Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá a barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a barátnőmet a mozgásra anélkül, hogy megsértődne?

Figyelt kérdés
Fél év alatt hízott 6 kilót, ami a 166-168 centijéhez 62 kilót jelent. Mikor megismertem hasa sem volt, 2 kiló nem zavart de ez már kezd feltűnő lenni, raadasul tole is kerdezgetik hogy tenyleg terhes-e.. es rosszul esik neki, panaszkodik neha, de hiaba mondom hogy ne buszozzon hanem uljon fel a biciklire es jojjon nalam ugy, hat ot nem zavarja a sulya jol erzi magat, mikozben maskor meg panaszkodik es a hasat fogdossa hogy de nagy.. Mondtam neki hogy tornazhat is napi 15 percet maris elorebb lenne, de hat jaj hat o erre nem tud figyelni mert iskola van, nincs ideje. Azt mar hiaba mondtam neki hogy en melo es iskola mellett is elmegyek edzeni napi 2x is idonkent. Kifogasok, terelések, panaszkodás aztan beletorodes es meghazudtolas. Mit lehet tenni ilyenkor?
2018. máj. 11. 10:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/84 anonim ***** válasza:
44%

Akkor mondd neki, hogy ugyan annyira legyen "behízva", mint a múlt nyáron. :)

31/f

2018. máj. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/84 anonim ***** válasza:
16%

ÉN kivágnám kérdező.

Te le tudsz menni edzeni ő meg lesz_rja,beletörődöm.

Mindsettel is bajok vannak,felejtős a csaj,menjen keresen magának egy ruppótlan igénytelen verebet,pont hozzá való.


Én tiltakozásként nem feküdnék le vele egyáltalán,majd he lefogy kap f_szt addig marad a csoki meg az ujja.


Nincs értelme vesződnöd vele, úgy van vele,meg van a pasi már nem kell jól kinézni,SZERINTE.


Érdekes nekem napi 10 óra meló és saját biznisz építése mellett van időm heti 5 edzésre,milyen érdekes plusz nyakamon a szakdolgozatom nem büfé ruhatár szakon(proginf).

Én kapcsolatban nem,hogy nem engedek le férfiként hanem még jobban rákapcsolok,ez a különbség.

2018. máj. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/84 anonim ***** válasza:
40%

Sosem értettem ezt a hozzáállást, hogy ha valaki kapcsolatba kerül, miért engedi el magát annyira, hogy elhízzon. Én egész életemben sportoltam, a sulis korszakomat (gimi, egyetem) végigsportoltam. Aztán elkezdtem dolgozni, észre se vettem, a sport másodlagos lett, nem figyeltem oda a táplálkozásra, és egyből híztam 10 kg-ot. Akkora hasam és csípőm lett, magam sem akartam elhinni, és volt barátnőm. Eldöntöttem, ez nem mehet így tovább. Persze barátnőm nem díjazta az ötletet, mert a sok sport miatt este később értem haza, és kevesebb időt tudott velem tölteni (nem értette miért fontos ez nekem, ő is elhízott és nem is akart lefogyni), nah szakítottunk is. Mára újra visszanyertem a régi alakom, sőt még jobbat is és kiizmosodtam. Napi 10 órát dolgozom és mégis van időm a sportra MINDEN NAP. Barátnődnek is lenne rá ideje, csak nem tartja olyan fontos dolognak, hogy áldozatot hozzon érte, mert igenis, kell áldozat. Én azt az áldozatot hoztam érte, hogy szinte már nem is gépezek. Mire végzek az edzéssel fél8, 8 óra, utána vacsi, pihi és alvás. A helyedben még most, az elején megfognám ezt a hízásos dolgot, mert idővel csak rosszabb lesz. Volt barátnőm is úgy kezdte, hogy felszedett magára 5 kg-ot. Ezt megjegyeztem neki, de ő csak legyintett rá, hogy ez semmi, majd lemegy. Pár hónap múlva már +10 kg-nál járt. Szóltam neki, de semmi. Később már +15 kg-ot szedett magára és csodálkozott, hogy miért kívánom kevésbé, mint az elején:)

Egy biztos: soha többet nem jönnél össze olyan nővel, aki el van hízva, mert számomra az azt jelenti, hogy igénytelen, nem ad magára. És itt most nem a +3+4 kg-ra gondolok.

2018. máj. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/84 anonim ***** válasza:
66%

El kell vele beszélgetni, hogy te a vékony lányokat szereted, azért jöttél vele össze. Ha egy kedves, dundi lányt akartál volna, akkor eleve olyat keresel. És azért most szólsz, mert 6 kilót könnyebb leadni, mint jövőre 16-ot. De ha ő jövőre már nem akar neked tetszeni, mert nem tervez veled olyan hosszú távra, akkor most szóljon.

37/N

2018. máj. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/84 anonim ***** válasza:
11%

PEdig 13-as a nők 85%-a ilyen.

Belekényelmesedik,aztán megy a rinya amikor a pali nem kívánja mondjuk tükörbe kellene nézni és látná miért nem akarja berakni neki a csávó.

Nekem is volt egy exem,aki így úgy edz,diétázik.

Jah heti 2-szer lement tingilingizni,meg ette a zsömlét.

Aztán kinyilt a csípája is és elkezdte nyomatni minek költök magamra ennyit.

Rövid úton kivágtam.

2018. máj. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/84 anonim ***** válasza:
50%

Abba amúgy senki sem gondol bele, hogy valaki nem szeret sportolni? :O


Én pl. legalább heti 2x ráveszem magam, de akkor sem lesz a szívem csücske soha. Ez a "megvan a pasi, most már hízhatok" meg hülyeség. Én szingliként se voltam vékony, na bumm. Mégis lett párom, akivel boldog vagyok.

2018. máj. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/84 anonim ***** válasza:
84%

"Abba amúgy senki sem gondol bele, hogy valaki nem szeret sportolni?"


Persze van ilyen, ezzel nincs semmi baj. A sport csak segít a fogyásban, kb 30%-ban. A fogyáshoz inkább nagyrészt a helyes táplálkozás járul hozzá. Szóval sport nélkül is letudsz fogyni, ez nem jó kifogás:)

2018. máj. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/84 anonim ***** válasza:
35%

,,Abba amúgy senki sem gondol bele, hogy valaki nem szeret sportolni? :O "

De,csak ha megismertem egy lányt aki sportol aktívan aztán abbahagyja nálam válóok.


"Ez a "megvan a pasi, most már hízhatok" meg hülyeség. Én szingliként se voltam vékony, na bumm. Mégis lett párom, akivel boldog vagyok."

Az más,te eleve ilyen voltál és a pasi elfogadta.

De könyörgöm ha nekem vékony feszes nő kell,mivel így ismerem meg a lányt akkor joggal várom el,hogy ilyen maradjon,mondjuk ezt szoktam éreztetni a nővel,hogy nekem mik az elvárások.

Nyilván én többet nyújtok:

- Egzisztencia

- Kisportolt alkat

- Kocsi

- Lakás

- Mindig tiptop öltözet

- Egészséges étrend

- Heti 5 edzés

- Ambíciók

2018. máj. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/84 anonim ***** válasza:
78%

Az, hogy megvan a pasi, és már nem kell vigyázni az alakra, nem ilyen egyértelmű.

Pont egy ismerős lány (fiatal 22 éves) egész alakos képét néztem, hát tavalyhoz képest kb. 15 kiló rájött még, kb. 1 év alatt. Utána mondta, hogy ja, a fogamzásgátlótól van.

Nem tudom, nem vagyok benne kompetens, de ugye ilyet is hallottam már nem egyet, és akkor milyen könnyű összekötni azzal, hogy "amióta van pasija". Hát ja, amióta van nem csak dugópajti, hanem tartós kapcsolat, azóta szedi a fogigátlót.

2018. máj. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/84 A kérdező kommentje:
Fogamzasgatlo mellett sem tilos a mozgas es normalis etrend.
2018. máj. 11. 11:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!