Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Nektek mi a tapasztala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mi a tapasztalatotok a magyar pasikkal udvarlás terén? Jók vagy inkább rosszak?

Figyelt kérdés
Én leginkább rosszat tapasztaltam és mindenhol ismerőseim csak panaszkodnak rájuk.Idézem"nem udvarolnak.Nekünk kell őket felszedni. Semmi romantika.Ha szép vagy meg csak arra akarnak de kapcsolatra nem.Mintha gáz lenne újabban jó nővel lenni d.gáson kívűl is".Hát őszintén szólva hírekben is láttam közvéleménykutatást tartottak és a lányok pont ugyanerre panaszkodtak.Nektek is ilyen rosszak a tapasztalataitok velük?Én már őszintén lassan ott tartok,hogy inkább beiratkozok nyelvtanfolyamra és németül tanulok és inkább átjárok 1 órára lévő Bécsbe ismerkedni.Azt hallottam hogy külföldi pasik ezerszer normálisabbak mint a magyarok.És tényleg kerestem a hibát magamban...de amikor már minden barátnődtől és ismerősödtől ugyanazokat a panaszokat hallod amit te is tapasztalsz akkor bizony nem magadban fogod keresni tovább a hibát,hogy mért nem lehet normális pasit találni....150-en voltunk évfolyamban egyetemen.kb 10-en házasok a többi szingli...ez nem normális.Kíváncsi lennék,hogy nektek is ilyen lesújtóak e a tapasztalataitok?
2018. febr. 18. 14:23
1 2 3 4 5 6
 41/60 A kérdező kommentje:
Utolsó ebben egyet értünk.Persze a nőnek a csábítás a dolga stb.De azért ebben az udvarlásos részben a férfinak kell oda tennie magát jobban
2018. febr. 18. 20:54
 42/60 anonim ***** válasza:
14%
Nem sok magyar barátom volt eddig és valószínűleg nem is akarok többet. Nekem is az a talasztalatom, hogy vagy elvannak szàllva maguktól, vagy ha tud udvarolni, akkor csak addig míg meg nem történik az “együttlét”. És konkrétan 3 magyar barátom volt, senki nem nézte volna ko belőlük, de mind agresszív volt, ittasan és anélkül és eljárt a kezük. Ezek utàn eldöntöttem, hogy nem kell. :)
2018. febr. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
54%

Kérdező, mitől nőiesebb a főzés, mint a mosás? :D Mert te épp így találtad ki? Miért van annyi férfi séf? Ők nőiesek vagy mi? :D

Kaját csinálni igazából mindenkinek tök alap, aki élt egyedül egy ideig. Kb. minden férfi egyetemista összetud dobni pár kaját. Most akkor ők nőiesek?


"Biztos nem véletlen fogy rohamosan a magyar nép."

A fejlett országok lakossága általában csökken. Plusz a rossz gazdasági helyzet miatt elvándorlás van ám kis országunkból... Feltűnt? :D


"Érdekes módon hiába mondjuk évek óta mi nők, hogy változtatnotok kéne bizonyos dolgokon a viselkedéseteken."

ÉRDEKES MÓDON a férfiak is hiába beszélnek. Nem érzed, hogy ez mekkora kettős mérce a részedről? :D


"Én belefáradtam,hogy veletek vesződjek."

Helyes.


"Hiába mondjuk mi nők már évek óta,hogy kapjátok már össze magatokat mert elfogyunk."

Nem érdekel, nem akarok gyereket.


"Férfi ego.Én vok a tökéletes és bmi rossz van arról csak a nő tehet."

Ugyanezt nyomod itt, csak fordítva.


Kérdező, légyszi mondd, hogy csak egy troll vagy...

2018. febr. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
68%
#42: Tehát beugrottál 3 bántalmazó srác ágyába és ezért a magyar férfiak rosszak. A fenéért nem ül mind a börtönben... :/
2018. febr. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
51%
Nekem meg az a tapasztalatom férfiként, hogy a nők 80-90%-a fogadni sem tudja az udvarlást felnőtt módon, mert annyira balfékek érzelmi intelligencia terén, hogy valami iszonyat. Elvárják, hogy udvaroljunk nekik, de amikor megtesszük minőséget képviselve, nem tudnak mit kezdeni vele, mert az idióta játszmázásokhoz vannak szokva, ami addigi életüket jellemezte. Ne gyere a külföldi pasikkal, mert egyrészről az újdonság varázsa mindig megőrjít titeket, másrészről persze, hogy sok esetben lazábbak a külföldiek, mert az életkörülményeik 4-5x jobbak, mint a magyaroké, így könnyen tudnak oldódni. De ez csak egy szelete az össztársadalmi problémának.
2018. febr. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
52%

"Biztos nem véletlen fogy rohamosan a magyar nép."


Hát ha közötted és az örök magány között kell választanom, akkor inkább utóbbi...


Aki az állatvilággal jön, az nyilván azt is bevezetné, hogy a nők csupa szürke meg barna ruhában járjanak, illetve hogy a vezérhímnek egy csomó nője legyen egyszerre, mert hát ha az állatoknál oké és ez egy érv... én azt hittem, már jó ideje nem vagyunk állatok :D

2018. febr. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 A kérdező kommentje:
Utolsó.nem vagyunk állatok de vannak állati ösztöneink.Nem hallottál fajfenntartási ösztönről?Anyai ösztönről?De sorolhatnánk.Igazából amikor eldöntjük,hogy valaki tetszik-e akkor az illatából is olvasunk.Csak ez tudat alatt zajlik.Ami szintén az állatvilágból maradt vissza.
2018. febr. 18. 21:32
 48/60 anonim ***** válasza:
39%
Gondolom, te az ösztönök közül is csak azokat tartod elfogadhatónak, amik a te elképzeléseidnek megfelelnek :)
2018. febr. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 A kérdező kommentje:

37-eskének szól a litánia. Nyugodtan lovagoljál a szexizmusos dolgodon.Az udvarlás ettől még férfi dolog.De jó neked meghagyjuk,hogy a csajod udvarol mert nem akarsz szexista lenni.:XD ez se nekem gáz tudod?

A főzés érdekelhet.De nehogy már ez legyen a szokásos,hogy te kedveskedsz egy kapcsolatban főzőcskézéssel a csajnak nem pedig fordítva.Mert az elég gáz.És bizony csajos.Egy dolog a néha főztök és egy másik az állandóan a férfi kezében a fakanál.A szakács szakma,hogy csajos.Mindenkinek más a megítélése.Én nézni sem bírom ezt.Szerencsére ragaszkodok a hagyományos nemi szerepekhez. Sztem csajos.Kb úgy néz ki a szememben egy férfi szakács,mint amikor tv-ben láttam nőket hajón szolgálni és hatalmas láncokat mozgatni át meg tengeri halat fogni..az meg rettenten pasis volt.Kb mint női traktorsofőrnek lenni.Csak ennyire csajos a férfi szakács. Az,hogy a nők a sablonos dolgokat sorolják föl randizásra,mint beülés,kajálás.Ismerkedéskor persze alapprogramok.De egy kapcsolat nem ettől lesz kapcsolat,hanem attól,hogy közösen éljük meg az életet.És ebbe bele kell tartozzon vmi a dvd-zésen meg a főzésen kívűl több.Közös élményszerzés. Dehát nektek ez a dvd lejátszó leginkább.pfff.Magyarország szerinted nem a szinglik országa....van googled keress rá,mert bizony az. Az,hogy azon fennakadsz,hogy a pasi költsönn többet.Azt hittem ez alap dolog.De tudod a jobbak tudják,hogy egy férfi az alfaságát az anyagiakon keresztül is megmutatja. Dehát nálatok nyilván a nőd költ többet rád nem te rá.Nálatok te főzöl.A csaj meg nyírja a füvet.A nőd udvarol mert egyenjogúság van.Én kérek elnézést.Biztos félreértettem valamit.Azt hittem,hogy férfival beszélek...hordjon téged a tenyerén a nőd ahelyett,hogy te tennéd.Mert az de milyen férfias.Aham. :XD.

2018. febr. 18. 21:50
 50/60 anonim ***** válasza:
44%
Milyen jó már,hogy ilyenkor lehet általánosítani,meg nem a nőkben van a hiba,persze,az egyik szeencsétlen összeismerkedik élete során 3 agresszív bunkóval,és emiatt le van írva az összes férfi kis hazánkban. Külföldi férfiak így meg úgy, meglesztek azoknak is,aztán lapát ugyan úgy. Utána az lesz,hogy erőteljesen kutatni kezdtek majd a földönkívüliek után?:)
2018. febr. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!