Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá a barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá a barátnőmet a mozgásra anélkül, hogy megsértődne?

Figyelt kérdés
Fél év alatt hízott 6 kilót, ami a 166-168 centijéhez 62 kilót jelent. Mikor megismertem hasa sem volt, 2 kiló nem zavart de ez már kezd feltűnő lenni, raadasul tole is kerdezgetik hogy tenyleg terhes-e.. es rosszul esik neki, panaszkodik neha, de hiaba mondom hogy ne buszozzon hanem uljon fel a biciklire es jojjon nalam ugy, hat ot nem zavarja a sulya jol erzi magat, mikozben maskor meg panaszkodik es a hasat fogdossa hogy de nagy.. Mondtam neki hogy tornazhat is napi 15 percet maris elorebb lenne, de hat jaj hat o erre nem tud figyelni mert iskola van, nincs ideje. Azt mar hiaba mondtam neki hogy en melo es iskola mellett is elmegyek edzeni napi 2x is idonkent. Kifogasok, terelések, panaszkodás aztan beletorodes es meghazudtolas. Mit lehet tenni ilyenkor?
2018. máj. 11. 10:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/84 anonim ***** válasza:
61%
Én nem felületességből diszkriminálok senkit, de nem ígérhetem senkinek, hogy ilyen maradok 1-2 év múlva is. Ismerem a testemet, hízékony vagyok. Voltam már nagyon jó formában és volt már rajtam 20 kiló felesleg is. Nem akarok senkit becsapni. Most jól érzem magam így, de nem ez az életem és nem akarnék olyan párt aki olyan mint te vagy. Nekem olyan férfi kell aki így is tud szeretni meg túlsúllyal is, ehhez pedig az kell, hogy ne centikben mérjen. Biztosan van ilyen normális gondolkodású pasi is az edzőben, de még nem találkoztam, beszélgettem ilyennel. De te csak ne aggódj, mindenki megtalálja a neki megfelelő társat, te is én is.
2018. máj. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/84 anonim ***** válasza:
65%

Hát kérdező, ha te is inkább olvasnál a sok edzés helyett...

Látod, pl. nekem meg az a fontosabb, hogy egy pasi legyen értelmes, mondjuk úgy is választottam. Egy ilyen igénytelen emberrel, mint te szóba se állnék.

2018. máj. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/84 anonim ***** válasza:

Na, emberek, szerintem álljunk le a vitával, mert nagyon eltért a fő irányvonaltól a kérdés. :-)


A kérdező is túlzásba esett, a válaszolók zöme is. Én meg szerezhetnék popcornt, hogy nézzem a műsort...


1. Én munka mellett sportolok és művelődök is, minden belefér az időmbe, a mozgás és az olvasás is (most éppen például I. Péter cár életéről olvasok egy könyvet), a tájékozódás is meg rengeteg dolog, de én jól kalmárkodok az időmmel ezek szerint, amit sokan nem tesznek meg. Mellesleg rengeteg plusz szabadidőm lett, mert csökkent az alvásigényem, amióta még aktívabb vagyok, frissebben ébredek (az ébresztőóra megszólalása előtt, sőt, már hétvégén is, amikor nem szól az ébresztő), és ez szuper, jobban be tudom osztani azt a 24 órát, mint korábban. Mondjuk mindig aktív voltam, csak nem mindig volt annyi lehetőségem erre, mint most, például az elmúlt nyáron munkahelyen megfázott a derekam (légkondi, ventilátor...), úgy, hogy nem voltam alulöltözve, és fél évig gyógyult, ennyi kellett, hogy újra fájdalom nélkül tudjak mozogni.


2. A kérdező párjának a hozzáállása úgy is rossz, hogy nincs kórosan elhízva, mert ha hízékony (és annak tűnik, mert tud hízni, nem úgy, mint a fogyásra hajlamosak), akkor ez a jojó idővel nehezebben fog megmozdulni lefelé. Tehát igaz, hogy most nincs jelentős súlytöbblete, ezzel egyetértek sokakkal, de minden jelentős csak egy kicsivel indul, és ezt pedig a saját családomban láttam közvetlen közelről. Könnyebb megelőzni, mint utólag kezelni. És azt is megértem, ha valaki jól érzi magát túlsúlyosan, ha már ott tart, de a szervezetnek meg nem feltétlenül tesz jót. Anyukám 2-es típusú cukros lett, megártott a túlsúly a lábainak, vérnyomásproblémái lettek. Neki is közrejátszott a kevés mozgás és a helytelen étkezés az elhízásban, meg hogy nem időben fogta meg, csak amikor ő volt fiatal, akkor még nem volt ekkora divat ezekre odafigyelni, aztán az idegeivel probléma lett, arra gyógyszereket kapott, azok pedig még jobban fokozták az elhízást.


3. A kérdező részéről azt látom, hogy túlzásba esik, ami nyilván a saját életmódjából adódik, egy kicsit tisztább fejjel kéne átgondolni ezt a problémát, ez a módszer és hozzáállás ugyanúgy nem vezet célra, mint a barátnője hozzáállása a saját testalkatához és a mozgáshoz. Valahogy szinkronba kellene hozni ezt a két hozzáállást, a kérdés, hogy akarja-e mindkét fél közelíteni egymáshoz ezt, vagy inkább kiszállnak most a kapcsolatból, mert ez sem baj, 1 év tapasztalattal mindkét fél több lett, akármi lesz is a folytatás, csak akkor valamelyik irányba indulni kell, ami most van, az nem vezet sehova, és ebben vergődni nincs értelme.

2018. máj. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/84 anonim ***** válasza:

#44 a te álszentséged és kettős mércéd a hányinger.

Te sem járnál nagy hurkás hasú vagy nalad fél fejjel alacsonyabb férfival.

Na, ugyanígy a kérdezőnek is vannak igényei és ő sem járna picakos lánnyal. És amikor összejöttek nem volt pocakos még. Joggal várja el, hogy ne hagyja el magát és ezt ő is hozza.

Ha mindenáron köpködni akarsz, akkor magad köpd le.

2018. máj. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!