Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá a barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a barátnőmet a mozgásra anélkül, hogy megsértődne?

Figyelt kérdés
Fél év alatt hízott 6 kilót, ami a 166-168 centijéhez 62 kilót jelent. Mikor megismertem hasa sem volt, 2 kiló nem zavart de ez már kezd feltűnő lenni, raadasul tole is kerdezgetik hogy tenyleg terhes-e.. es rosszul esik neki, panaszkodik neha, de hiaba mondom hogy ne buszozzon hanem uljon fel a biciklire es jojjon nalam ugy, hat ot nem zavarja a sulya jol erzi magat, mikozben maskor meg panaszkodik es a hasat fogdossa hogy de nagy.. Mondtam neki hogy tornazhat is napi 15 percet maris elorebb lenne, de hat jaj hat o erre nem tud figyelni mert iskola van, nincs ideje. Azt mar hiaba mondtam neki hogy en melo es iskola mellett is elmegyek edzeni napi 2x is idonkent. Kifogasok, terelések, panaszkodás aztan beletorodes es meghazudtolas. Mit lehet tenni ilyenkor?
2018. máj. 11. 10:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/84 anonim ***** válasza:
24%

Dehogynem lesz utolsó,vannak nők akik meg tudnak tartani egy piacképes férfit,vannak akik nem azoknak majd marad aki jutott.


Igaza van kérdezőnek,mivel ő is edz,sportol ergó jól néz ki joggal várja el ezt egy nőtől.

Azt amit nyújt max annyit vár el ebben semmi sincsen.

Pont az ilyen nőket fogják szépen jól megcsalni,sok ilyet láttam már,mind lapátra került.

2018. máj. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/84 anonim ***** válasza:
86%

"Igaza van kérdezőnek,mivel ő is edz,sportol ergó jól néz ki joggal várja el ezt egy nőtől. "


Énis edzek, sportolok, de 6 kilótól még nem akadok ennyire ki :D:D:D

2018. máj. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/84 anonim ***** válasza:
44%

Már hogyne lehetne, csak az ilyen 56-os félékre nem tudok nem reagálni. 56. Kinézek belőled egy érettségit, de minimum a 8 elemit. Nekem is megvan mind a kettő, csak a biológia meg a kémia miatt mondom...a biológia nevű tantárgyból volt egy olyan rész, hogy ha többet eszik az ember, mint amennyire szüksége van, azt ínségesebb időkre zsír formájában raktározza. Ha nem jut elég kalóriához, akkor hozzányúl a zsírkészletekhez, amit addig raktározott. Az !!!EMBER!!! nem a nő vagy a férfi. A két nem között annyi ebből a szempontból a különbség, hogy hatékonyabban raktároztok zsírt, mint mi, mert aktívabb a hormon háztartásotok a ciklusaitok miatt és kell az utódok táplálása miatt is. Nem nálam kell reklamálni, hanem a jó Istennél vagy azoknál, akik ezeket kikutatták és megtanították az iskolában. A kémia része meg a műkajára vonatkozik, de ez inkább baráti évődésnek vedd. Mi a baj a feldolgozott élelmiszerekkel ? A vegyszer/adalékok ? Nyugi, ezek a mesterséges szarok pont a karcsúságot szolgálják, mivel nincsen benne az emberi szervezet számára felvehető szén amiből zsírt vagy energiát csinálhatna vagy nitrogén, amiből izmot építhetne. Tudod, hogy mi az egyetlen adalék, ami hizlal ? Amit lisztként vagy keményítőként esetleg térfogatnövelőként vagy állományjavítóként említenek a címkén, ezek egyszerű cukrok. Szinte kikerülhetetlenek, kérdezz csak meg egy gluténérzékenyt...vagy spéci kaja aranyáron vagy ördögtől való dolgot kell tenned, amire egy öntudatos nő csípőből mond nemet ebben a csúnya patriarchális világban. Főzni :). Aki ugye lusta sétálni napi 20 percet, az ugyan miért előkészítene 30at, meg sütne/főzna 60at, mikor elé teszik a fost kétszer annyiért fele annyi idő alatt ? Amennyi időt megspórolsz azon, hogy gyakorlatilag szarsz az egészségedre, azt vagy lefekszed a kórházban szobanövényként vagy leülöd a kispadon, bolyhos felhők közt fehér köntösben a rezgő tokájú reneszánsz kis angyalokkal. Zavarni engem nem zavar, mert mindenki úgy cseszi el az életét, ahogy akarja. Zárszónak meg a "ha szeret" típusú érzelmi zsarolást meg inkább hanyagoljátok, mert ha szerettek, akkor ti is benyalhatjátok csont nélkül, amik miatt hisztit csaptok vagy éppen csak zavar.

31/f

2018. máj. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/84 anonim ***** válasza:
61%

,,Ha nem jut elég kalóriához, akkor hozzányúl a zsírkészletekhez, amit addig raktározott. Az !!!EMBER!!! nem a nő vagy a férfi. A két nem között annyi ebből a szempontból a különbség, hogy hatékonyabban raktároztok zsírt, mint mi, mert aktívabb a hormon háztartásotok a ciklusaitok miatt és kell az utódok táplálása miatt is."


Teljesen jó utolsó.

Egy picit egészítem ki ha nem para,hogy ha nem jut elég kalóriához a szervezet akkor sajnos nem egyből a zsírhoz nyúl hanem először az izmok glikogén raktáraihoz,tehát szépen lebomlik az izom és ezért lesz löttyedt meg kocsonya ha valaki nem sportol csak idióta fogyókúrát csinál pl koplal.

Többi teljesen így van.

2018. máj. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/84 anonim ***** válasza:
27%

Az izmot akkor "bántja" a szervezet, amikor már jelentős mennyiségű testzsírt megzabált és nem kapott mást. Mikor a szívizomból is fogy pár százalék, akkor nyúl vissza megint a maradék zsírhoz. A vércukor, glikogénraktárak és a májban lévő cukor (így sorban) bár először kerül felhasználásra és emiatt látványos is, mert hamargyorsan leszakad az emberről 2-4 kiló (izomtömeg függő), ami szembetűnő, mert az izmok veszítenek így nyilván a teltségükből. Feltéve, ha hiszünk ennek a kutatásnak, meg a tükörnek :)

31/f

2018. máj. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/84 anonim ***** válasza:
81%
60%, nekem van pár diplomám, viszont ez nem tartozik a tárgyhoz és szerencsére nem vagyok ilyen beszűkült ostoba mint te. Sosem mondtam, hogy nem lehet fogyni, képtelenség stb. (az alkati különbségek viszont tapasztalati tények) Olyan dolgokkal vitatkozol aminek semmi értelme. Én annyit írtam, hogy elfogadtam a társamat több, mint 10 kiló plusszal és jómagam is sportolok. És hogy a kérdező nem szereti a barátnőjét, és nem az egészsége miatt aggódik, ami igaz is. Az igényesség nem plusz 6 kilón múlik. Aki így gondolkodik az egy felszínes ember és tojok rá, mennyire "piacképes", mert undorító a jelleme. A nőkre sem irigykedem, nem attól liba valaki, hogy vékony, nem attól hogy sportol (én is sportolok) hanem hogy hasra esik az ilyen embertől mint a kérdező és az érzelmeit centikben és kilókban méri. Az ilyenek megérdemlik egymást. Te pedig azt feltételezed, hogy mindenki egy elhízott disznó aki nem ért veled egyet.
2018. máj. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/84 anonim ***** válasza:
23%

Ahogy én sem mondtam, hogy nincsenek eltérések egyénenként és azt sem, hogy ostoba vagy, meg szűk látókörű. Nem azzal vitatkozom, hogy egyeseknek nehezebb fogyni, mint másoknak...nekem meg hízni nehéz, de nem hisztizek, hogy engem márpedig fogadjon el még az is, akinek az izmos vagy a mackós a zsánere, hanem teszek érte, hogy felszedjek pár kilót, mert engem zavar, ahogy a kérdező csaját is zavarja (panaszkodik a tükör előtt). Adott tanácsot a kérdező neki, felajánlotta, hogy edz vele/támogatja és őszinte vele/szól neki időben, hogy egyébként neki is jobban bejön könnyebben. Annyi csak a probléma, hogy a lány nem tesz érte, csak rinyál, megsértődik és szarik bele, hogy ő is meg a barátja is a régi alakját látnák szívesebben :D. Nem tudom mi ez ilyenkor az ilyen lányoknál, de kb olyan, mintha arra menne ki, hogy ennek tetejébe még a párját is lehúzza ezekkel az "és te sem szeretsz engem" játszmákkal.

Anyagi okok miatt diplomát ugyan nem sikerült szereznem, (az utolsó pénzemből váltottam szakmára és elmentem dolgozni, most a 3. szakmámat tanulom) de a 3.5 évem be lehet tudni akár annak és így talán részt vehetek a vitában. Nyugi, semmi olyanról nem beszélgetünk ebben a kategóriában, amiről ne lenne legalább alapszintű tudásom, szóval a szűk látókört tisztelettel, de visszautasítom :).

31/f

2018. máj. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/84 anonim ***** válasza:
30%
Kiegészítés: nem értem, ha van rajtam 6 kg plusz vagy mínusz, miért "könnyebb" nekem meggyőzni arról mondjuk 70.000.000 embert, hogy így is ember vagyok, mint leadni/felszedni azt a hat kilót. Mondhatja a barátnő, hogy neki utóbbi tök rendben van, viszont akkor a szabadidejét illetően az a benyomásom, hogy füllent :)
2018. máj. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/84 anonim ***** válasza:
25%
"csakis a horribilis, 4-5-ször drágább Norbi update-s kajákat kell venni" - A natúr csirkében mi a 4-5-ször drágább Norbi...? Mert igazából semmi, én is igyekszem megreformálni az étrendemet, de más célból, egyszerűen unom azt az egyhangúságot, amiben felnőttem, így új dolgokat is kipróbálok, nem feltétlenül natúr csirke, én szeretem fűszerezni, de jóval kevesebb zsiradékot használok, mint a szüleim például, és így igazából még kevesebbet is költök. :-) Mellesleg nem bírom Update Norbit, de ez nem tartozik ide. Szóval a lényeg, hogy az étrenden történő változtatás nem feltétlenül költségesebb, mint az addigi étrended. Oké, én is megeszem a paprikás krumplit, mert szeretem, de nem ilyeneket eszek nonstop.
2018. máj. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/84 anonim ***** válasza:
35%

"22-esnek: Kb. a hatodik fogamzásgátlót szedi, eddig orvostól orvosig járt.

(Én már nem vagyok mai lány, de anno én is szedtem, nem híztam tőle egy grammot sem, de nem vagyunk egyformák.)" - Persze, nem vagyunk egyformák, de az még nem jutott eszébe, hogy más megoldást kellene kipróbálni, nem a tablettát? Mert nem csak az a lehetőség van egy nőnek. Csak ehhez tényleg olyan doki kell, akiben megbízik annyira, hogy alaposan meg tudják beszélni. Nekem egyből sikerült az első tabletta, és az alap funkcióján kívül még segített is pár menstruációs problémámon, ami korábban volt. De ez én vagyok. Csak ha ennyi kudarcom lett volna, lehet, hogy valami más megoldás után néznék.

2018. máj. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!