Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket mennyire zavar, illetve elfogadnátok-e, ha a párotok meglepne egy Horvátországi nyaralással titeket?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Gondolkodok egy ideje, hogy a barátnőmet meglepem egy Horvátországi nyaralással. 2 éve vagyunk együtt. Elsősorban azoktól kérdezném, akik már voltak hasonló helyzetben: lányok titeket mennyire zavarna, ha a barátotok helyettetek is fizetné a nyaralást? Valószínű, hogy sikerül szereznem egy kis mellékes munkát amiből lenne plusz pénz, és abból gondoltam, elmehetnénk egyet nyaralni (a rendes fizetésemhez nem kellene hozzányúlnom). Persze tudom, hogy a barátnőmmel kell majd megbeszélnem, de érdekel mások véleménye is, mert biztos sokan mondják azt, hogy ha nincs pénze akkor ne menjen nyaralni. Azonban én szívesen elvinném magammal, egyedül minek menjek. Ő is dolgozik, de az albérlet mellett nincs annyi félretett pénze, hogy a felét fizetni tudja a nyaralásnak. Maximum bele tudna adni valamennyit. Még sosem voltunk együtt nyaralni, olyan jó lenne. 100-140 ezerből gondoltam elmenni, bár találtam 100-ért is félpanziós tengerparti szállásokat. Mint minden normális embernek, biztos neki is az lesz az első gondolata, hogy ne menjünk, mert ő fizetni szeretné a költségeit. Csak kár lenne ezért lemondani egy közös nyaralásról.

2017. jún. 12. 15:24
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
76%
En mennek, illetve megyek is, mert mi is hasonloan megyunk parommal. O mar regebb ota, kiemelkedo fizetesert dolgozik, nekem pedig egyszeru gyakornoki fizetesem van igy egyetem alatt, ezert mas lehetoseg nincsen nagyon. O sem fog egyedul menni vagy evekig a negy fal kozott kuksolni nyaranta, csak mert en onerzeteskedem :D. Hulyeseg is. Partnerek vagyunk, barmikor megtortenhet, hogy en kezdek majd tobbet keresni vagy kiesik a munkabol vagy akarmi egyeb. Akkor en ugyanugy elvinnem ot barhova - ezert vagyunk kapcsolatban. Addig meg minek fizettetne ki velem barmit, amikor neki ez nem nehezseg, nekem viszont nem lenne ebedpenzem egy honapig, mondjuk? :D
2017. jún. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
86%
Jesszusom, ennyit problémázni egy szuper dolgon! Ha a pasi úgy gondolja, hogy megengedheti magának ezt a kiadást, én bizony örömmel elfogadnám. És kiélvezném minden percét.
2017. jún. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
77%

Ugyan már! Két éve együtt vagytok. Miért ne fogadhatna el? Én örülnék neki.

Valahogy soha nem értem, hogy sok éves kapcsolatban miért kell fillerezni a pénzt. Most akkor ti csak olyannal jöttök össze, házasodtak, aki sem többet, sem kevessebbet nem keres nálatok? Vagy a jobban keresi fél egyedül megy nyaralni, mindenhová? Atya ég.

2017. jún. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
80%
Én nagyon örülnék neki. De hagyjad hogy ő is fizethessen valamit.
2017. jún. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
77%
Te jó ég, ezek a válaszok...A legtöbb nő örülne egy ilyen ajándéknak!
2017. jún. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
82%
Simán mennék,kit érdekel mennyit tudok beleadni,nem ez a lényeg.
2017. jún. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
53%
Külföldön is vannak olcsóbb helyek, nézz szét a Bónuszbrigádon, én tavaly velük utaztam.
2017. jún. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem egy kérdést megér, elvileg felnőttek vagytok, egy ilyen dolgot le lehet normálisan kommunikálni.


De esetleg "B"-terv lehetne más hely, mint Horvátország, inkább belföldi dolog.


Szerintem egyébként nagyon nemes gesztus hogy a plusz pénzed kettőtökre költenéd, és nem magadra, vagy a családra. Ez igen is becsülendő!

2017. jún. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
0%
Én nem szeretnék valakinek a kitartottja lenni, ezért nem mennék bele, mert úgy érezném magam, ráadásul ha nem jól sül el a kapcsolat (mert 2 év együttlét nem garancia semmire), ne az legyen, hogy a fejemhez vágja a másik fél, hogy mi mindent költött rám. Én spórolós vagyok, gyűjtök azokra a dolgokra, amikre vágyom, gyűjtöttem a lakásomra 10 évig, gyűjtök az utazásaimra... stb. Egy többéves kapcsolatban is meg lehet beszélni, hogy mondjuk a közös nyaralásra félretesztek közösen pénzt, és azt arra fordítjátok. Így nincs az, hogy csak az egyik-másik fél fizet. Persze, van, akinek bejön, ha eltartják, de én nem az a típus vagyok. Minden esetre ezt a barátnőddel kell tisztázni, és a helyszínben meg az időpontban közösen egyezzetek meg. Ha neki is alkalmazkodnia kell másokhoz hiányzás tekintetében, vagy ő valami más helyre szívesebben menne, ne az legyen, hogy te eldöntesz mindent helyette. Engedj neki beleszólást. Egyébként lepontozhattok, nem érdekel.
2017. jún. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
29%
Nekem nem tetszene. Most azt félretéve, hogy nem mennék soha Horvátországba, inkább hidegbe, elég prűd vagyok, nem tudnám viszonozni. Tartozni meg gyűlölök.
2017. jún. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!