Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Nektek mi a tapasztala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mi a tapasztalatotok a magyar pasikkal udvarlás terén? Jók vagy inkább rosszak?

Figyelt kérdés
Én leginkább rosszat tapasztaltam és mindenhol ismerőseim csak panaszkodnak rájuk.Idézem"nem udvarolnak.Nekünk kell őket felszedni. Semmi romantika.Ha szép vagy meg csak arra akarnak de kapcsolatra nem.Mintha gáz lenne újabban jó nővel lenni d.gáson kívűl is".Hát őszintén szólva hírekben is láttam közvéleménykutatást tartottak és a lányok pont ugyanerre panaszkodtak.Nektek is ilyen rosszak a tapasztalataitok velük?Én már őszintén lassan ott tartok,hogy inkább beiratkozok nyelvtanfolyamra és németül tanulok és inkább átjárok 1 órára lévő Bécsbe ismerkedni.Azt hallottam hogy külföldi pasik ezerszer normálisabbak mint a magyarok.És tényleg kerestem a hibát magamban...de amikor már minden barátnődtől és ismerősödtől ugyanazokat a panaszokat hallod amit te is tapasztalsz akkor bizony nem magadban fogod keresni tovább a hibát,hogy mért nem lehet normális pasit találni....150-en voltunk évfolyamban egyetemen.kb 10-en házasok a többi szingli...ez nem normális.Kíváncsi lennék,hogy nektek is ilyen lesújtóak e a tapasztalataitok?
2018. febr. 18. 14:23
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
21%
Aki nem a megfelelő emberrel randizik, az rosszul választott randipartnert, nem?
2018. febr. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim ***** válasza:
11%
Udvarolni,hogy aztán pár nap,esetleg hét után kinyögje a nő,hogy neki közben már alakul valami komolyabb,vagy esetleg újra képben van a volt barátja? Elég volt az ilyen dolgokból annak idején.
2018. febr. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
76%
#10 Nálam nem kötnek ki barátzónában. Sőt, csak azokkal lett kapcsolatom, akik udvaroltak. (#8)
2018. febr. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:
12%
Sajnos az udvarlás a régi világban sem a nőnek szólt, hanem a nő családjának (aki a házasságról döntött). Egyenlő felek között egyáltalán nem jogos és reális elvárás, hogy az egyik udvaroljon a másiknak, csak mert annak így tetszik. Én kérek elnézést!
2018. febr. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 anonim ***** válasza:
83%
En azt tapasztalom a barati koromben (nekem kulfoldi parom van/volt a "felnott" eveimben, magyar parom egyszer volt meg gimis gyerekkent, szoval sajat tapasztalatot erdemlegeset nem tudok irni), hogy iszonyat nagy kontraszt van az en tapasztalataim es az ovek kozott ram nezve pozitivan. Kivulrol azt latom, hogy a magyar ferfiak tobbsege elfelejt ferfi lenni es "egyenjogusag van!" jogcimen szinte mar azt varjak a noktol, hogy azonosak legyenek veluk mindenben. Nem tudom, ki hogy van vele, de en egyenlo vagyok a parommal, de azonosak ettol meg nem leszunk szerencsere. Na, de visszakanyarodva, ebbol kifolyolag azt latom, hogy itt sok ferfi elfelejtett teremto, biztonsagot ado ferfi lenni. A legtobbjukre sosem mernem rabizni az eletemet vagy egy esetleges csalad eletet, mert egyszeruen nincs bennuk annyi ferfiassag, hogy felismerjek a sajat szerepeiket (nem, ez nem azt jelenti, hogy penzcsapnak kell lenni, de szamomra teljesen alapveto az, hogy ferfikent mindent biztositasz lehetosegeidhez merten a csaladodnad, felesegednek, anelkul, hogy utana fillerre kicentizett viszonzast varsz, mondvan egyenjogusag van, es ne lopd a penzemet te golddigger!). Kozben meg hatalmas elvarasnak elik a legalapvetobb dolgokat is (pl. alapveto illem). Szoval, altalaban itthoni baratnoim reszerol leginkabb nagy megdobbenesek vannak, amikor az ottani kulfoldi ferfiakrol meselek nekik, vagy kifejezetten az en paromrol. Ez a kontraszt meg nekem volt mindig megdobbento.
2018. febr. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:
63%

Kár volt ide felnéznem

32 nő

És miért?! Mert a kérdezőnek igaza van és a magyar pasik bevannak fonnyadva savanyodva semmi látszatja annak hogy akarnának is valami komolyabbat, meg mamahotel van, meg punnyadás. És at udvaraisságot sem ismerik , mint ha egy kőbunkó korszakban lennénk.

Nekem ezért van külföldi pasim, aki ezeknek az ellentetje és a hiba nem bennem van, mert akkor ő sem vett volna észre, mint nőt.

Lehet gondolkodni. Biztos van kivétel, akinek nem inge ne vegye magára.

2018. febr. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 anonim ***** válasza:
75%

#4 Úristen, teljesen ezt tapasztalom én is. Vagy egyből megfojtanak a rajongásukkal, kapcsolatfüggők, vagy 1-3 hónap ismerkedés után megfutamodnak, mikor komolyra fordulna.


Külföldiekkel nekem is sokkal jobbak a tapasztalataim. Udvariasabbak, nagyvonalúbbak, egyszóval férfiasabbak.

2018. febr. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:
65%

Tudnak udvarolni, amíg be nem jutnak a bugyidba. Utána visszavesznek, leginkább első szex után vagy a másodiknál mondván na ez is megvan még sincs este. Azt veszed észre, hogy már kevésbé érdeklődik közben elvileg nincs semmi baj. Eltengtek-lengtek x hónapot mire benyögi, hogy nem áll készen kapcsolatra/túl gyors a tempó/ nem érzi a szikrát/ még az exét szereti és utána megy tovább. Két véglet van: a nagy szabadságvágyú akinél nem érzel érzelmi biztonságot és a túlságosan is rád telepedő akinél ha nem írsz vissza egy órán belül akkor biztos dugatod magad valahol a város szélén egy férfival. Volt már nálam mindenféle randipartner, kreativitás nulla, rugalmasság szintén. Neked kell alkalmazkodni ha randit akarsz összehozni, mert szerencsétlenek sosem érnek rá. Ha te is olyan elfoglalt vagy mint ők lehet sosem találkoztok. Egy szó mint száz, ritka rossz az egész nemi szerep meg udvarlási szokás.


Itt is gyakorin vannak az egyenjogúság párti férfiak, elfelejtik, hogy a nemi szerepek udvarlás terén még mindig hagyományosak. Ha egy nő szed fel valakit, az gyakorlatilag az első percben kasztrálta a férfit. Egyenlőség jogokban van, nem udvarlásban.

2018. febr. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
32%
Akkor takarodjatok ki külföldre,bánom is én! Annyit elárulok,hogy amikor Angliában dolgoztam, érdekes módon az ottani kolléganők nagyobb érdeklődést mutattak felém,mint az itthoniak,pedig ugyan az az ember voltam ott is,mint aki itthon vagyok. Egyszerű oka van ennek, egy idegen,ismeretlen ember voltam az ő közegükben,környezetükben. Lemerem fogadni,hogy a külföldi férfiakat éltető nők sem kapnának annyi figyelmet egy külföldi férfitől,ha eleve ott élnének.
2018. febr. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 anonim ***** válasza:
20%

"itt sok ferfi elfelejtett teremto, biztonsagot ado ferfi lenni"


Minek biztonságot adni valakinek, aki nem ad cserébe semmit? Az ilyet kihasználásnak hívják.

2018. febr. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!