Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Most komolyan baj,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Most komolyan baj, hogyha a nő nem követi a divatot?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat megszoktak szólni azért,hogy öltözködöm nem szeretem a korosztályom öltözködési stílusát követni.Nem hordok szakadt nadrágokat falatnyi kis nadrágokat mini szoknyát és egyéb ruhadarabokat mint ahogy a mostani lányok többsége.Nincsen kint semmim nem szeretem mutogatni magamat.Sokkal inkább szeretek ilyen ruhákba járni.

[link]

Mert én ilyen ruhákban érzem jól magamat és nem a mutogatós tegyünk ki mindent ruhába és ezért megszólnak szerintetek gáz az ilyen szett és tényleg meg kell szólni mert nem olyan mint a más lányoké?



2017. nov. 30. 16:09
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
Azt írtad, h az ilyen öltözék k..vás, tehát valószínűleg olyannak nézed a személyt is Nyugi, nem nézem ki belőled, h túlkomplikálod és “csak a stílusát tartom annak” gondolatmeneted van, tuti nem. Általában, aki egy stílusát így határoz meg, az egy embert is ilyennek gondol ;) de akk kijavítom, akkor én is kvásan öltöztem fel? 😱😱😱 OMG
2017. nov. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 A kérdező kommentje:
Nem írtam sehol azt a bizonyos szót ,hogy akik olyan ruhát,hordanak azok ku@vák hanem azt írtam,hogy a többség olyat hord amiket linkeltem a kettő nem ugyan az de te tudod.
2017. nov. 30. 21:07
 43/48 A kérdező kommentje:
Mutasd meg,hol írtam én azt,hogy az olyan öltözék amit én nem hordok és mások hordják az k-s?Mert én ilyet nem mondtam nem tudom hol olvastad.
2017. nov. 30. 21:12
 44/48 A kérdező kommentje:
De arra a szettre senki se mondta,hogy k-s te vetted magadra amiről ėn nem tehetek.Szóval te magad kur@tad le magad mert ėn harisnyás szettről nem írtam.
2017. dec. 1. 12:44
 45/48 anonim ***** válasza:
52%

Mert a "tegyünk mi mindent ruhás lányokŰ" megfogalmazásban kicsit sincs ez benne... pppppeeeeersze. Amúgy egy sima szaggatott farmerben, amit linkeltél, pont nincs minden kitéve.

Egyik egyéniségtelen divatmajom p...a nyavalyog, mert a pasik többségének a másik divatmajom p...a stílusa jön be.

2017. dec. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
10%
Így-így, ahogy a 46-os írta! "Kitesznek mindent" alatt sok mindent lehet érteni. Ha a szakadt farmer nálad már magamutogatónak számít stb., akkor egy szoknya?! :D Jajj, Istenkém, ne légy áll szent, h most ezt meg azt, így meg úgy értetted, fogalmaztad. :) Kár a gőzért. Te tipikus az az elviselhetetlen gyökér csajocska vagy, aki ha nem ugyanazt a stílust képviseli mint te, és felmer venni egy szexi szoknyát, ruhát, akár KIS dekoltázzsal is, neked már az is kvás lenne ;) Ismétlem magam, induljunk ki a szakadt farmerból, h már ettől ki vagy bukva :DDDD Nem veszekszem, mert már csak azt meg kell néznem, h amit az én 10 éves unokahúgom már nem vesz fel (mesefigurás holmikat), mert azt mondja rá, h "dedós", azt te igen :)
2017. dec. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 A kérdező kommentje:
És kit érdekel,hogy az anyuka húgod számára mi a dedós és mi nem?Inkább legyek mesefigurás ruhába mint olyan kis mini szoknyába amibe kint van a fél pics@m és a fiúknak az jön le abból,hogy bármit megcsinálhatnak velem mert könnyűvérű vagyok.Lezártam innentől kezdve a témát nem érdekel mint mondasz.
2017. dec. 1. 14:17
 48/48 anonim ***** válasza:
Amúgy javítanálak, ő nem az anyuka húgom, hanem az unokahúgom :)
2017. dec. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!