Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » R-ibi lennék, ha egy nős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

R-ibi lennék, ha egy nős férfivel szexelek és élvezem?

Figyelt kérdés

Amikor látom a pasi feleségét növeli az egómat, hogy velem szexel, feszesebb a testem és kívánatosabb vagyok mint ő.

A férje engem akar, lesi minden kívánságomat, úgy kényeztet ahogy nekem jólesik.

Ritkán gondolok ebbe bele, mert tudom nagyon nem szép dolog, viszont felizgat.


Ideje lenne lebeszélnem magam a pasiról és ezekről az undorító érzésekről? 25N


2017. nov. 12. 19:45
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
100%

Kapsz érte pénzt? Ha igen: ku.rva vagy. Ha nem: ostoba ku.rva vagy.

Van még kérdés?

2017. nov. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 A kérdező kommentje:

Semmit nem kapok érte, nem azért csinálom, hanem azért mert tetszik, hogy kellek neki.

Nem fog a földhöz vágni, ha ez valamikor megváltozik, nem vagyok a pasiba szerelmes. Mindketten tudjuk, hogy mi az egész tétje.


Magyarázhatnám úgy is ezt a dolgot úgy is, hogy régebben nem néztek ki belőlem semmit. Szürke kis semmilyen lány voltam, még a csúnyább pasik sem néztek rám.


Most pedig lehet el se hinnék, hogy egy olyan jóképű férfivel szexelek, amilyenek ők sosem lesznek.

2017. nov. 12. 20:21
 23/59 anonim ***** válasza:
0%
Semmi gond nincs veled kérdező. Átlagos fiatal nő vagy.
2017. nov. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:
100%
Iszonyú büszke lehetsz magadra, amiért egy férfi üritésre használ :D Ha te nem teszed szét a lábad neki, ment volna a következőhöz, mig lyukat kap, te meg azthiszed álmai nője vagy. LEHET ellesztek igy pár évig, hisz neki milyen luxus, hogy otthon van a meleg kaja, nálad meg a meleg p-nci, aztán mész te is a levesbe egy újabb 25évesért. Mert te sem fiatalodsz már...persze ha ki nem nyiffant közbe a feleség :))
2017. nov. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 A kérdező kommentje:

Kölcsönösen használjuk egymást, ezért nem zavar, hogy csak egy meleg puncinak néz.

Én meg őt egy kemény faroknak.


Még ha szerelmes is lenne belém, lebeszélném róla, hogy elhagyja a feleségét. Miattam ne tegye, de amúgy sem fogja, szóval nem mondtál újat. :)

2017. nov. 12. 20:28
 26/59 anonim ***** válasza:
100%
20:21 ez a tipikus önbizalomhiányos ostoba libák mentsége. Nem egy ilyen lány van a környezetemben, aki hasonlóan tesz. Abból meritenek önbizalmat, hogy minél több férfival lefekszenek, mondván, hogy ők aztán sokat érnek, mennyi férfinak kellenek... Hát mondanom sem kell, ennyire is tartják őket. A férfiak lefekszenek velük, de senkinek sem kellenek kapcsolatra, és idővel el is játsszák ezt a lehetőséget. De persze ők büszkék a r/bancságukra.
2017. nov. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:
0%

Itt az a baj kérdező mindenki erkölcscsősz egyrészt ha pasik akkor irigyek,hogy nekik nő nem igen jut,mert nincsenek meg hozzá a feltételeik.


Ha boldog a feleségével és szereti akkor tényleg gáz,de ha csak a papír tartja őket össze akkor ne legyen lelkiismeret fordalásod.

2017. nov. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:
82%
Azt írod, hogy van párod. Vele szemben sem érzel lelkifurdalást? Amúgy nem veszel revansot senkin ezzel a viselkedéssel, csupán olyanokat bántasz, akik nem ártottak neked. No és persze magad ellen is irányul, mert nem tudtál sérelmeket feldogozni. Akkor fogod átlátni, ha beérnek a tetteid, és a következmények eléd tárulnak, amitől még inkább szenvedni fogsz, mert most is szenvedsz.
2017. nov. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:
100%
De hiába is mondunk mi itt bármit a kérdésedre, akkor is tartod a magadét, és megvagy győződve róla, hogy egy ügyes normális nő vagy, aki büszke arra, hogy egy férfi néha m-gdugja és ettől különlegesnek érzed magad. Megsúgom, hogy bármelyik nő találna minden ujjára egy-egy ilyen kiéhezett férfit, csak vannak, akiknek van tartásuk, erkölcsük és nem ribik:)
2017. nov. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok arra büszke, hogy r-ibanckodok, sőt igazából nem vagyok büszke semmire. Erre meg pláne nem, csak önbizalmat merítek saját magam számára, amit magamban tartok.

Ez miért olyan nagy probléma?

2017. nov. 12. 20:33
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!