Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá a barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a barátnőmet a mozgásra anélkül, hogy megsértődne?

Figyelt kérdés
Fél év alatt hízott 6 kilót, ami a 166-168 centijéhez 62 kilót jelent. Mikor megismertem hasa sem volt, 2 kiló nem zavart de ez már kezd feltűnő lenni, raadasul tole is kerdezgetik hogy tenyleg terhes-e.. es rosszul esik neki, panaszkodik neha, de hiaba mondom hogy ne buszozzon hanem uljon fel a biciklire es jojjon nalam ugy, hat ot nem zavarja a sulya jol erzi magat, mikozben maskor meg panaszkodik es a hasat fogdossa hogy de nagy.. Mondtam neki hogy tornazhat is napi 15 percet maris elorebb lenne, de hat jaj hat o erre nem tud figyelni mert iskola van, nincs ideje. Azt mar hiaba mondtam neki hogy en melo es iskola mellett is elmegyek edzeni napi 2x is idonkent. Kifogasok, terelések, panaszkodás aztan beletorodes es meghazudtolas. Mit lehet tenni ilyenkor?
2018. máj. 11. 10:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/84 anonim ***** válasza:
34%

Én azt látom, hogy alapvetően nem az a 6 kiló a probléma, az a probléma, hogy a lányt is zavarja, de nem tesz semmit, mert úgy van vele, hogy eddig is lement, télen meg fel, mint a jojó, és ő ilyen, és ez így rendben is van. Na, ezzel az a probléma, hogy eljön az az életkor, amikor nem fog lemenni, vagy nem olyan könnyen, mert az anyagcsere a korral szépen lassulni kezd egy idő után. És hiába hiszi most, hogy így marad mindig, ahogy eddig volt, nem fog így maradni mindig, egyszer majd csodálkozni fog, hogy miért nem megy le olyan könnyen, ahogy korábban lement, és egyre több fog rakódni. Ha továbbra sem tesz semmit. Ez a baj.


Én is a nehezen hízók táborát erősítem mellesleg, de nem véletlenül figyelek oda a mozgásra, mert nem voltam elégedett magammal soványan, 5 éve táncolok, amivel felépítettem egy alap edzettséget, hogy tovább fokozhassam, amint lehetőség adódik rá, és idén adódott, és jobban érzem magam a bőrömben, mint valaha. Mellesleg én teljes munkaidős munka mellett csinálom, és egyedül vezetem a háztartásomat. Tehát közel sincs annyi szabadidőm, mint a kérdező barátnőjének, mégis megoldom, hogy minden nap meglegyen legalább fél óra, de inkább egy óra valami, tánc, torna, futás, kerékpár...

2018. máj. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/84 A kérdező kommentje:
Errol van szo. En, ha komoly dieta megy, reggel 5kor kelek, kardiozok ehgyomorra 40 percet, aztan iskola vagy melo delutanig aztan edzes 45 perc es megint kardio. Mindenkinek arra van ideje, amire akarja, hogy legyen.
2018. máj. 11. 22:00
 73/84 anonim ***** válasza:
55%

Kérdező,ha te 6 kilón ennyire fenn akadsz,miért nem egy olyan csajjal jöttél össze,akinek lételeme a mozgás?Mert akkor nem lenne ilyen baj.


A kommentjeid alapján azt szűrtem le,hogy a csaj eddig nemigen sportolt,"csak úgy" volt neki a vékony alkat.Öreg hiba,hogy nem jársz utána,hogy is tartja kordában a testét,ha neked ez kardinális kérdés.


Azt elhiszem,hogy egy jó testű,netán jóképű csávó is vagy,de,hogy valami rém felületes és ostoba alak is egyben,az is biztos.Konkrétan írni nem tudsz(behízik,stb.).


Ha nekem alig 60 kilóhoz lennének F kosaras melleim-most is akkorák,csak ennél többet nyomok- a 163 centimhez,nekem ilyen csávók tuti nem kellenének,ha meg is szerezhetném őket,akkor sem.Már csak azért is,mert úgy érzem,ennél több eszem van,úgy érzem,komolyabb témákról meg se tudnál nyilvánulni és nem akarom azt érezni,hogy felszedek pár kilót és mehetek a levesbe,ha megfelelő önbecsüléssel olyan férfit is találok a fent ábrázolt álom paraméterekkel a zárójeles részt kicsukva,akinek tetszenék 6 kiló plusszal is,sőt,más bajban is kitartana mellettem.

2018. máj. 12. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/84 anonim ***** válasza:
36%
a második úgy érzem helyett szerintem akart volna lenni,csak nem figyeltem gépelésnél.
2018. máj. 12. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/84 A kérdező kommentje:
Tusod a behizik egy szleng, a bevizeaedes utan ragad az emberre miutan mi, akik testepitessel foglalkoznak ertik a temat es igy alakult ki. Nem ezen kell fennakadni. Nem vert sziven a kis dogmad, nyugtasson az hogy en ilyen vagyok, en es a nom viszont tudjuk hogy nem. :)
2018. máj. 12. 05:30
 76/84 anonim ***** válasza:
61%
Azt se tudod,mi az a dogma,te felfuvalkodott szakbarbár :D
2018. máj. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/84 A kérdező kommentje:

Akkor biztos az ujjamból szoptam ki fél 6kor reggel ugye. :D

Ismétlem, a gyerekes sz4rságaid, hogy vádolsz és minősítesz a semmi alapján, az pont téged jellemez. Én attól nem leszek kevesebb, mert nem adok egy senki véleményére, aki nem látja át az egész helyzetet úgy sem, hogy fel lett vázolva több szempontból is, de akkor is csak azokat a pontokat próbálod védeni, amikről tudod, hogy te is ilyen vagy, egy tenni nem akaró, akaratgyenge egyén, a többi felett átsíklasz, próbálod normláisnak feltüntetni azt, amiről tudod, hogy te is rosszul csinálod és köríted ezt azzal, hogy engem írsz le. De nem mindenki ilyen fél bites, egysíkon mozgó amőba, szóval nem, nem tiportál a kicsi lelkembe a szitkozódásaiddal. Valami csak van bennem, ha egy ilyen s3ggfejjel van együtt még mindig a nőm, pedig meg sem érdemlem. :/

2018. máj. 12. 10:21
 78/84 anonim ***** válasza:
71%

Kérdező, kaptál normális válaszokat is amikre nem reagáltál. A stílusod undorító és felületes vagy, már javasoltunk, hogy hagyd ott, hadd találjon magának normális férfit, te meg ismerkedj az edzőben, és akkor tutira olyat találsz aki hozzád hasonlóan koncentrál a testére.


Egy rendszeresen sportoló nő

(aki pont azért nem az edzőben ismerkedik, nehogy ilyeneket kifogjon)

2018. máj. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/84 A kérdező kommentje:
BEszél az a felületességről, aki diszkriminálja azokat, akik terembe járnak. Szép volt. Pofon a sz4rnak.
2018. máj. 12. 20:16
 80/84 anonim ***** válasza:
84%

"Tusod a behizik egy szleng"


Nem, ez nem szleng, hanem egyszerű tudatlanság. Lényegtelen, hogy ti szlengként használjátok, attól még értelmetlen és hibás, mert ilyen szó nincs. Én eddig veled voltam és támogattam, hogy vedd rá a barátnődet a sportra, de már ne is haragudj, kezd megváltozni a véleményem rólad a hozzászólásaid alapján. Márpedig ha elkezd megváltozni valakinek a véleménye, akkor valószínű benned van a hiba, nem pedig abban, aki kiállt melletted. Olyan nincs, hogy behízik, ennyire ne legyünk már egyszerű, primitív emberek. Értem én, hogy fontos a testedzés, de az intelligencia is van ugyanolyan fontos, úgyhogy légyszíves fogalmazz értelmes ember módjára. Hidd el, nem szégyen értelmesnek lenni:)

Továbbá azt javaslom, ha neked ennyire fontos a vékony barátnő, akkor keress mást, és máskor mielőtt összejössz a lánnyal, járj utána, hogy lételeme-e a mozgás. Ha jól értem, a barátnőd a megismerkedésetekkor sem élt sportos életet, úgyhogy kár ezen pattognod. Persze nem jó, hogy hízik, én sem támogatom ezt, nekem sem tetszene. Vagy megbeszéled vele, vagy nem, és ott hagyod. Tied a választás.

2018. máj. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!