Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Most komolyan baj,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Most komolyan baj, hogyha a nő nem követi a divatot?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat megszoktak szólni azért,hogy öltözködöm nem szeretem a korosztályom öltözködési stílusát követni.Nem hordok szakadt nadrágokat falatnyi kis nadrágokat mini szoknyát és egyéb ruhadarabokat mint ahogy a mostani lányok többsége.Nincsen kint semmim nem szeretem mutogatni magamat.Sokkal inkább szeretek ilyen ruhákba járni.

[link]

Mert én ilyen ruhákban érzem jól magamat és nem a mutogatós tegyünk ki mindent ruhába és ezért megszólnak szerintetek gáz az ilyen szett és tényleg meg kell szólni mert nem olyan mint a más lányoké?



2017. nov. 30. 16:09
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
62%
#17 Tényleg röhejes. :D A 16 éves kisgyerekek szoktak így öltözni. És nekik is a 90%-uk.
2017. nov. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked így jó,így jó. Ha olaszok kritizálnának,még hellyel-közzel igazat is adnék,mert ők igazi divatmajmok,80%ban. Legtöbb magyar pasi tényleg nem tud öltözködni-nem véletlen,hogy inkább rájuk igaz,a nm tudja a hányas a kabát neki kifejezést,mert ez szó szerint is sokszor igaz-,úgy,hogy nem kell adni a nagy átlag szavára.
2017. nov. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem lenne baj, ha nem követnéd a divatot, az viszont vicces, hogy belinkelsz egy tipikus újhullámos tömeg-divatcuccot, és magyarázod a világnak, hogy ez nem divat és mennyire egyedi vagy. :)
2017. nov. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:

#17


Röhejesek, és gázak, ezek az olyan fajta amberek, akik ellen úgy védekezek mint egy vámpír ellen :)

2017. nov. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 A kérdező kommentje:
Hol írtam,hogy egyedi lennék?Nem írtam azt hanem,hogy én nem szeretek úgy öltözködni mint a mai lányik többsége nem mondtam azt,hogy minden lány úgy öltözik ahogy leírtam és én vagyok az egyetlen egy kivétel hanem azt írtam én nem szeretek úgy öltözködni ahogy a mai lányok TÖBBSÉGE.De azt sehol se írtam,hogy egyedi lennék.
2017. nov. 30. 17:03
 26/48 anonim ***** válasza:
37%

Egyébként pedig a nem divatbuz1 férfiak letojják magasról, hogy egy nő követi-e a divatot... és fordítva.

Én sajnos megtapasztaltam a divatbuz1/márkabuz1 nőt, aki mindenben a divatot követte, én meg pont hogy utálom a divatot, így igénytelennek titulált, nem is tartott vele 1 hónapnál tovább a kavarás.

2017. nov. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
68%
Ez ugyanaz a kommersz divat, mint amit ellenpéldának felhozol.
2017. nov. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
59%

Én a korosztályodban sokkal több lányt látok hozzád hasonló szerelésben nyomulni, mint ilyen k...sban, csak az utóbbi feltűnőbb. De ha már szakadt farmer, a 2. Mikiegeres csaj is szakadt farmerben van...

Szóval pont úgy öltözködsz, mint a többség, csak a pasik, akikért te csorgatod a nyálad, a k...sabb öltözködést preferálják. Ez van.

2017. nov. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
17%
Amúgy meg a kérdéseb arról szólt, hogy nem követed a divatot... pedig pont hogy igen (épp most divat ez az edzőcsuka, csőgatya, cukimuki bershkás felső jellegű szerkó). Erről ennyit.
2017. nov. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 A kérdező kommentje:
edzőcsuka, csőgatya, cukimuki bershkás felső jellegű szerkó). ilyen cuccaim nincsenek is.de tök mindegy.
2017. nov. 30. 17:10
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!