Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Most komolyan baj,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Most komolyan baj, hogyha a nő nem követi a divatot?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat megszoktak szólni azért,hogy öltözködöm nem szeretem a korosztályom öltözködési stílusát követni.Nem hordok szakadt nadrágokat falatnyi kis nadrágokat mini szoknyát és egyéb ruhadarabokat mint ahogy a mostani lányok többsége.Nincsen kint semmim nem szeretem mutogatni magamat.Sokkal inkább szeretek ilyen ruhákba járni.

[link]

Mert én ilyen ruhákban érzem jól magamat és nem a mutogatós tegyünk ki mindent ruhába és ezért megszólnak szerintetek gáz az ilyen szett és tényleg meg kell szólni mert nem olyan mint a más lányoké?



2017. nov. 30. 16:09
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
22%
Én simán összejönnék a kérdésben linkelt lánnyal. :D
2017. nov. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
74%
Hát ne haragudj meg de nőiesebbenk gondolok egy farmernadrágot (még ha szakadt is), mint egy miniegeres melegítőt... Nem tudok komolyan venni olyan embert, aki "csakazértse" vesz fel semmilyen csinos ruhát mert ő annyival különbnek gondolja magát.
2017. nov. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 A kérdező kommentje:
Utolsó nekem nincsen olyan rojtos szakadt gatyám csak linkeltem egy képet arról,hogy milyen nadrágjuk van a lányok többségének.
2017. nov. 30. 16:23
 14/48 anonim ***** válasza:
89%
Az ilyen mesefigurás szett kb 14 éves korig elfogadható utcai viseletnek... Röhejes, amikor huszonéves lányok hordanak ilyet, főleg mikor körömcipőt vesznek fel hozzá. Ez egy melegítő, annak megfelelően kellene hordani is. Amúgy meg azt hordasz, amit akarsz, de ez is ugyanolyan tömegcikk, mint amiket megszólsz.
2017. nov. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
79%
Azt irtad, a korosztalyod. Hogy hagy eves vagy ez alapjan , azt nem tudjuk. Ha 14 korul vagy, nyugodtan hordj mesefiguras ruhakat, egy fiatal felnott mar inkabb nevetsegesen nez ki vele.
2017. nov. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 A kérdező kommentje:

Akkor ők is röhejesen néznek ki és gyerekesek?

[link]

2017. nov. 30. 16:45
 17/48 anonim ***** válasza:
68%
Mikiegeres melegítő meg a Nike Air Force rettentően egyedi. Szerintem a férfiak inkább egy szakadt nadrágot néznének el, mint egy ilyet. Gáz :(
2017. nov. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha "olyan" típusú pasiktól kérdezed csak (izompólós gizdulós, vagy "rosszfijjjúúúús", akkor persze, hogy ezt fogja mondani, mert azoknak tényleg az a lényeg, hogy minél többet mutasson és cicikeeeeeeee. Amúgy meg tiszta tucat szerkót raktál be ide. Minden 2. csaj, aki nem k...san öltözik, ilyen cuccokban pompázik. Csőgatya, cukcsi felsőcske (a Mickey-Minnie egér külön divat), francot egyedi. Plusz attól, hogy megszólják a ruhádat, nem feltétlenül amiatt van ez, mert nem divatos, hanem mert más baj van vele. Pl. sok srácnak 16-18+-osan taszító a mesefigurás, gyerekes cucc.
2017. nov. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
Amúgy igen, van, aki a mind a két képen levő nőt és a pasit is gyerekesnek látja a hülye grimasz meg a rajzfilmfigurás cucc miatt. Nem attól lesz mindenki számára gyerekes vmi, hogy színes meg vigyorog rajta az illető, mint a tejbetök. Sem attól nem lesz kevésbé gyerekes, hogy érett arcú lány van a képen és kacsaszájjal csücsörít.
2017. nov. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
57%

#17: Röhejesnek néznek ki. A csücsörítős pasi pedig egyenesen dedósnak néz ki.

És azért van különbség egy fekete pólón egy viszonylag kicsi minta és egy egész pólót kitöltő rózsaszín egér között.

2017. nov. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!