Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Nektek mi a tapasztala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mi a tapasztalatotok a magyar pasikkal udvarlás terén? Jók vagy inkább rosszak?

Figyelt kérdés
Én leginkább rosszat tapasztaltam és mindenhol ismerőseim csak panaszkodnak rájuk.Idézem"nem udvarolnak.Nekünk kell őket felszedni. Semmi romantika.Ha szép vagy meg csak arra akarnak de kapcsolatra nem.Mintha gáz lenne újabban jó nővel lenni d.gáson kívűl is".Hát őszintén szólva hírekben is láttam közvéleménykutatást tartottak és a lányok pont ugyanerre panaszkodtak.Nektek is ilyen rosszak a tapasztalataitok velük?Én már őszintén lassan ott tartok,hogy inkább beiratkozok nyelvtanfolyamra és németül tanulok és inkább átjárok 1 órára lévő Bécsbe ismerkedni.Azt hallottam hogy külföldi pasik ezerszer normálisabbak mint a magyarok.És tényleg kerestem a hibát magamban...de amikor már minden barátnődtől és ismerősödtől ugyanazokat a panaszokat hallod amit te is tapasztalsz akkor bizony nem magadban fogod keresni tovább a hibát,hogy mért nem lehet normális pasit találni....150-en voltunk évfolyamban egyetemen.kb 10-en házasok a többi szingli...ez nem normális.Kíváncsi lennék,hogy nektek is ilyen lesújtóak e a tapasztalataitok?
2018. febr. 18. 14:23
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
17%

"Itt is gyakorin vannak az egyenjogúság párti férfiak, elfelejtik, hogy a nemi szerepek udvarlás terén még mindig hagyományosak."


Ez eléggé szexizmusnak hangzik...

2018. febr. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
68%

#21 Tudod mit jelent a szó? Fejtsd ki légyszíves miért is hangzik annak?


Nézd meg a párkeresési statisztikákat, még mindig él a köztudatban az a tradicionális felfogás, hogy a férfi udvarol nem a nő. Emberileg, jogilag egyenlőségnek kellene lennie, de egy férfi sosem lesz nő és a nő sem lesz soha férfi. Mások vagyunk, másak a szerepeink, máshogy gondolkodunk és inkább kiegészítjük egymást. De nem ér kevesebbet egyik nem sem és úgy kell bánni a másikkal ahogy szeretnéd hogy veled is bánjanak még ha előzetesen tele vagy sérelmekkel a másik nem iránt és belefutottál egy-két tahóba. Azért nem szeretem ezt az oldalt, mert a többség frusztrált. És sok az olyan ego sértett férfi, akik meg vannak győződve arról, hogy az összes nő egy pénzéhes r.banc ezért randin fizessenek felesbe, a nők is leszólíthatják a férfiakat, stb. Akkor kérdem én, mitől férfi a férfi és mitől nő a nő?

Vannak maszkulin és feminin jegyek ezeket rohadt sokan elfelejtik. Ha valaki nőként túlságosan is vagány, határozott és pár másodperc alatt cserél gumit, annak a nőnek töke nőtt. Az a férfi aki elvárja, hogy leszólítsák, meghódítsák annak a férfinak meg nincs töke. Az a nagy probléma, hogy sokkal jobb a másik nemet okolni mint magunkat: azért viselkedek így mert a másik is. Vicc az egész.

2018. febr. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
42%

Vicces, hogy a külföldi nőktől nem hallom, hogy a magyar férfiakkal bármi gond lenne udvarlás terén, de a külföldi férfi ismerőseim sorban mesélik, hogy a magyar nők többsége milyen egyszerű aranyásó...

Hmm. Kedves itthoni férfiakat szidó nők. Talán el kéne gondolkodni, hogy miért nem udvarolnak nektek normálisan. Meg azt sem ártana tisztáznotok, hogy mit értetek udvarlás alatt. Igen, egy külföldi jellemzően simán elnyom egy kisebb összeget pár randira, mert van miből. A PANASZKODÓ magyar nők többségéről meg pár perc után lejön, hogy a kelet-európai csajok szintjét hozza elvárások terén.

Néhány hozzászólásból meg süt, hogy a hozzászóló életében 1-2 férfival volt kontaktusban és egyszerűen a saját nyomorát próbálja kivetíteni.


Amit még észrevettem, hogy rengeteg magyar nőre jellemző, hogy szeretik, ha több udvarlójuk van. Mindezt úgy, hogy ők már tudják, hogy kit fognak választani. Mintha az önbizalomhiányukat szeret meg törődésadagokkal próbálnák pótolni. Ilyen esetben meg sok pasi megunja az udvarlást. Minek udvaroljon egy férfi egy csomó csajnak, amikor benyögik, hogy bocs, van más?

2018. febr. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:

19-nek

Az első mondatod már minősít. A stílus maga a férf XD

2018. febr. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:
59%
#22: Ha nemi szerepekbe tuszkolsz embereket, az szexizmus. Attól függetlenül, hogy egyetértesz e vele vagy nem. Ha nem lehet mondani azt, hogy egy nőnek a konyhában a helye, akkor azt sem lehet, hogy a férfinak kell udvarolnia.
2018. febr. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:

Jó, most bármelyik nem kezdeményezhet, a férfi és a nő is, nekem nem ezzel szokott problémám lenni, hanem vagy villámgyorsan visszavonulót fúj (akár pár héten belül is), és nemhogy egy nőt, de egy új ismeretséget sem enged be az életébe, vagy egyből mindent akar... Arany középút nincs. Biztos van kivétel, de mostanában azok engem elkerülnek.

Külföldiekkel egyébként nincs tapasztalatom, csak határon innenső és határon túli magyarokkal (őket nem tekintem külföldinek, ugyanúgy magyarok, mint én, csak ezt dobta a történelem).

2018. febr. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
80%

#25: Szóval egy nő beszélje le rólad az alsógatyát.

A konyhában tudod miért nincs nő? Mert ők is dolgoznak.


Sarkítva azt is lehet mondani, hogy a férfi dolga lebeszélni a bugyit, a nő dolga meggyőzni hogy érdemes a bugyi gazdáját is megismerni. Ez az ismerkedés. Fordítva hülyén nézne ki.


Ha meg szerinted egyenlőség van mindenhol és szexizmus meg akármilyen izmus, akkor nézzük meg hogy vélekednek mások arról a nőről aki farokról farokra száll mint ahogy a férfiak nagyobb hányadánál szokás csak női alanyokkal. Dicsőség? Nem. Férfiak között az ilyen nők r.bancok. Férfiak között milyen az olyan férfi aki nők tucatjait viszi ágyba? Félisten. Nők között? Rossz fiú maximum de hát "férfi" szóval elnézhető.

Ne akarjunk minden szerepet egyenlővé tenni, mert akár csigák is lehetnénk.

2018. febr. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
73%
Nehéz dolog a külföldiekkel való összehasonlítás, de német nőktől többször hallottam már olyat, hogy a német férfiak mennyire sehol nincsenek a magyarokhoz képest... lehet, mindenhol azzal elégedetlenek a nők, ami helyben van?
2018. febr. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
30%
#26: Azt tapasztaltam, ha 2 héten belül nincs legalább csók, akkor repültem a barátzónába. 2 hétig tart valami fellángolás, amin belül mintha elvárnák a nők, hogy lépjek. Ha nem lépek, akkor jön egy új és ezért érdekesebb ismertség. Kevés ember ismerkedik egyszerre egy emberrel.
2018. febr. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
52%

"Ha nemi szerepekbe tuszkolsz embereket, az szexizmus."


Ez a lényeg. Mindenkinek meg kell hagyni a lehetőséget, hogy ő döntsön, és nem nemi alapú elvárásokat támasztani vele szemben. Még akkor sem, ha - minő pimaszság - férfi az illető.

2018. febr. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!