Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket mennyire zavar, illetve elfogadnátok-e, ha a párotok meglepne egy Horvátországi nyaralással titeket?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Gondolkodok egy ideje, hogy a barátnőmet meglepem egy Horvátországi nyaralással. 2 éve vagyunk együtt. Elsősorban azoktól kérdezném, akik már voltak hasonló helyzetben: lányok titeket mennyire zavarna, ha a barátotok helyettetek is fizetné a nyaralást? Valószínű, hogy sikerül szereznem egy kis mellékes munkát amiből lenne plusz pénz, és abból gondoltam, elmehetnénk egyet nyaralni (a rendes fizetésemhez nem kellene hozzányúlnom). Persze tudom, hogy a barátnőmmel kell majd megbeszélnem, de érdekel mások véleménye is, mert biztos sokan mondják azt, hogy ha nincs pénze akkor ne menjen nyaralni. Azonban én szívesen elvinném magammal, egyedül minek menjek. Ő is dolgozik, de az albérlet mellett nincs annyi félretett pénze, hogy a felét fizetni tudja a nyaralásnak. Maximum bele tudna adni valamennyit. Még sosem voltunk együtt nyaralni, olyan jó lenne. 100-140 ezerből gondoltam elmenni, bár találtam 100-ért is félpanziós tengerparti szállásokat. Mint minden normális embernek, biztos neki is az lesz az első gondolata, hogy ne menjünk, mert ő fizetni szeretné a költségeit. Csak kár lenne ezért lemondani egy közös nyaralásról.

2017. jún. 12. 15:24
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
76%-os csak irigy. Baromságokat beszél... :(
2017. jún. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:

Te ismered magatokat. Ha te nem vagy ilyen elvárós-szemrehányós, az szuper. Bennem az lenne, hogy fizetnem kell valahogy, és a seggbebszást Monte Carlo-ban sem engedném.


Megkérdezted, minket mennyire zavarna, engem nagyon. De a barátnődet te ismered, ne belőlem indulj ki.

2017. jún. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:

Miért kell ilyen ordenáré stílusban válaszolni? Egyébként nem, nem vagyok irigy, de mi nyaralni inkább Bulgáriába járunk, sokkal olcsóbb, és ugyanúgy tengerpart - de még Észak-Afrika is jobban megéri.

Nem a pénzköltés a baj, de ha tudsz x összegért nyaralni tenger mellett, meg tudsz x/2 összegért nyaralni tenger mellett, akkor minek fizetnél többet?

Amúgy nem tudom, hogy az első hozzászólásom utolsó mondatát elolvastad-e ("Maga a gesztus amúgy jó, ha más helyszínt képzelek a leírásba, akkor örülnék, fizetném a kaját, vagy amit tudok."), mert azt írod, nem Horvátország a lényeg.... de válaszoltam úgy is, hogy nem azt vettem lényegnek, innentől nem értem a bunkózást...

2017. jún. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!