezért is jobb szerintem megegyezni, hogy NEM és kész. Látom rajta, hogy nem is akarja, mert ha tényleg akarná, nem lenne ennyi kifogás.

Ráadásul hitegetés is volt már, eddig konkrétan kétszer. Mikor összejöttünk, tudta, hogy én 28 éves korom előtt mindenképp szeretnék férjhez menni, ő akkor azt mondta, hogy kivitelezhető. Tavaly májusban hozott rózsaszín orchideát, és azt mondta, jövőre (vagyis idén) már fehéret fogok kapni. Mondanom se kell, akkor még távolinak tűnt ez az egész, de fel se fogja, hogy nekem mennyire rossz ez.

Egy szerencsém van, hogy el se mertem hinni, hogy megtörténik ez a két dolog, mert ha elhiszem, most még inkább boldogtalan lennék...

2017. jan. 17. 15:45
 24/56 anonim ***** válasza:
69%
Persze, törődik veled, a testvérével is törődik az ember, meg szereti de elvenni nem fogja. Ahogy a párod sem téged.
2017. jan. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
77%
Nem szeret téged eléggé, most neki így jó ahogy vagytok- ameddig nem találkozik a Nagy Ő -vel. Nekem a párom mesélte, hogy előttem volt egy 4 éves kapcsolata és konkrétan össze sem költöztek mert nem érezte a stabilitást mellette. Velem amikor összejött, 8 hónap után költöztünk össze. Hamarabb is összeköltöztünk volna, csak még nem én nem akartam. Aki akar, cselekszik aki nem sajnos az nem. Szerintem ha még most kilépnél ebből a kapcsolatból lenne esélyed 28 éves korodig férjhez menni.
2017. jan. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
34%

De hisz megmondta, hogy miért nem tartotok még ott, hogy házasságról lehessen beszélni.

Nem vagy elég érett rá! Ha megkomolyodsz és úgy is kitartasz mellette, vagytok jóban és rosszban is, a kapcsolatotok kiáll néhány próbát, akkor lehet házasságon gondolkodni.

2017. jan. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
15%
Ne haragudj, de én akkor hagytalak volna ott, amikor azt kijelentetted, hogy 28 éves korodig meg szeretnél házasodni. Mégis mi ez a hozzáállás? Én is frusztrálva érezném magamat, ha csak így elém állnának és közölnék velem, hogy 28 éves korodig el kell vennem téged. Ugyanis ebből az jön le, hogy neked szinte mindegy ki, de 28 éves korodig vegyen el valaki. Leszakad az ég, ha nem 28, hanem 30-33 évesen mész férjhez? Te magad generálod a feszültséget, és ezzel elüldözöd a barátodat, akit meg is értek. Így nem lehet komoly, stabil kapcsolatban élni, hogy a másik fél elvárásokat támaszt és megmondja, hogy hány évesen akar megházasodni, stb. Ez benne is feszültséget generál.
2017. jan. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim válasza:
0%

#27-es hozzászólóval értek egyet! Nő létemre nem értem mi ez a nagy felhajtás azért, hogy 28 éves korodig mindenképpen férjhez menj. Ez nagyon frusztráló. Ha meg akar csalni, megcsal akár házasok vagytok, akár nem. Ha el akar hagyni, ugyanez a szitu. Az a darab papír semmiben sem fogja garantálni a hűségét, vagy h örökre veled marad... Max. egy szép emlék a fehér ruháról. De engem pl. nagyon frusztrálna, ha párom kijelentené, hogy ő bizony feleséget akar 40 éves kora előtt és legalább 5 gyereket. Oké, akarjon, de ne tőlem. Azzal, hogy ezt mondtad párodnak, elkezdted kijelölni a kapcsolatotok útját még a kezdetekkor, ami megakadályozza, hogy oda fejlődjenek a dolgok, ahová szeretnétek.

28N

2017. jan. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. jan. 18. 12:54
 30/56 anonim ***** válasza:
100%
Szia sztem sem szerelmes beléd !Szeret egy bizonyos szintig pl ápolgat gondoskodik rolad stb de többet nem képes beletenni a kapcsolatba mint pl különköltözés család !Kellesz neki mert kialakult benne egy ragaszkodás irantad de még sztem ő nem akar családot sem !Sztem ne vàrj sokat erre az emberre elpazarlod rá az idődet és elszalasztod hogy egyàltalàn családod legyen !Sztem a 3-4év is sok nem hogy 15év !
2017. jún. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!