Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan fogadjam el, hogy sose...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadjam el, hogy sose fog magasabb szintre emelkedni a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
Nekem minden álmom az volt, hogy egyszer hozzámehessek ahhoz, akit szeretek, de ez sose fog valóra válni. Nem egyszerű dolog lemondani róla, nagyon boldogtalan vagyok így, már minden nap sírok titokban (most is). Aki volt már hasonló helyzetben, hogy bírt túllépni ezen a dolgon, és elfogadni, hogy kimaradt az életéből, amit nagyon szeretett volna?

2017. jan. 16. 08:48
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
100%
Anno ismerkedtem egy pasival igaz én is kijelentettem neki hogy mik az elvàràsaim egy kapcsolatban ő ettől megijedt és rà kb pàrhonapra ősszejött egy csajjal akinek sokkal több az igénye mint nekem volt!Ez teszi a szerelem !Nekem is csak a kifogàsok jutottak akkor de annak a csajnak meg kinyalta a segg3t is !:DDe családban is volt nàlunk nem egy rokonomnak ment tönkre egy hosszabb kapcsolatuk hasonlo szitu miatt és mikor szét mentek párhonapra rà összeköltözés esküvő és gyerekek!Amondo vagyok ameik pasi szerelmes még a csillagokat is képes lehozni az imádott nőért!:D
2017. jún. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de ha egy ilyen fontos kérdést nem lehet megbeszélni a pároddal, akkor ott valami nagyon nem OK. Bizonygatod, hogy mekkora a szerelem, miközben szenvedsz. A barátod nem hajlandó neked megadni egy két tanús szerény esküvőt. Pedig Te epekedsz érte. Mi ez, ha nem a vágyaid semmibe vétele? Biztos, hogy így akarod leélni az életed?
2017. jún. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
59%
Bárcsak azzal lehetnék akit szeretek...Te azzal vagy. Sokkal szerencsésebb vagy nálam és sok más embernél is.Esküvő ide vagy oda.
2017. jún. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
76%

Ha ő igazán szeret, fontos vagy neki, veled képzeli el a jövőjét, és tudja, hogy mennyire vágysz arra, hogy többé már ne csak egy "barátnő" legyél az életében, hogy boldogtalan vagy emiatt, hogy frusztrál és keserűvé tesz, hogy nem akarja magasabb szintre emelni a kapcsolatot, akkor miért nem hajlandó egy gyűrűt húzni az ujjadra? Én ezen elgondolkodnék a helyedben...Miért idegenkedik tőle? Szerintem ha egy férfi úgy érzi, hogy megtalálta élete Nőjét, akkor igenis meglépi az eljegyzést...Nem akarja, hogy mindenestül hozzá tartozz? Ki tudok akadni ezekre a férfiakra. Minek húzzák a nő idejét, több év kapcsolat és együttélés után, ha nem képesek továbblépni? Mese habbal minden kifogás...Keress magadhoz illőt. Ez csak egyre jobban el fog mérgesedni.


25/N

2017. jún. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
0%

Megdöbbentő, hogy sok lánynak a házasság csak addig érdekes, amíg gyűrűt húznak az ujjára meg aztán az oltárhoz vezetik.

Azután, hogy megvolt a "Nagy nap" meg majd lesz valahogy.

2017. jún. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
11%
#34-es: nem attól fog egy kapcsolat magasabb szintre emelkedni, hogy eljegyzem a nőt. Szerintem felesleges az eljegyzés és csak pénzkidobás az esküvő. Ha jó egy kapcsolat, akkor házasság nélkül is leélnek egy egész életet egymás mellett. Sosem értettem, hogy miért nyugtatja meg a nőket, ha eljegyzik őket? Mert így akarják magukhoz láncolni a pasit? Ha egy nő csak ettől tud boldog lenni, akkor valami nincs rendben a fejében. Ha boldogok vagytok együtt, akkor mégis minek a házasság, minek ezen kattogni? Ha meg úgy érzed, hogy téged csak ez tenne boldoggá, akkor ott már régen rossz valami.
2017. jún. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek.

Nem tudom, érdekel-e valakit, de azóta csak rosszabb a helyzet. Már szóba hozni is utálom a dolgot, nagy ritkán beszélünk róla, mindig csak ígérget, hiteget. Tegnap este azt mondtam neki, hogy meggondoltam magam, már én is csak egy papírnak tartom, és nem akarok többet. Felderült az arca, és megdicsért, hogy kezdek logikusan gondolkodni. Kár, hogy csak le akartam tesztelni, de valahogy sejtettem az eredményt. Megbeszéltük, hogy maradunk így, ahogy vagyunk.

Ő nyugodtan aludt, én végigsírtam mellette az éjszakát. Nagyon szeretem, de úgy érzem, hogy ez így nem fog sokáig működni. Nem akarok élettárs lenni (másokkal nincs bajom, akik csak élettársak, én nem szeretnék). Már az időpont se érdekelne, akárhány éves is lennék az esküvőn, de ez, hogy sose lesz, végleg megölt bennem valamit.

2017. júl. 31. 13:09
 38/56 anonim ***** válasza:

Elhiszem és megértem, hogy így érzed, én is ezt tenném. Mi a baba születése után szeretnénk házasodni, párom nem házasságpárti, amit ki is jelentett, de mivel nekem fontos én pedig neki vagyok fontos tudtunk kompromisszumot kötni. Mivel lesz gyerekünk is, azt mondta nem akar vadcsaládot. Nekem a szüleim élettársak voltak, nincsenek már együtt, olyan is volt a kapcsolatuk amilyen. Még mielőtt valaki félreérti, nem a gyerek miatt akar majd elvenni, ezt megbeszéltük, gyerek nélkül sem élnénk örökké vadasban.

Szomorú, hogy a nőket azzal rázzák le a férfiak, hogy csak egy papír duma. Ebből látszik, hogy várják mellette az igazit.

Kérdező, nem fogtok együtt maradni szerintem, de ha ennyire másik a terveitek és úgy látod, mellette sosem lennél feleség, akkor hagyd. Nem tudom hány éves vagy, de sosem késő. Engem sem érdekelt, hogy hány éves leszek majd a saját esküvőmön, hanem az, hogy az akivel évek óta együtt vagyok, szeretjük és segítsük egymást hivatalosan is egymáshoz tartozzunk. Ez a lényeg és nem kell a nagy felhajtás.

2017. aug. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
18%
Márpedig az csak egy darab papír. Ekkora hülyeséget, hogy ilyenért hisztizel. Jó nagy problémáid vannak. Én sem akarok házasodni, de nem azért, mert nem szeretem a barátnőmet és mert nem ő az igazi. Azért nem akarok házasodni, mert feleslegesnek tartom, és pénzkidobás. Aki a házasságtól lesz boldog, az valójában nem is boldog a kapcsolatában.
2017. aug. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
67%

De igenis boldog a kapcsolatában. Nem tudom,utolsó válaszoló, hogy erről vajon mit mondhat a barátnőd? Engem pl eleve nem alázna meg a párom azzal, hogy a jövőben én csak a gyereke anyja legyek. Másodsorban pedig, egy nőnek baromi megalázó az a tudat hosszú éveken át, hogy csak ennyire kell neked. A többit inkább le sem írom, mit gondolok az ilyen pasikról, mert nem tűrné a nyomdát. Egy biztos, ha lányunk fog születni, arra fogom tanítani, messzire kerülje el az olyanféléket mint amilyen te is vagy.

Ezek szerint , abba sem gondoltál bele, ha a barátnőddel lesz közös gyereketek, ne adj Isten veled valami történik, egy tollvonással kirakhatják őket az utcára. Azért abba gondolj bele, hogy egy olyan férfi, mint a párom, aki baromi nagy házasságellenes volt a szülei rossz példája miatt, és össze fogunk házasodni a baba után, mekkora súlya van ennek az egésznek. Jogászként sokkal jobban átlátja a házasság intézményét mint pl te. De ez már másik téma. Igenis vadcsaládnak hívja, amikor gyerek vagy gyerekek vannak és nincs házasság. Persze most is összeházasodhatnánk, de mi más helyszínt szeretnénk, nem itt ahol most élünk ( mielőtt ebbe belekötnél). Egy szónak is száz a vége, nekem az a véleményem ezekről a pasikról, hogy ők maguk eldöntik, hogy ne legyen házasság , de baromira nem érdekli, hogy a párjuk mit gondol erről. Szegény párod ( szándékosan nem barátnőt írtam).

2017. aug. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!