Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » R-ibi lennék, ha egy nős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

R-ibi lennék, ha egy nős férfivel szexelek és élvezem?

Figyelt kérdés

Amikor látom a pasi feleségét növeli az egómat, hogy velem szexel, feszesebb a testem és kívánatosabb vagyok mint ő.

A férje engem akar, lesi minden kívánságomat, úgy kényeztet ahogy nekem jólesik.

Ritkán gondolok ebbe bele, mert tudom nagyon nem szép dolog, viszont felizgat.


Ideje lenne lebeszélnem magam a pasiról és ezekről az undorító érzésekről? 25N


2017. nov. 12. 19:45
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
8%

Igaza van kérdezőnek ott tuti rossz a házasság.

Az asszony gondolom be van hízva,mackóban járkál,haja rövid,szexelni nem tud max misszionáriust ismeri.

Egy unalmas a nő.


Feleség 80%-ba tehet arról,hogy a pasit a kérdező kezei közzé dobta, ha a kacsa nem tud úszni a víz nem hülye.

2017. nov. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 A kérdező kommentje:
Elég baj lenne, ha 25 évesen semmi libidóm nem lenne, és egy besavanyodott koravén macskás nő lennék.
2017. nov. 12. 21:05
 43/59 A kérdező kommentje:

"Az asszony gondolom be van hízva,mackóban járkál,haja rövid,szexelni nem tud max misszionáriust ismeri."


Ironikus, de a fele igaz.


Nincs elhízva, az öltözködése sem olyan csinos mint anno volt, a férfi állítása szerint.

A haját levágatta, és a szexben is eléggé sablonos, sok mindent elutasít, amit a férj szeretne, többek közt az orált.

2017. nov. 12. 21:07
 44/59 anonim ***** válasza:
92%
De moat b+, arra vered magad, hogy jobban nèzel ki ès feszesebb vagy, mint egy nàlad kb. 20èvvel idősebb nő?? Az lenne a fura, ha 25èvesen szottyad lúvnya lennèl. Ez viszont nem jogosít fel tèged arra, hogy minősítsd a nőt! Majd 20èv múlva esetleg, mikor már letettèl annyit az asztalra!
2017. nov. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 A kérdező kommentje:

Nem minősítem, én csak annyit tudok, amennyit elmond róla a férj, és mivel nem nagyon töri magát, hogy rendbe tegye a szexuális életüket, miért kéne sajnálnom?

Egyszerűbb lenne elválnia tőle, ha nem vonzódik hozzá, nem?

2017. nov. 12. 21:15
 46/59 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell sajnálnod! De te csak egy oldalt ismersz, a fèrjèt, akinek engeded, hogy az arcodra verje! Persze, hogy nem mond szèpeket a qrvájának a felesègèről, mèg a vègèn nem engeded, hogy a szádba verje a fszát! 😂
2017. nov. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 A kérdező kommentje:

Vicces, hogy ezt írod, mert sokszor emlékeztetem őt, hogy miért szeretett a feleségébe, és próbálja helyrehozni a házasságát.

Csak hát a feleség nem partner ebben, akkor a fene megette az egészet...

2017. nov. 12. 21:29
 48/59 A kérdező kommentje:

Engem egyáltalán nem zavar, ha szépeket mond a feleségéről.

Nem akarom birtokolni a pasit, szóval nem vagyok féltékeny.

2017. nov. 12. 21:30
 49/59 anonim ***** válasza:
9%

,, De moat b+, arra vered magad, hogy jobban nèzel ki ès feszesebb vagy, mint egy nàlad kb. 20èvvel idősebb nő?? Az lenne a fura, ha 25èvesen szottyad lúvnya lennèl. Ez viszont nem jogosít fel tèged arra, hogy minősítsd a nőt! Majd 20èv múlva esetleg, mikor már letettèl annyit az asztalra!

"


És az asszonyt feljogosítja arra,hogy elhagyja magát,ne legyen nőies.

Akkor miért csodálkoznak azok a nők,ha a pasi félrek.r?

Miért nem tesz az asszony érte,hogy ne lépjen a pasim félre?

Ha egy munkahelyen nem végzed a munkádat kib..sznak mint cicát kakilni.

Tehát attól,hogy idős még lehet egy nő feszes csak ahhoz oda kellene figyelni,és nem szemetet zabálbi és rengeteg folyadékot kell inni.

Plusz ha nem nyútja szexben ami kell,mit gondolnak sokan?Hogy majd egy pasi aki ráadásul jó megjelenésű majd ezeket tűri és nem fog félrelépni?

Pont az a fura,hogy ezzel takarózik rengeteg nő,hogy ő már idős és elhagyja magát,ez egy kifogás ami k..va gáz,én nem egy 40+-os nőt ismerek akinek bomba alakja,feszes teste van és tudják mi kell a pasiknak.


Valszeg kérdező ők csak a gyerek végett vannak együtt már semmi közük egymáshoz,sőt meg a vagyon mert nem akarják elfelezni rengeteg ilyen van.

2017. nov. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 A kérdező kommentje:

Felnőttek a gyerekeik.


Valaminek változnia kell ebben a történetben, és valószínűleg én leszek az, aki kilép a képből... önként... valamikor...

2017. nov. 12. 21:41
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!