Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Nektek mi a tapasztala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mi a tapasztalatotok a magyar pasikkal udvarlás terén? Jók vagy inkább rosszak?

Figyelt kérdés
Én leginkább rosszat tapasztaltam és mindenhol ismerőseim csak panaszkodnak rájuk.Idézem"nem udvarolnak.Nekünk kell őket felszedni. Semmi romantika.Ha szép vagy meg csak arra akarnak de kapcsolatra nem.Mintha gáz lenne újabban jó nővel lenni d.gáson kívűl is".Hát őszintén szólva hírekben is láttam közvéleménykutatást tartottak és a lányok pont ugyanerre panaszkodtak.Nektek is ilyen rosszak a tapasztalataitok velük?Én már őszintén lassan ott tartok,hogy inkább beiratkozok nyelvtanfolyamra és németül tanulok és inkább átjárok 1 órára lévő Bécsbe ismerkedni.Azt hallottam hogy külföldi pasik ezerszer normálisabbak mint a magyarok.És tényleg kerestem a hibát magamban...de amikor már minden barátnődtől és ismerősödtől ugyanazokat a panaszokat hallod amit te is tapasztalsz akkor bizony nem magadban fogod keresni tovább a hibát,hogy mért nem lehet normális pasit találni....150-en voltunk évfolyamban egyetemen.kb 10-en házasok a többi szingli...ez nem normális.Kíváncsi lennék,hogy nektek is ilyen lesújtóak e a tapasztalataitok?
2018. febr. 18. 14:23
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
28%
Egyébként jelentettem a szar provokatív kérdésedet. Mehetsz sírni a külföldi f...szjaidhoz!
2018. febr. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
70%
Figyelj, te XD-zel itt és mi, magyar férfiak vagyunk szarok. Menj már a fészkes fenébe, te agyatlan 3,14csa. Mit képzelsz te magadról? Egy névtelen oldalra alapozol? Biztos bölcs dolog. Másrészről meg a qrva nénikédet, hogy magyarként a magyar ellen lépsz fel, tipikus hazai mentalitás. Menj akkor ki külföldre és qrattasd magad le magad ottani férfiakkal, majd megtudod, amikor Sophie, Claire, Edith mellett te leszel a 4. szerető.
2018. febr. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
46%

Vajon ha én a férfiakat szidom, akkor automatikusan nő leszek? Vagy csak ha odaírom a hozzszólásom végére, hogy 30/N? Vagy csak akkor, ha kiírom, hogy 30/Norbi? Kérdezőnek a megnyilvánulásai alapján sokkal nagyobb problémái vannak, mint hogy milyenek a magyar férfiak és milyenek nem.

Btw, ha más magyar nők képesek normális magyar férfiakat találni (egy csomó ilyet ismerek), és mások nem, az attól még nem lesz automatikusan a férfi hibája. Inkább el kell fogadni, hogy ha a nők szerepe változik, akkor a férfiaké is fog. Pont. Kérdező meg kilőheti magát a világűrbe is, attól még a Földön így lesz.

2018. febr. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:

Én még fiatal vagyok (19), úgyhogy azért még nem vagyok olyan elkeseredett és még reménykedem, de eddig nem volt túl nagy szerencsém.


Eleve kevesen vannak, akik eddig megpróbáltak velem ismerkedni, de még kevesebben vannak azok, akik ezt normális, kultúrált módon tették. Azokat az eseteket, amikor kiabálnak utánam, "ciccegnek", mutogatnak, a nyelvüket nyújtogatják vagy azzal kezdik, hogy pofátlanul fogdosnak, eleve nem számolom...gusztustalan. Előfordul, hogy a neten is írnak (akár itt vagy más oldalakon és közel sem 50-en vagy 100-an, ahogyan itt szokták hangoztatni), de ezek a "beszélgetések" nagy általánosságban egy-két mondat utána a szexre terelődek és azt ecsetelik, hogy így meg úgy megdugnának, meztelen képeket kérnek, kb. három mondat után, teljesen ismeretlenül már a számba tuszkolnák a farkukat stb., úgyhogy ez sem jött be... A hétköznapokban, személyesen pedig szintén nem olyan egyszerű ismerkedni. Értelemszerűen ez az én hibám is, kevesebb esélyem van, ha kevesebbet járok társaságba (pl. bulikba, szórakozóhelyekre egyáltalán nem járok). Barátok ismerősei már próbálkoztak nálam...hát, a többség rögtön otthagy, amint kiderül számára, hogy nekem még nem volt kapcsolatom, mert nekik tapasztalt lány kell. Élőben is volt olyan, aki úgy gondolta, hogy a lényegre tér és azt várta, hogy én majd pár óra ismertség utána megyek vele a szobájába...Valamint volt példa ennek a szöges ellentétére is, amikor a srác úgy próbált felszedni, hogy én nem is tudtam róla...nem bókolt, nem utalt semmire, nem flörtölt stb., sőt igazából teljesen közömbösnek tűnt és csak szimplán beszélgettünk, én abszolút nem éreztem azt, hogy ő bármit is szeretne tőlem. Utólag tudtam meg, hogy tetszem neki és kedvel engem, egy közös ismerősünk árulta el, de a srác akkor már sehol sem volt... Tulajdonképpen olyan még nem volt egyszer sem, aki egyértelműen, de normális, kultúrált módon közeledett volna és meg akart volna ismerni, beszélgetni, se bók, se flört, se semmi...tök vicces és valahol szánalmas, esetleg szomorú, hogy egyetlen egy olyan srác volt, akivel jól elbeszélgettünk és nagyon kedves volt velem és többször is megdicsért (ő igazából mindenkivel így viselkedik, nagyon közvetlen, barátságos), viszont mindkettőnk számára egyértelmű volt, hogy nem akartunk egymástól semmit, mert neki volt és van is barátnője.


Igazából a környezetemben sem nagyon hallok pozitív példákról...a legmeglepőbb, legdurvább talán az volt, amikor egy barátnőm mesélte, hogy felhívta a srác, akivel akkor randizott, hogy találkozzanak a megbeszéltnél egy picit korábban és kísérje el gumit venni. Ez már úgy eleve fura volt, mert csak néhány hete voltak együtt, de a barátnőm azt mondta, hogy "jó, hát oké", de jelezte neki, hogy ő még nem érzi úgy, hogy ott tartana a kapcsolatuk, alig ismerik egymást és ő nem szeretne még semmi komolyabbat. Erre pedig a csávó közölte, hogy "ja, nem gáz, nyugi, nem neked lesz, hanem egy másik csajjal töltöm az estét"...a barátnőm persze otthagyta rögtön, de azért ez úgy megmaradt benne.

2018. febr. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
76%
Miért van az, hogy az ismerősi körömben egy csomó nő simán talál normális, udvarolni képes, kulturált pasit? És miért van az, hogy egy csomó nő negatív példákról beszél, miközben a korrekt srácokat sorban koppintják le, mert nem egy instaceleb kinézetét hozzák?
2018. febr. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
55%

Hasonlók az eddigi tapasztalataim és megfigyelései, mint az egyik kollégának, aki írta, hogy a bókot/udvarlás nem igazán tudjátok fogadni. Én személy szerint imádok udvarolni/bókolni mindaddig, míg a másik fogadja azt megfelelően. Ha én azt mondom/teszem, hogy szép a.... Olyan..... Vagy, vagy ennek egyéb változatai, virág, apróságot, gesztusok, figyelmességek stb... ezek nem azért vannak, hogy fensőbbségesen, unottan tudomásul vedd, hanem azért, hogy örömöt szerezzek neked, mert teccő nekem/szeretlek. Nagyon sokan vannak úgy vele, hogy meg kapják, hogy szép a szemük, amit lereagálnak annyival, hogy "tudom", "uncsi, hogy mindenki ezt mondja", "alap/ez jár", "mosom a szaros gatyád és hagyom, hogy belém rakd a randa nagy faxodat, minimum a szemem legyen szép", akkor szerintem belátható, hogy ezzel elveszitek az ember kedvét a további kedveskedéstől, aztán lehet pill ázni, hogy miért akad fel annyi kedvesség és figyelmesség a világ ág bogár vagy miért laposodik el a kapcsolat, miért nem etetik azt a bizonyos kifogott halat tovább. Lányok. Ha a leírtam mentalitással mentek neki egy külföldi férfinak, a vagyonokat rá, hogy ugyan úgy csak a kapcáját fogja meglátod bennetek, nem pedig a kedvesét vagy csak dögleni fog mellettetek otthon, társas magányban.

31/f

2018. febr. 19. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 A kérdező kommentje:
Utolsó igazat adok sok lány tahón fogadja a bókot.De tudod mért?Mert kb minden pasitól ezt hallgatjuk.Szép a szemed,szép a hajad,szép a körmöd blablabla.És azok a pasik akik vagy csak meg akarnak fektetni vagy az olyan amelyik turbó dízellel nyomul de annyira,hogy éppen nem dózerol le az érdeklődésével az mindjárt ezekkel a bókokkal nyit már az első 10 percben. Nekünk ebből mi rögzül be?Hogy na ez is csak azért mondja mert csak annyit akar.Vagy már ott elrémiszt a próbálkozásával,hogy túlságosan nyilvánvalóvá teszi,hogy tetszek neki.Tágra nyitott kapu kinek kell?És az ilyen pont ezzel indít.Bókol.Megelégednék bőven annyival,ha egy pasi úgy akar felszedni,hogy esetleg felméri a terepet mielött odajön,hogy ugyanmár van-e egyáltalán esélye és csak el tudja adni magát azzal,hogy van egy jó dumája. Ami nem arról szól,hogy én mekkora csodás vagyok. Ez unkkreatívvá tesz egy férfit. Tolja a tipikus sablon szöveget arról,hogy de jó nő vagy.De érződik,hogy csak azért,hogy meghúzhasson.Na ezért fogadják sokan tahón a bókokat.Mert tudjuk,hogy na már megint egy akinek fogalma nincs róla,hogy kéne felszedni egy nőt. Az más amikor egy kialakult kapcsolatban bókolsz.Akkor rendben van.De amikor először ismerkedünk akkor az az igazság,hogy mi nem arra vágyunk,hogy úgy szedjenek fel,hogy teszik alánk a lovat a hú de jó nő vok szöveggel.Mert ettől az a pasi csak lecsúszik a szemünkben. Nem kell más mint egy jó beszédkészség ami ne a tolom alád a lovatról szóljon.Ettől csak egy utánam lihegő pincsikutya lesz a szememben az a férfi. De tapasztalatom szerint kb megkapjuk a bókokat már mindjárt ismerkedéskor.Utána meg még nekünk nőknek kell harapófogóval kihúzni a szót a férfiakból. Azt hittem nem a nők dolga ledumálni a bugyit a pasiról.Pedig most ez van.A magyar férfiaknak már ott gondjuk van,hogy egyáltalán,hogyan kell összeismerkedni szerintem.Nemhogy hogyan alakítsák a kapcsolat további részét. Ja dvd-zéssel.Amit az utolsó elötti írt.Az nagyon durva. Még az én tapasztalásaimnál is rosszabbak.A hozzászólásokat összegezve:a hozzászóló lányok 100%-nak negatív tapasztalata van a magyar férfiakkal.Lesújtóbbnál,lesújtóbb tapasztalatokat osztottatok meg. Persze tudjuk szerintem azt is,hogy ez ugysem fog változni,mert mint látható volt az itt hozzászóló férfiak hozták a tipikus védekezést a férfinem védelme érdekében.A minden magyar nő pénzéhes ribi szöveget. Szerintem nem vagyok pénzéhes.Tanultam az ország legjobb egyetemén 2 diplomát szereztem.Hajtottam azért,hogy meg tudjak teremteni mindent amire szükségem van.Valószínűsítem,hogy az itt hozzászóló hölgyek sem pénzéhesek mégis ők is csak tahóságot kapnak sorozatban. Ezt azért nem magyarázhatjátok a végtelenségig pénzéhességgel. Lassan nem ártana kicsit magukba nézni a férfiaknak,hogy mért van az,hogy itt 100%-ig csak rosszat olvasok rólatok.Hogy az ismerősi körömben is csak rosszat hallok,de már a tv-ből a közvéleménykutatásból is csak rosszat hallottam. Persze ugyse fogtok elgondolkozni.Ennél önzőbb a férfiegó.Biztos az se v€letlen,hogy a magyar nép 30-as korosztályának 40%-a egyedülálló.És akkor megy a szöveg arról,hogy mert a nők karrieristák meg elfelejtettek szülmi.Miközben egyik sem igaz.Csak egyszerűen nincsenek normális férfiak túl sok legalábbis akivel lehetne mit kezdenünk.Az igazság az a jelenlegi magyar férfiakról,hogy fogalmuk nincs az ismerkedésről,a kapcsolat kialakításról.Tahók a végtelenségig és egyáltalán a legtöbbjük csak arra hajt,hogy meglegyen nekik a csaj.Mintha semmi komolyságra nem vagytok képesek.A beszédkészségetek nulla. Nem úgy látom,hogy bmit is tudnátok nyújtani.Mint ahogy a többi hozzászóló véleménye is ez volt.Hát egyszer majd csak megunjátok a tahó,parasztságot.De hogy az nektek még évtizedekbe fog telni az biztos.Én nem fogom megvárni ezt az biztos.
2018. febr. 19. 12:45
 58/60 anonim ***** válasza:

Ha csak kapcsolatban lehet a tetszést tudomásotokra hozni, akkor eleve nem lesz belőle kapcsolat. Nyilván nem úgy indít az ember, hogy de szép ezed-azod (amúgy példának írtam csak ezeket, normális ember nem így bókból/udvarol), de ha már beszélünk folyamatosan pár órája, már fel lehet simán hozni, hogy tetszel vagy sem. Ez amúgy nem jár semmi kötelezettséggel, csak jelzi a férfi, hogy hova szeretné kifuttatni ezt, te meg jelezd szintén normálisan, hogy te hova szeretnéd. Lehet, hogy nagyon romi, hogy hónapokig/évekig csak barátok vagyunk, de igen gyakori, hogy az ember barátainak a létszáma kielégítő és nem a barátaid kívánnak lenni. Szexet akar....bocs,hogy tőlem tudod meg, de mindenki akar, akinek komolyak a szándékai, az is. Továbbá a párok szoktak szexelni, szóval fura, hogy kellemetlenül érint benneteket, hogy kíván titeket a másik nem. Ezek szerint vagy nem szerették szexelni, vagy csereeszköznek tekintitek, nem a szeretetnyelvetek egy dialektusának, így közvetve prostituáljátok magatokat. Ha pedig erre a szintre helyezitek magatokat, ne csodálkozzatok azon, hogy miként kezelnek. Nem azért, mert ezt érdemlitek, hanem azért, mert ebben a közegben vagytok ilyenkor, ahol pedig ilyen emberek vannak, hogy bizony szexelni akarnak a gyrosodért cserébe.

31/f

2018. febr. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:
Szvsz amit én nem csinálok, azt a másiktól sincs jogom elvárni. A legkönnyebb olyasmiért kritizálni mást, ami alól saját magunkat felmentjük... és persze emiatt nem is tudjuk megmondani, hogyan kellene csinálnunk, mert hát "az nem a mi dolgunk"...
2018. febr. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 A kérdező kommentje:
Utolsó elötti.Nyilván nem fogom szájba rágni mire gondolok.Nyilván a bókolásnál én is arra gondoltam,hogy ne a teszem alád a lovatra gondoltam ismerkedés kezdetén.A lényeg ugyanarra gondolunk ezen a tére. A szexet akar mindenki egy kapcsolatban nyilván.Csak nem mindegy,hogy 1 km-ről bűzlik a pasiról,hogy csak azt akarja. Tudod mi nők ezt kiszagoljuk:)Általában...
2018. febr. 20. 10:33
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!