Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket mennyire zavar, illetve elfogadnátok-e, ha a párotok meglepne egy Horvátországi nyaralással titeket?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Gondolkodok egy ideje, hogy a barátnőmet meglepem egy Horvátországi nyaralással. 2 éve vagyunk együtt. Elsősorban azoktól kérdezném, akik már voltak hasonló helyzetben: lányok titeket mennyire zavarna, ha a barátotok helyettetek is fizetné a nyaralást? Valószínű, hogy sikerül szereznem egy kis mellékes munkát amiből lenne plusz pénz, és abból gondoltam, elmehetnénk egyet nyaralni (a rendes fizetésemhez nem kellene hozzányúlnom). Persze tudom, hogy a barátnőmmel kell majd megbeszélnem, de érdekel mások véleménye is, mert biztos sokan mondják azt, hogy ha nincs pénze akkor ne menjen nyaralni. Azonban én szívesen elvinném magammal, egyedül minek menjek. Ő is dolgozik, de az albérlet mellett nincs annyi félretett pénze, hogy a felét fizetni tudja a nyaralásnak. Maximum bele tudna adni valamennyit. Még sosem voltunk együtt nyaralni, olyan jó lenne. 100-140 ezerből gondoltam elmenni, bár találtam 100-ért is félpanziós tengerparti szállásokat. Mint minden normális embernek, biztos neki is az lesz az első gondolata, hogy ne menjünk, mert ő fizetni szeretné a költségeit. Csak kár lenne ezért lemondani egy közös nyaralásról.

2017. jún. 12. 15:24
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:

#29

Azzal kezdte, hogy meg szeretné lepni a barátnőjét, szerintem ez nagyon távol áll a csivavázástól.

Amúgy meg, ha házasságban túlórázik össze 150et, az közös pénz, ketten kell, hogy döntsenek róla, így meg nem költheti arra, amire akarja?


Bánni fogod, ha nem mentek el, beszéld rá a barátnődet, és érezzétek jól magatokat!

2017. jún. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:

Én lényegesen jobb életkörülmények között élek mint barátnőm, egyetem mellett is olyan munkákat kapok, amivel többet keresek mint a szülei.

Bedobtam egy közös tengerparti nyaralást, eleinte húzódzkodott, hogy jaj, drága. Mire elmondtam neki, hogy vagy magunkra, vagy marhaságokra költöm, akkor kezdett megenyhülni. Megegyeztünk, nem felvágóskodunk, fapados gép, olcsóbb AirBnb, és egy keveset belead. Vagy nem :D

Nekem is rosszabb, ha ülök a pénzzel szemben és nem tudok utazni vele sehova, élményeket szerezni közösen, ezt ő is belátta. Ilyen dolog elég könyen megmérgezheti a kapcsolatot.


Nem mellesleg ebben a gyökér országban a már bocsánat szutykos Balaton ugyan annyiba kerül szállás szinten mint egy külföldi tengerpart. (Nem Horvátország, mert az is egy túlárazott vacak lett)

2017. jún. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:

Fognám a fejem, amiért ilyenre szórja a pénzt. Nem, nem a nyaralásra, hanem Horvátországra - borzalmasan drága lett, irreális, és ha a párom oda vinne, akkor elgondolkoznék rajta, hogy akarok-e közös kasszát olyannal, aki így kezeli a pénzt...

Maga a gesztus amúgy jó, ha más helyszínt képzelek a leírásba, akkor örülnék, fizetném a kaját, vagy amit tudok.

2017. jún. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:

"Fognám a fejem, amiért ilyenre szórja a pénzt. Nem, nem a nyaralásra, hanem Horvátországra - borzalmasan drága lett, irreális, és ha a párom oda vinne, akkor elgondolkoznék rajta, hogy akarok-e közös kasszát olyannal, aki így kezeli a pénzt..."


Már bocsánat, de mégis hogy kezelem a pénzt? Attól még, hogy oda szeretnék menni, nem jelenti azt, hogy nem tudok a pénzzel bánni. Soha nem voltam külföldön nyaralni, így nem is tudom hova érdemes menni. Azért kedves vagy, hogy ebből azt feltételezed rólam, hogy szórom a pénzt. Képzeld, én megdolgozok érte, akkor miért ne költhetném? Az már más kérdés, hogy van más lehetőség, ami jobban megéri.


Egyébként meg valószínű az lesz, hogy elmegyünk a Balatonra, ahol ő tud ingyen szállást intézni, így ő is hozzá tud járulni a nyaraláshoz, kajához meg ilyenek. Megbeszéltem vele, hogy ősszel elkezdünk gyűjteni közösen és jövő nyáron elmegyünk vhova egy szép helyre. Igaz, én elmentem volna idén is, de úgy nem szívesen megyek, hogy ő nem érzi jól magát. Ezen a nyáron meg marad a Balcsi és pár napos kiruccanások:) A pénzből meg félreteszek.

2017. jún. 13. 07:27
 35/43 A kérdező kommentje:
Viszont lehet meglepem egy pár napos kiruccanással, az még elég olcsón kijön. Tele van ilyen dolgokkal az internet:)
2017. jún. 13. 07:40
 36/43 Bence_ ***** válasza:

Szóval minden legyen közös és fele, fele?

Tegyük fel, hogy ez a pár is szaporodni fog. Ember gyerek akkor marad életben ha valki 0-24ben gondozza. Aki vele van az, hogy fog pénzt csinálni? Miből fizeti majd a villanyszámla rá eső részét?

Pelenka cserét felszámolják és a hónap végén tételesen elszámolnak?

2017. jún. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:

#34

Nem nézel utána rendesen, mik a lehetőségek. Igen, te keresed meg, felőlem aztán össze is rakhatod egy kupacba és meg is gyújthatod, csak azt írtam, hogy én speciel nem akarnék közös kasszán lenni olyannal, aki pazarol. Vannak helyek, amik ezerszer jobban megérik..

2017. jún. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:

"#34

Nem nézel utána rendesen, mik a lehetőségek. Igen, te keresed meg, felőlem aztán össze is rakhatod egy kupacba és meg is gyújthatod, csak azt írtam, hogy én speciel nem akarnék közös kasszán lenni olyannal, aki pazarol. Vannak helyek, amik ezerszer jobban megérik.."


Miért pazarlok? Még nem tudom hova mennénk, csak felvetődött Horvátország. Idióta vagy. Azért mert elmennék Horvátországba, az nem jelenti azt, hogy pazarlok. Ennyi erővel elmegyek egy szakadt viskóba nyaralni mert az olcsó. Nem is értelek. Leírtam, hogy nincs tapasztalatom ebben, utána fogok nézni, csak elsőre meg képekről Horvátország nagyon tetszik és közel is van. Ezzel mi a bajod? Felőlem mehetsz te olcsó helyre nyaralni, ha ott jól érzed magad, a te dolgod. Elhiheted, hogy nem lennénk közös kasszán, mert ilyen smucig emberre egy fillért sem költenék, amilyen te vagy :D

2017. jún. 13. 11:55
 39/43 A kérdező kommentje:

"Nem nézel utána rendesen, mik a lehetőségek."


Utána fogok nézni, hogy mik a lehetőségek. Egyébként látom nem sikerült kivenned a lényeget a mondatokból, mert nem Horvátországon volt a lényeg :D Nem is Horvátországra irányult a kérdés :D

2017. jún. 13. 11:56
 40/43 Bence_ ***** válasza:

A Nő csábít a Férfi hódít!

Hódításnak tök jó! 😊

2017. jún. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!