Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá a barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a barátnőmet a mozgásra anélkül, hogy megsértődne?

Figyelt kérdés
Fél év alatt hízott 6 kilót, ami a 166-168 centijéhez 62 kilót jelent. Mikor megismertem hasa sem volt, 2 kiló nem zavart de ez már kezd feltűnő lenni, raadasul tole is kerdezgetik hogy tenyleg terhes-e.. es rosszul esik neki, panaszkodik neha, de hiaba mondom hogy ne buszozzon hanem uljon fel a biciklire es jojjon nalam ugy, hat ot nem zavarja a sulya jol erzi magat, mikozben maskor meg panaszkodik es a hasat fogdossa hogy de nagy.. Mondtam neki hogy tornazhat is napi 15 percet maris elorebb lenne, de hat jaj hat o erre nem tud figyelni mert iskola van, nincs ideje. Azt mar hiaba mondtam neki hogy en melo es iskola mellett is elmegyek edzeni napi 2x is idonkent. Kifogasok, terelések, panaszkodás aztan beletorodes es meghazudtolas. Mit lehet tenni ilyenkor?
2018. máj. 11. 10:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/84 A kérdező kommentje:
Amugy nem szed fogamzasgatlot. De szerintem nem is pajzsmirigyes.
2018. máj. 11. 12:57
 42/84 anonim ***** válasza:
24%

,,Amit otthon csinal az anyjaval paprikaskrumpli meg a tobbi hazi koszt azt nem fogja mericskelni hisz merlege sincs."

Akkor vehetne,de eleve meg is van mi a baj.

Paprikás krumpli,igazi seggnövesztő kaja,attól csak a fejed lesz nagyobb.

Natúr csirkemell zöldségekkel meg lazac ezeknek kellene mennie.

Nem házikosztnak.

Ezért hízik ő.


"Eddig magatol is gondolkozott rajta hogy sportoljon de sosem jutott el odaig, most hogy en is ajanlgattam neki mar vegkepp nem akar es o jol erzi igy magat allitasa szerint."

Mond meg neki,jó érted nem zavarja de akkor őt se zavarja,hogy te nem kívánod és,hogy nem lesz szex innentől,mert én meg nem érzem magam jól veled így egyáltalán.

Ezt így mond meg neki.

2018. máj. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/84 anonim ***** válasza:
96%

"Natúr csirkemell zöldségekkel meg lazac ezeknek kellene mennie.

Nem házikosztnak.

Ezért hízik ő. "


Bocsi, de azért ez nem teljesen igaz. Azért ne essünk át a ló túloldalára, amikor csakis a horribilis, 4-5-ször drágább Norbi update-s kajákat kell venni, mert csak is azokkal lehet lefogyni. Én úgy fogytam le, hogy ugyanúgy ettem házi kosztot, sőt, még pizzát is, csak odafigyeltem a mennyiségre és sportoltam. Tény, hogy azért nagyrészt odafigyeltem, hogy mit eszek, a cukros üdítőket, édességeket, csokikat teljesen elhagytam, de a házi koszt nálam is ment mindig, és fogytam.

2018. máj. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/84 anonim ***** válasza:
64%
Mindjart idehanyok ettol a sok felszines maszlagtol. Nektek nem parkapcsolat kell, hanem egy kirakatbabu. Egy parkapcsolatban az meg egy kisebb gond, ha az egyik felnek valtozik a teste, ennel csak komolyabb problemakkal kell majd kesobb szembesulni. Az elet tele van hullamvolgyekkel, hangulatingadozasokkal, stresszhelyzetekkel, amik olykor a kulson is megmutatkoznak. Nem kell ez a kamu szoveg, hogy aggodtok az egeszsegeert, boven normal BMI-je van a csajnak. Egyszeruen felszinesek vagytok, es raeroltetitek a megfelelesi kenyszereteket a masikra. Senkitol nem varhatjatok el, hogy a tokeletes test oltaran felaldozzon mindent, meg ha ti e szerint eltek is. Kerdezo, tegyel egy szivesseget, es hagyd ott a lanyt, inkabb most, mint terhesen, mikor strias lesz, bevizesednek a vegtagjai, szetreped alul, megereszkedik a bore, stb... Aki meg elvarja, hogy a baratnoje fogamzasgatlot szedjen, majd leszidja, hogy hizott tole, az kopjon egyet a magasba es alljon ala.
2018. máj. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/84 A kérdező kommentje:
Ugy latom valaki magara ismert es kenyszert erez megvedeni azokat, akik elhagyjak magukat. Attol hogy lett valakim, nem kene elhagyni magam es havi 1 kilokat felszedni. Ennyi az egesz. En sem teszem es ennyit elvarhatok szerintem. Sot, o mar nem is mozog, mint eddig es kifogasokat talal, semmi tobbrol nem szol. Kar olyanokkal takarozni hogy felszines lennék. Legyek az, de azt a lanyt akarom szeretni akit megszerettem 1 eve 54 kilosan.
2018. máj. 11. 13:19
 46/84 anonim ***** válasza:
27%

Igazad van kérdező,most 44-es pont ilyen ,,beleülök a kapcsiba és elengedem" magam nő,tipikus.

Nyilván felszínes vagyok,hogy vannak elképzeléseink és ragaszkodunk ezekhez,amiket mi is nyújtunk.

Továbbra se értem miért törvényszerű a hízás a nőknél,ezért találok nehezen párt ha szingli vagyok mert a nők ilyenek tisztelet a kivételnek.

Nekem egyszer nyilvánulna meg mint 44-es ott lenne vége az ismerkedésnek is.

2018. máj. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/84 anonim ***** válasza:
61%
Kedves 44-es: ami engem illet, ez nem igaz. Én is amellett vagyok, hogy mozogjon, figyeljen oda magára és ne legyen elhízva, de nem azért, mert kirakatbábút szeretnék magam mellé. Egy szóval sem írtam azt, hogy modell alakúnak kell lennie a nőnek. Engem egyáltalán nem zavar, ha felszed magára 5-6 kg-ot, sosem csináltam ebből problémát, azonban van egy határ. Azért annyira legyen már igényes magára, hogy +15-20 kg-ot nem szed magára, mert baromi kiábrándító, amikor egy nő nehezebb nálam :D Ez olyan alap elvárás, mint hogy valaki mosson fogat, mosson hajat, borotválkozzon, stb. Ez nem felszínesség, mindössze alap elvárások, amiknek illik megfelelni. Gondolom te sem jönnél össze egy büdös, ápolatlan emberrel. Itt megjegyezném, hogy a 168 cm-hez a 62 kiló bőven megfelelő, itt nem is az a baja a Kérdezőnek, hogy jelenleg kövér a barátnője (mert nem az), hanem, hogy elindult a lejtőn.
2018. máj. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/84 anonim ***** válasza:

22-esnek: Kb. a hatodik fogamzásgátlót szedi, eddig orvostól orvosig járt.

(Én már nem vagyok mai lány, de anno én is szedtem, nem híztam tőle egy grammot sem, de nem vagyunk egyformák.)

2018. máj. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/84 anonim ***** válasza:
58%

Pedig a 44-esnek igaza van. Mondom ezt úgy, hogy minden második nap másfél órát edzem. Önmagamért. Nem vagyok nádszál karcsú mert ilyen alkatú vagyok (nem kifogás, mindig zömök voltam) és mert nem csirkén meg lazacon élek. De sportos vagyok és nekem így jó.


Kérdező, te viszont nem szereted ezt a lányt, ez minden sorodból látszik, csak panaszkodsz rá és te minőségi férfinek érzed magad, mert nem híztál meg, valójában egy felszínes görcs vagy és örülhetnél, hogy kellesz valakinek. Persze ő már neked nem kell, így kénytelen leszel valami felszínes kis nőt találni magad mellé, aki hasra esik attól, hogy napi 2x edzel. Ne panaszkodj, csak mondd el neki az indokaidat, hadd lássa, hogy milyen ember vagy. Aztán szakítsatok. Ennyike.

2018. máj. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/84 anonim ***** válasza:
57%
#49-es: Mégis miért van igaza a 44-esnek? Azért, mert leszarja saját magát és egyre jobban csak dagad? Te összejönnél egy büdös, ápolatlan emberrel? Nem. Számomra a túlzott kövérség is igénytelenség, ápolatlanságra vall. Te is azért figyelsz oda magadra, mert vannak elvárásaid saját magaddal szemben, nem vagy igénytelen. Gondolom te se jönnél össze egy 100 kg-os hapsival, aki a cipőjét nem tudja bekötni, ne játszd már itt az álszentet.
2018. máj. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!