Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá a barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a barátnőmet a mozgásra anélkül, hogy megsértődne?

Figyelt kérdés
Fél év alatt hízott 6 kilót, ami a 166-168 centijéhez 62 kilót jelent. Mikor megismertem hasa sem volt, 2 kiló nem zavart de ez már kezd feltűnő lenni, raadasul tole is kerdezgetik hogy tenyleg terhes-e.. es rosszul esik neki, panaszkodik neha, de hiaba mondom hogy ne buszozzon hanem uljon fel a biciklire es jojjon nalam ugy, hat ot nem zavarja a sulya jol erzi magat, mikozben maskor meg panaszkodik es a hasat fogdossa hogy de nagy.. Mondtam neki hogy tornazhat is napi 15 percet maris elorebb lenne, de hat jaj hat o erre nem tud figyelni mert iskola van, nincs ideje. Azt mar hiaba mondtam neki hogy en melo es iskola mellett is elmegyek edzeni napi 2x is idonkent. Kifogasok, terelések, panaszkodás aztan beletorodes es meghazudtolas. Mit lehet tenni ilyenkor?
2018. máj. 11. 10:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/84 anonim ***** válasza:
80%
Várd meg a nyarat, lehet tényleg leadja. Én spec tényleg ilyen lány vagyok, télen senki sem bír rávenni, hogy mozogjak, mindig hízok egy 4-5 kilót. Tavasszal meg villámgyorsan leadom, amint elkezdek biciklizni, mozogni, kirándulni. Mindig is ilyen voltam, ilyen is maradok, páromat nem zavarja. Várd meg, ha tényleg leadja, akkor ez van, ilyen típus, ha meg nem, akkor godnolom nincs jövőtök, hiszen te nem tudod elfogadni, a lány meg nem fog miattad változni -tapasztalat. 26/N
2018. máj. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/84 anonim ***** válasza:
92%

Álszent? A kérdező nője normális BMI-vel rendelkezik. Persze, ha izmos 62 kiló lenne az jobban nézne ki, de a helyzeten nem változtat, hogy egy 168/62 nem hasonlítható egy 100 kilós pasihoz. Amúgy az előző pasim 100 kiló felett volt, volt rajta bőven izom is és zsír is.


Azért van igaza a 44-es válaszolónak mert a sok felszínes görcs nem az embert nézi hanem modellt keres maga mellé. Ha egyszer már jó volt neked annyira, hogy beleszeress, akkor legyen jó akkor is ha van rajta 6 kiló túlsúly. Az ő teste és ő jól érzi úgy magát. Ha már egészségtelen lenne, más lenne a helyzet de ez nem az a kategória. Előtte sem sportolt, de érdekes módon a sport hiánya addig nem zavarta a kérdezőt amíg a lány 54 kiló volt. Nem a lány egészsége aggasztja, hanem, hogy nem lesz már elég menő a haverok előtt. Tehát nem szereti.

2018. máj. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/84 anonim ***** válasza:
89%

Én 52kg voltam mikor összejöttem a párommal(frissen gyógyult anorexiás) 158 cm-hez. Egész nyáron együtt kajáltunk mindenfelé, a vége 55kg és egy helyes kis pocak lett. Zavart, megtaláltam következő nyáron a hivatásomat, elkezdtem odafigyelni, 58kg vagyok, nem a minimális testzsiros szálkahercegnő, de rengeteg izmot felszedtem. És tudod mit? A vékony, a puhácska és a kigyúrt alakom során is a világ legjobb nőjét látta bennem, dugott mint a lopott biciklit. Ő is hízott mióta együtt vagyunk, 15kg-t (185cm), megkérdeztem edz e velem. Azt mondta, olyan keményen mint én biztos nem. Na bumm, heti 2-3x könnyítettet tolok, amit velem tud csinálni. Alakul, jól érzi magát, imádom mindenhogy. Tudja, ugyanúgy fogom imádni akkor is ha nem esz velem.

Nyilván ha nem életem végéig terveznék vele, engem is felbszna hogy nem.ugynuhy néz ki mint az elején. Hát c'est la vie, ha vele tervezel és gyereketek lesz se lesz vékonyabb a terhesség alatt.. döntsd el mit akarsz tőle aztán annak.függvényében mondj vagy ne mondj neki dolgokat :))

2018. máj. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/84 anonim ***** válasza:
26%

Ja. Mert a terhesség alatt is azt hiszik sokan, hogy zabálni kell két ember helyett. Számold már ki, ha anyukának a testsúlya tartásához mondjuk 1800 kcal kell és 55 kg-t nyom, akkor mennyi kcal kell egy magzatnak a fejlődéshez, aki a VÉGÉN ~3.6 kiló. Aztán anyjuk csodálkozik, mikor kiszakad belőle 3.6 kiló pulya, 4 liter magzatvízzel, meg egy kiló méhlepénnyel, aztán még mindig rajta van vagy +20 kiló :D. Ez a pajzsmirigy meg fogamzásgátló is egy baromság. A 2. vh során elvileg 6 millió zsidó lett likvidálva, aminek fele nő, volt kalóriadeficit, testmozgás és mivel a modern orvostudomány a náciknak rengeteget köszönhetett, biztosak lehettek abban, hogy volt bőséggel gyógyszerkísérlet is közben. Na. Ha a tonnányi dokumentumfilm valamelyikén kiszúrtok nekem egy túlsúlyos zsidót, aki a saját háján csúszik a meszesgödörbe a dózer előtt, annak, ha megadja a számlaszámát és linkeli a felvételt, én azonnal utalok 100.000 azaz száz ezer forintot, amiből vehet nutellát és csipszet. Tehát kalóriaplusz + punnyadás = pluszsúly, kalóriadeficit + mozgás = súlyvesztés, a többi meg rizsa, akárhogy kapálóztok lötyögő felkarral meg rezgő tokával.

31/f

2018. máj. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/84 anonim ***** válasza:
29%

Ahogy 54-es mondja,hagyjuk már 52-es ez a baj veletek tisztelet a kivételnek.

Aztán csodálkoztok,hogy nem kellettek az igazi férfiaknak.


Akkor majd ha a párod nem fürdik meg nem mos fogat,akkor is majd fogadd el,jó?


Terhesség alatti hízás csak kifogás egy ökörszabály,mert zabáltok összevissza persze dagadtak lesztek,ember megeszel 1000X kalóriát és nem mozogsz plusz tömöd a szénhidrátot,aztán majd sírsz,hogy +20kilóval a párod nem akar szexelni veled.


Ilyen nőktől mentsen meg a jó isten,ha én heti 5-ször edzek,meg a külsőmre nagyon figyelek minőségi ruhákba járok,ez sem véletlen.


Nem is értem,hogyan lehet ennyi magyar nő igénytelen,csodálkozok.

Persze pont ti szídjátok a csinos nőket meg oltjátok,ami nagyon szánalmas.

2018. máj. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/84 anonim ***** válasza:
76%

60%-os, te egy rendkívül beteg ember vagy, ráadásul olyanban okoskodsz amihez nem értesz. Mindenkinek másképp működik a teste, van aki hízik a fogamzásgátlótól, van akinek trombózis alakul ki, van aki észre sem veszi. Ahogyan egyik nő lazán veszi a menstruációt, a másik görcsöl, a harmadik meg hisztirohamokat kap. Semmilyen gyógyszerre nem reagálunk egyformán, de nem is ez a lényeg. Éhezéssel valóban le lehet fogyni, de káros az egészségre és hülyeség is. Régen nem voltak tele az ételek mesterséges ízfokozókkal és egyéb vegyszerekkel és képzeld, ezekre is mindenkinek másképp reagál a teste, van akinél étel allergiát vált ki, van akinél csak érzékenységet okoz és van akinek semmit.

Én voltam terhes tudom, milyen változásokat okozott, meg főleg utána a szoptatási időszak. Ne egy férfi akarja már megmagyarázni nekem hogyan működik a női test. Különbözőképpen, annyit elárulok.

De utálom amikor valaki eleve vékony alkatú és szerinte csak annyi lenne a dolog, hogy "ne zabálj meg mozogj kicsit" és én közben tudom, hogy a vékony barátnőim kétszer annyit esznek és fele ennyit mozognak mint én, de felöltözve rájuk mondják, hogy biztosan ők azok akik egészségesen élnek. Hát nagyon nem. Mindenki különböző. De ez ne változtat a következő tényen: akit szeretek, azt szeretem mindenhogy. Akit nem, azt meg csak úgy fogadom el ha megfelel a saját kényes kis elvárásaimnak. Lehet itt a csajt szidni, de felesleges. A kérdező keressen maga mellé másik mutogatni való libát, a leányzó pedig majd talál magának mást, reméljük olyat aki nem egy felszínes tahó. De majd ő eldönti, mit akar. Ha meg önmagáért elkezd fogyni, hajrá neki.

2018. máj. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/84 anonim ***** válasza:
29%

Pont erről beszélek utolsó te is csak szidkozódni tudsz.

Egy csinos önmagára igényes nőt egyből libázzátok,inkább el kellene gondolkodni.

Irigység ennyi,meg negatív mindset.

Én meg értek a táplálkozáshoz,mert hobbitestépítő vagyok kicsit jobban értek az anatómiához mert ebben nőttem fel,rengeteg olvasok ebben a témában.

Tudom mi hogy működik,hogy mi kell,nem kell éhezni senki se mondta csak minőségi ételeket kell enni.

Marhahús(bélszín,hátszín),csirkemell,halak,tojás,

édesburgonya,sovány túró.

Ennyi a titok,és nem éhezel hanem napi többször kicsiket kell enni,én kb. egy kamasz adagját se eszem meg egy étkezésre,szépen kiszámolom mennyi CH kell,fehérje,és figyelem,hogy zsírosodok-e ha igen csökkentem a szénhidrátot emelem a fehérjét.

Nem bonyolult.

2018. máj. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/84 anonim ***** válasza:
85%
Teljesen off, de egy nő nem lehet csinos és igényes akár 6 kiló plusszal is? :D
2018. máj. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/84 A kérdező kommentje:

Aki szult valaszolo egy 0 akaratos, mindenre kifogast es magyarazatot gyarto igenytelenseg, semmi tobb.

Kaloriaplusz= hizas, kaloriadeficit=fogyas. Az mar a sajat igenyessegeden vagy inkabb igenytelenseged mulik, hogy behizol. Neked nem sikerult ezt kikuszobolni mert igenytelen vagy. Amikor en behiztam 7 kilot mert ugye tomegelek a teatepites miatt es jott fel zsir es viz is, a nom "kerekfeju" stb jelzokkel illetett es mondta hogy a testem zomokebben nem zavarja de a fejem kicsit igen. Beragtam? Nem. Elkezdtem dietazni? Igen. Errol van szo kicsilany. Ez az elfogadas nem az, hogy igenytelen vagyok meghizok es nem vagyok hajlando valtoztatni, mert makacs es lusta vagyok. Ha en 56 kilosan ismertem meg es ugy szerettem bele akkor ugy is akarom latni. Attol meg szeretem de ez mar kezd zavaro lenni es kiabrandito hogy nem erdekli ot es még neki all feljebb, mikozben ha en hiztam be akkor rogton valtpztattam magamert es erte is.

A BMi meg egy vilagtalansag. En elhizott vagyok a 90 kilommal 179 centihez es 13 szazalekos testzsirral. Na ja. Persze.

2018. máj. 11. 16:18
 60/84 anonim ***** válasza:
92%
Mi az, hogy behízol? Ilyen szó nincs könyörgöm :D Max meghíztál:) Egyébként meg, így sose lesz hosszú kapcsolatod Kérdező, ha ilyen kijelentéseket teszel, hogy te 56 kilósan ismerted meg, így annyinak is akarod látni. Amíg így állsz a dolgokhoz, sosem fogsz tudni hosszabb, komoly és boldog párkapcsolatban élni. 6 kg semmi. Persze aláírom, hogy oda kell rá figyelni, ha ő nem veszi észre magától, akkor szólni kell neki, hogy tovább ne nagyon hízzon, mert elindult egy folyamat.
2018. máj. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!