Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá a barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a barátnőmet a mozgásra anélkül, hogy megsértődne?

Figyelt kérdés
Fél év alatt hízott 6 kilót, ami a 166-168 centijéhez 62 kilót jelent. Mikor megismertem hasa sem volt, 2 kiló nem zavart de ez már kezd feltűnő lenni, raadasul tole is kerdezgetik hogy tenyleg terhes-e.. es rosszul esik neki, panaszkodik neha, de hiaba mondom hogy ne buszozzon hanem uljon fel a biciklire es jojjon nalam ugy, hat ot nem zavarja a sulya jol erzi magat, mikozben maskor meg panaszkodik es a hasat fogdossa hogy de nagy.. Mondtam neki hogy tornazhat is napi 15 percet maris elorebb lenne, de hat jaj hat o erre nem tud figyelni mert iskola van, nincs ideje. Azt mar hiaba mondtam neki hogy en melo es iskola mellett is elmegyek edzeni napi 2x is idonkent. Kifogasok, terelések, panaszkodás aztan beletorodes es meghazudtolas. Mit lehet tenni ilyenkor?
2018. máj. 11. 10:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/84 anonim ***** válasza:
77%
"Abba amúgy senki sem gondol bele, hogy valaki nem szeret sportolni?" - sport nélkül is le lehet fogyni, csak másképp fog kinézni az eredmény. :-)
2018. máj. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/84 anonim ***** válasza:
19%
"Utána mondta, hogy ja, a fogamzásgátlótól van." - Én is szedek fogamzásgátlót (nem most kezdtem), mégsem híztam el, beszéljen a nődokival, hogy adjon olyat neki, amitől nem hízik, erre csak ezt tudom mondani, elég nagy a kínálat, hogy megfelelő vizsgálatokkal számára megfelelő bogyót kapjon, nem csak egyféle létezik.
2018. máj. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/84 anonim ***** válasza:
16%

Ez a fogamzásgátló megint egy kifogás érdekes nekem ahány exem szedte egyik sem hízott be.

Ja igen csirkemellett,halat,salit ettek meg edzettek szintén.


Fogi gátló mellett is lehetne heti több edzés meg tartani egy diétát,hal,csirkemell,pulyka,marhahús,édesburgonya,zöldségek.

Ennyi a titok,miből raktározna akkor zsírt a szervezet,fotoszintetizálna?

2018. máj. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/84 A kérdező kommentje:
Baratnom elvileg tavaly pajzsmirigy tulmokodesre volt diagnosztizalva, de nagyon alap szinten. Szoval fogynia kellett volna. Most megint erzett magan valamit es most azt mondja hogy most meg alulmukodik azert hizik. :D es hiaba futna meg mozogna ideje sincs erre nem tud figyelni de most az alulmukodes miatt hizik. Bar tavaly mozgott is es ugyan ennyit evett most nem mozog ugyan annyit eszik es nem erti miert hizik.. ha ezeket elmondom neki felhuzza az orrat.
2018. máj. 11. 11:48
 25/84 anonim ***** válasza:
29%

Akkor foggyos a csaj bocsi kérdező.


Kamu,kifogás meg kibújás plusz strucc politika.

Nem is értem mit akarsz egy ilyen nőtől,én már szakítottam volna.

Mindenre lesz kifogás,ohhh.

Fogamzásgátló,az isten,a holdállás,pajzsmirigy.

Mindegy csak tenni ne kelljen,tipikus lúzer nő(ne haragudj de ez az igazság).

Én egy ajtót mutatnék neki,hogy oké értem,akkor itt és most ezt hagyjuk keressen magának olyat aki elfogadja így is,mert te nem vagy hajlandó PONT.

2018. máj. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/84 anonim ***** válasza:
51%
Kérdés: mégis mit csinál, hogy nem jut ideje sportolni? erre nagyon kíváncsi lennék, hogy ő mit mond, miért nincs rá idő.
2018. máj. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/84 A kérdező kommentje:
Megprobalok meg beszelni vele, kozlom hogy jo lenne ha a tavalyi alakjat visszavarazsolna, mert ennek nem lesz jo vege ha hizik tovabb. Egy eselyt megerdemel.
2018. máj. 11. 11:53
 28/84 A kérdező kommentje:
Mit csinal? Iskolaba jar minden nap 2ig. Aztan semmit. Atjon nalam vagy fekszik.
2018. máj. 11. 11:53
 29/84 anonim ***** válasza:
18%

Valamit sulizik,valami kamu szakot tuti.


Én ismerek több srácot,csajt,aki vállalkozás mellett egyetemre jár és nem büfészakra hanem komolyabb közgazdász képzésre Corvinusra,van aki Pázmányon végzett jogon,másiknak komoly cége van mellette 5 edzése és van aki még edzősködik is.

2018. máj. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/84 anonim ***** válasza:
29%

Lusta dög.

Egy beszélgetést megér,de nem lesz értelme,ennek vége kérdező hacsak nem hajbókolsz amikor majd az utcán mennek a szebbnél szebb miniszoknyás csinos lányok te melletted meg egy tehén vírit majd az otthonkában cicanadrágban amibe bepállik.

Nem ezt akarod te sem tudom,de sajnos a párod ilyen ő nem érdemel meg téged ez az igazság.

2018. máj. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!