Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » R-ibi lennék, ha egy nős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

R-ibi lennék, ha egy nős férfivel szexelek és élvezem?

Figyelt kérdés

Amikor látom a pasi feleségét növeli az egómat, hogy velem szexel, feszesebb a testem és kívánatosabb vagyok mint ő.

A férje engem akar, lesi minden kívánságomat, úgy kényeztet ahogy nekem jólesik.

Ritkán gondolok ebbe bele, mert tudom nagyon nem szép dolog, viszont felizgat.


Ideje lenne lebeszélnem magam a pasiról és ezekről az undorító érzésekről? 25N


2017. nov. 12. 19:45
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
0%

Hát akkor csak a kényelem,de közük nincsen egymáshoz.

Ha úgy érzed nincs értelme akkor lépj szerintem.

Boldog vagy a csávóval?

Szeret téged?

Dugtok vagy szeretkeztek?

Vannak programok is?

Mit érzel a férfi iránt?

Mi az ami annyira vonzó benne ami a párodban nincs meg?

Párodat unalmasnak tartod?


Ezeket magadnak válaszold meg ha nem akarod nyilvánosan.

2017. nov. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon buta vagy. És a barátod mit szólna hozzá, ha megtudná? Ő nem ad elég önbizalmat? Számodra nem Ő a leghelyesebb pasi a világon ( ha egyszer szerelmes vagy belé )? És, hogy ha egyszer szerelmes vagy belé hogy a fenébe tudsz mással lefeküdni? Nem érted, hogy ezzel mekkora fájdalmat tudsz okozni az állítólagos szerelmednek? ( függetlenül attól, hogy nem tudja, mivel előbb-utóbb minden kiderül )

Sajnálom szegényt, hogy ilyen barátnője van. Lehet, hogy kívülről nőiesebb lettél, talán szebb is, nem tudom, de hogy belülről ezzel párhuzamosan elrothadtál az is biztos.


23/f

2017. nov. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
21%
De, miért lépnél ki ebből a kapcsolatból? A pasi téged kényeztet, ami neki is jól esik, meg neked is. És sztem a feleségnek is. 😊 Mindenki jól jár. Friss vagy, feszes, fiatal. Használd a testedet nyugodtan, kihasználja a férj is, meg a feleség is. Sztem itt semmi probléma nincs.
2017. nov. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:

" gimis koromban sokat piszkáltak a külsőm miatt, most kicsit nőiesebb lettem"..


Ugyanígy voltam. Egészen konkrétan általános suliban az egyik srác tahó módon egyszer hangosan azt is beszélte épp egyszer az osztályban, hogy én vagyok a legrondább vagy a másik lány?


Középiskola után ez megváltozott. Elkezdtek észrevenni, mondhatni sokak szerint " milyen jó csaj lettem". Megnéznek, olykor leszólítanak, bókolnak a férfiak.

Jól esik igen, de ennyi.


Ugyanez a gyerek 5 évvel később bocsánatot kért, aki csúnyának nevezett, és annyit mondott még, hogy ha akkor tudja, hogy ilyen jól fogok kinézni.. Le sem sz.artam.

Ez volt nekem az elégtétel.


Nekem is van párom. Azt is észreveszem olykor, hogy sok férfinek bejövök, van, hogy erre más hívja fel a figyelmem, mert én nem is figyelem.


De nekem ez a tudat elég, nem akarok ettől még aláfeküdni bármelyiknek. Jól esik, ha hangoztatják/kimutatják, hogy jól nézek ki vagy udvarolnak. (Ráadásul más szavaival élve, engem nem csak úgy néznek meg, hanem tipikusan többet is szeretnének tőlem általában, nem csak megfektetni..- NA és ez az, ami igazán jól esik.)


Szóval én tudom milyen, amikor valaki a suliban csúnya volt, és utána ez megváltozik.


Volt egyszer egy középiskolai tanárnő is, aki pont az ilyen okok miatt, mint ami nálad is van, tini fiúkkal szexelt.. Nem vagy egyedi eset, előfordul, hogy így végzik.

2017. nov. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
Az az igazság, h ebben a történetben mindenki nyomorult. Nyomorult a kérdező, mert azt hiszi, h ha használják a testét, mert ugye itt szó sincs szerelemről, azt írta, akkor a másik növel szemben győz ill. az a siker élmény, h kell ennek a nős férfinek. Nyomorult a férj, mert titkos kapcsolatban szerzi be az, ami hiányzik otthon, ahelyett, h elválna. Nyomorult a feleség is, bár neki nincs választási lehetősége, mert konkrétan nem tudja, h megcsalják. Talán ő a legkevésbé nyomorult, de, ez a két szerencsétlen magával rántja a szarba. Na, így tud két debil tönkretenni három, jelen esetben négy ember életét elbaxni, szó szerint...
2017. nov. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
100%

Húsz év múlva meg ugyanezt fogod átélni te is :) Egy huszonöt évesnek feszesebb a teste, kívánatosabb, mint te vagy és emiatt a férjed őt fogja jobban kívánni, dugni, ajándékokkal elhalmozni, azt a pénzt, amit rád is költhetne, az életkörülményeiteket javíthatná, elkölti egy fiatal lányra. Dolgozhatsz a testeden, de már sosem lesz olyan, mint fiatalabb korodban, nem fog már úgy a bőröd sem idomulni. Ilyenkor meg elvárnád, hogy a férjed úgy szeressen, ahogy vagy és lehet, hogy az önbizalmad meg a béka segge alatt lenne és nem mernél úgy szexelni. Vagy nem mész férjhez és bánni fogod, hogy nem tudsz a gyerekeiddel foglalkozni/unokázni. :)

Kár, hogy nincs meg benned az empátia érzése. Ettől egy kicsit lelkileg szegény vagy, de hát nem mindenki lehet tökéletes :)

2017. nov. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
A kérdésedre válaszolva: ribi vagy amiatt, hogy egy nős férfival szexelsz!
2017. nov. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 Lifeishard ***** válasza:

Kérdező!


1.) Ez nem igazi önbizalom; akinek igazán van önbizalma, annak bőven elég egy ember validációja is (ideális esetben ez a párja).

2.) Jelen körülmények között te nem revansot veszel, azt ugyanis csak olyanon lehet, aki ártott neked. Te leszel az, akin revansot vesznek.

3.) Pont azért nem kéne sokáig fenntartani ezt a viszonyt (a nyilvánvalóan gerinctelen karaktere mellett), mert most vagy fiatal. Ha most nem találsz normális faszit, Te is a feleség sorsára jutsz majd pár éven belül.

32/F

2017. nov. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:

"Igen, jóval idősebb mint én. Ő már öregasszony módba váltott, mind életvitelben, mind megjelenésben. "


26 vagyok, és bocs, de nekem nem elégtétel, se nem önbizalomnövelő, hogy egy idősebb nő férje engem kefél..

Sőt..Ebben ugyan mi a pláne, vagy miért simogatja az egódat?


A párkapcsolat meg:

Van párod. Ettől függetlenül mással fekszel le.

Mégiscsak nincs neked semmid.


Mert mid van neked?

Egy sz_arra való kapcsolatod, amit ki is kukázhatsz az ablakom, mert semmit nem ér neked.


Egy idősebb nő kanja dugogat, ami megint csak nem büszkeség. Ráadásul az ilyen férfiak ha nem rondák, és csalják az asszonyt, akkor valszeg mindent megdugnak aki megáll nekik. Nem vagy te ettől se jobb nő, sőt..


Én a helyedben törekednék inkább összeszedni az életem,

és nem ilyen szinten élni, hogy annak örülök, ha van aki hozzám nyúl, miközben párom is van.


Ez engem nem boldoggá tenne, hanem inkább szomorúvá.

2017. nov. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!