Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » R-ibi lennék, ha egy nős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

R-ibi lennék, ha egy nős férfivel szexelek és élvezem?

Figyelt kérdés

Amikor látom a pasi feleségét növeli az egómat, hogy velem szexel, feszesebb a testem és kívánatosabb vagyok mint ő.

A férje engem akar, lesi minden kívánságomat, úgy kényeztet ahogy nekem jólesik.

Ritkán gondolok ebbe bele, mert tudom nagyon nem szép dolog, viszont felizgat.


Ideje lenne lebeszélnem magam a pasiról és ezekről az undorító érzésekről? 25N


2017. nov. 12. 19:45
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
40%

Apáca bizonyosan nem vagy, de nem akarod velem is csalni a férjedet ?

Magas vagyok, izmos és jóképű. Persze, sokat számít, hogy te hogy nézel ki. Nyilván az ajánlatom csak akkor él, ha top tier vagy.

2017. nov. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 A kérdező kommentje:

A privi írónak válaszolva, igen, élvezi a pasi, ezért is elégít ki minden alkalommal.

Fontos neki, hogy örömet szerezzen, az ő kielégülése másodlagos. Ezt ő mondta.

2017. nov. 12. 19:57
 13/59 anonim ***** válasza:
56%
csak addig lehetsz r bi amíg élsz, úgyhogy hajrá
2017. nov. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudod. Téged csak a farka kiürítésére használ,ellenben a feleségével együtt él,talán(?) gyerekei is vannak. Őt szereti,vele kel és fekszik es hiába nem mindig vele fekszik le,mégis mellette marad. Téged csak használ. Szerintem ebben semmi önbizalomnövelő sincs...
2017. nov. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
13%

Az a baj,itthon a pasik 90%-a nőhözm nem jut ezért ribiznek le,mert velük nem szexelnek és sikertelenek.

Nem mondanám ribi vagy,a nő is tehet róla,miért nem feszes az ő teste is mint a tiéd?

Miért nem ad magára mint te?

Gondolom csak a gyerekek végett vannak csak együtt már meg vagyon?

Sok ilyen van rengeteg.


Ha otthon megkapom a beluga kaviárt és jól lakok vele,akkor nem megyek a szomszédba kérni még,mert jól vagyok,megkapom amit akarok.


A feleség is tehet erről vastagon.

2017. nov. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
100%

Ha téged akarna, akkor elválik és veled van. ;)

De eszébe sincs. Azon kívül, hogy fiatalabb vagy, nem tudsz nyújtani semmit. Ez pedig elmúlik.

Te a legszebb éveid arra pazarlod, hogy ürítőlyukként feldobod egy nős férfi unalmas házasságát.

Aztán majd nézelődhetsz, hogy a jó pasik foglaltak. Te meg guberálhatsz a selejt meg a használt között. Miközben megpróbálod elhitetni magaddal, hogy ettől vagy több másoknál.

2017. nov. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:

Hát igazából ez több kérdést is felvet, hogy miért kelt ez benne ilyen érzéseket..

Ugye azt tudod, hogy amit csinálsz, az azért rohadt gáz?


Szüleiddel- főleg apáddal- milyen volt a viszonyod?

(Foglalkozott veled, elváltak esetleg anyáddal? )


A nő meg idősebb?

Nem épeszű dolog, hogy ettől érezze magát valaki "kívánatosabbnak". Nem ribi vagy, hanem inkább az agyadban vannak gondok..


Aki szereti a szexet, az csak azért csinálja, mert jó vagy a vonzalom miatt, de te konkrétan leírtad, hogy problémád van.


Inkább azon kellene dolgoznod, hogy miért nincs normális kapcsolatod, normális, szerető párod? Miért érzed magad jobban, ha egy másik nőtől a férje által te "jobbnak, szexibbenk" tartod magad?


Valahol te nem igen kaptál meg mindent, törődést, figyelmet, és most kényszeresen próbálod a jelenlegi életedben visszanyerni, egy ilyen kisstílű, szánalmas dolgokkal.


Hogy miért elégszel meg ennyivel, és miért gondolod ettől jobban magad ( nem vagy), mondjuk egy pszichológus tud segíteni a megoldásában.


És talán akkor nem csak dugni kellesz majd egyszer valakinek, hanem egy teljes értékű kapcsolatra.. NA az lesz az igazi, nem a titkos numerák. Bár te tudod, hogy szerinted érdemelnél-e ennél többet, vagy megelégszel ennek az egód által ráhúzott " én jobb vagyok" érzettel.. Mai persze hamis, csak az egód állítja.


Sok szerencsét!

2017. nov. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora kamut... :D
2017. nov. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
56%

Nem vagy ribi, egy butuska fiatal lány vagy.


De inkább egy mezei trololo :D

2017. nov. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 A kérdező kommentje:

"Ugye azt tudod, hogy amit csinálsz, az azért rohadt gáz?"



Igen, tudom.



Szüleiddel- főleg apáddal- milyen volt a viszonyod?

(Foglalkozott veled, elváltak esetleg anyáddal? )


Nem váltak el, mai napig együtt vannak.


"A nő meg idősebb?

Nem épeszű dolog, hogy ettől érezze magát valaki "kívánatosabbnak". Nem ribi vagy, hanem inkább az agyadban vannak gondok.."


Igen, jóval idősebb mint én. Ő már öregasszony módba váltott, mind életvitelben, mind megjelenésben.


"Aki szereti a szexet, az csak azért csinálja, mert jó vagy a vonzalom miatt, de te konkrétan leírtad, hogy problémád van.


Inkább azon kellene dolgoznod, hogy miért nincs normális kapcsolatod, normális, szerető párod? Miért érzed magad jobban, ha egy másik nőtől a férje által te "jobbnak, szexibbenk" tartod magad?"


Van párom.


"Valahol te nem igen kaptál meg mindent, törődést, figyelmet, és most kényszeresen próbálod a jelenlegi életedben visszanyerni, egy ilyen kisstílű, szánalmas dolgokkal."


Igen, lehet gimis koromban sokat piszkáltak a külsőm miatt, most kicsit nőiesebb lettem, bár még mindig kislányos arcom és alkatom van.

Úgymond most revansot veszek az akkori sérelmek miatt.

A pasinak bejön, hogy ilyen vagyok amilyen.

2017. nov. 12. 20:14
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!