Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » R-ibi lennék, ha egy nős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

R-ibi lennék, ha egy nős férfivel szexelek és élvezem?

Figyelt kérdés

Amikor látom a pasi feleségét növeli az egómat, hogy velem szexel, feszesebb a testem és kívánatosabb vagyok mint ő.

A férje engem akar, lesi minden kívánságomat, úgy kényeztet ahogy nekem jólesik.

Ritkán gondolok ebbe bele, mert tudom nagyon nem szép dolog, viszont felizgat.


Ideje lenne lebeszélnem magam a pasiról és ezekről az undorító érzésekről? 25N


2017. nov. 12. 19:45
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
72%
Mit válaszolgattok verebek,nem látjátok hogy kamu ?!
2017. nov. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:
100%

Tök mindegy, hogy kamu vagy nem, lesz-arja a válaszokat. Nem értem, az ilyen minek kérdez meg valamit ,ha aztán tartja az övét.

"Ez miért probléma?" leirtuk itt 4 oldalon keresztül... de nem jut el az agyadig, minek tetted fel a kérdést?

2017. nov. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 A kérdező kommentje:

Kérdezték, hogy mi lehet ennek az egésznek az oka, hogy így érzem, én pedig leírtam.

Felfogtam, hogy nem kéne ezt csinálnom.

Attól, hogy nem reagálok rá, nem azt jelenti, hogy nem bírom megérteni.


És ahogy a fenti kérdésem is mutatja, tisztában vagyok vele, szeretnék rajta változtatni, mert ezt nem lehet csinálni hosszútávon.

2017. nov. 12. 20:42
 34/59 anonim ***** válasza:
100%

"Magyarázhatnám úgy is ezt a dolgot úgy is, hogy régebben nem néztek ki belőlem semmit. Szürke kis semmilyen lány voltam, még a csúnyább pasik sem néztek rám.


Most pedig lehet el se hinnék, hogy egy olyan jóképű férfivel szexelek, amilyenek ők sosem lesznek."


Itt van a kutya elásva!

Nem kellesz másnak, csak egy olyan vén kappannak, akinek elég, ha fiatalabb vagy, mint a neje.

Nem is udvarol: nincs se ékszer, se drága vacsorák, se színház, se semmi. Csak füttyent, te pedig ugrasz a farkát, mert nincs más, aki alád piszkálna.

Te pedig áltatod magad, hogy azért vagy jó nő, mert téged is kefél, a felesége mellett. Csak ez nem azt jelenti, hogy szebb vagy. Csupán annyit, hogy más. Ha jobb lennél, akkor veled van, téged választ. De nem teszi.

És annyira csúcsszuper a pasi, hogy igazából neked se kell, egyetlen dolog vonzó benne: a felesége.

Viszont ha vele szakítasz: ennyi se jut. Nem fogsz kelleni senkinek. Legfeljebb megint csak másodiknak. Ha lesz aki rád fanyalodik...

Ahogy telik az idő, te se leszel feszes. Akkor mit fogsz nyújtani?

2017. nov. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
100%
Szóval neked attól lesz önbizalmad, hogy a pasid helyett más férje kúrogat? Keress fel szakembert!
2017. nov. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
100%

Lehetsz is büszke arra, hogy a felesége puncija után a nyelvével a te szádat nyalja...pff...marha gusztusos.

Nem, nem kell a duma, hogy otthon nincs szex.Nincs a francokat, nem fogja az orrodra kötni a valóságot.

2017. nov. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:
#34: van párja a kérdezőnek, a 20-as válaszban írja.
2017. nov. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 A kérdező kommentje:

A feszes testen felül is tudok mit nyújtani.

Ellenben sok nővel tudok főzni és a házi munkát is ismerem.


Amúgy meg épp ezért kell, hogy kihasználjam a lehetőségeket, mert sosem leszek fiatalabb, csak öregebb.

Inkább emlékszem majd arra, hogy milyen jókat szexeltem egy férfival, minthogy hány elpazarolt napot ültem a sarokban, amikor a legszebb éveimet éltem.


Nem azért kell a pasi, mert felesége van, pont teszek rá, csakis azért mert jóképű és jó az ágyban, a többi hidegen hagy.

Kaptam tőle kisebb ajándékokat, amiket eleinte nem akartam elfogadni, nem azért vagyok vele.


A felesége elég féltékeny, és gyanítja, hogy megcsalja, mivel ők már egy jó ideje nem szexelnek.

Hát igen, akinek mindig fáj a feje, ha szexre kerül a sor, ne csodálkozzon...

2017. nov. 12. 20:56
 39/59 anonim ***** válasza:
100%
Te hősies, megmentő szex-szolgáltató királylány!
2017. nov. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:
100%
Tiszta szerencse, hogy a te fejed nem fáj (mèg 😊) a szád nem fáradt ès mindig nyitva van...
2017. nov. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!