Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Most komolyan baj,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Most komolyan baj, hogyha a nő nem követi a divatot?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat megszoktak szólni azért,hogy öltözködöm nem szeretem a korosztályom öltözködési stílusát követni.Nem hordok szakadt nadrágokat falatnyi kis nadrágokat mini szoknyát és egyéb ruhadarabokat mint ahogy a mostani lányok többsége.Nincsen kint semmim nem szeretem mutogatni magamat.Sokkal inkább szeretek ilyen ruhákba járni.

[link]

Mert én ilyen ruhákban érzem jól magamat és nem a mutogatós tegyünk ki mindent ruhába és ezért megszólnak szerintetek gáz az ilyen szett és tényleg meg kell szólni mert nem olyan mint a más lányoké?



2017. nov. 30. 16:09
1 2 3 4 5
 31/48 A kérdező kommentje:

csak a pasik, akikért te csorgatod a nyálad, a k...sabb öltözködést preferálják.

Érdekes a pasi akiért csorgatom a nyálamat pont,hogy nem a k...sabb öltözködésért van oda.

2017. nov. 30. 17:12
 32/48 anonim ***** válasza:
62%

De pont ezek vannak a képeken, könyörgöm :D. Mindkét képen csőgatyában van a csaj, amit példának írtál. A 2. képen edzőcipő. A márkát csak példának írtam, kb. az első képen levő Minniegeres izé minden 2. épp trendcsy plázás boltban van időszakonként (de ha a Pepcóból veszed olcsóbban, akkor sem vagy különlegesebb).


Ha meg nem ilyen ruhák vannak rajtad, akkor ne ilyen linkelj már példának, okoska.

2017. nov. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
50%
Amúgy egy szakadt farmer meg pont nem k.vás... Ahogy nem k.vás egy Bershka felső sem, vagy egy edzőcipő.
2017. nov. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
54%
Ez tömegcucc, ráadásul felnött nön ultragáz.
2017. nov. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
36%
Pont ugyanolyan álagos vagy, mint a többi, cdak épp a másik irányzatból. Ne legyenek illúzióid.
2017. nov. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:

"edzőcsuka, csőgatya, cukimuki bershkás felső jellegű szerkó). ilyen cuccaim nincsenek is.de tök mindegy."


Hát pedig pont ez van a fotón :D

(Most a márka lényegtelen.)

2017. nov. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
Vonzónak biztosan nem tartanék egy ilyen egeres nőt.
2017. nov. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
54%

Nem a divatnemkövetéssel van a baj - elvégre egy embernek legyen saját stílusa, SzVSz.


A problémám mindössze annyi, hogy ez a mikiegeres féligpizsama nekem biza gyerekes.

2017. nov. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
38%

Fúha, akkor én k...a lennék mert felmertem venni ma fekete miniszoknyát fekete melegebb harisnyával, betűrve egy virágosmintás, NEM KIVÁGOTT inggel?! Ja, gondolom a hosszúszárú csizma egy plusz rossz pont :/

Kislány, te mindennek a végletét látod. Nem gondolod, h van arany középút?! Tudod, ami csinos, az nem feltétlenül ribizlis... Egy igazi, kisugárzásából is áradó nőies nő egy zsák ruhában is tud olyan szexi lenni, h te akkor is leribizlizned... ;)

2017. nov. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 A kérdező kommentje:
Kit ribiztem le?ės hol?😀Semelyik lányra nem mondtam hogy ribi ezt hol olvastad ha rám ėrtetted?😀
2017. nov. 30. 19:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!