Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a barátnőm új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátnőm új külseje miatti rajongói veszélyeztetik a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

Amikor összejöttem a barátnőmmel immáron 6 éve, akkor egy kövérkés, depressziós lány volt, évek óta nem mozdult ki, a sulit is abbahagyta. Én mentettem meg valamilyen szinten, mert így is szerettem, elfogadtam a testét és mindenét, többet láttam benne, mint a plázaribikben. Nekem köszönmheti, hogy elvégezte az egyetemet, hiszen támogattam érzelmileg és részben anyagilag is, mert én sok támogatást kaptam otthonról és az övénél jobban fizető munkám is volt. De az érzelmi rész fontosabb, az én motiválásom nélkül szerintem nem sikerült volna neki soha.

Viszont az utóbbi években beütött nála részben szerintem az öregedéstől való rettegés (28 éves most), másik részben meg a kapuzárási pánik, ugyanis elkezdett durván a külsejének élni. Lefogyott 20 kilót, majd fittnesőrült lett és elkezdett divatozni, sminkelni. Fél éve új munkahelye lett (nem is szólt nekem arról, hogy váltani fog, csak akkor mondta, amikor már megtörtént), és ott teljesen oda meg vissza van tőle mindenki. Legyeskednek körülötte a férfi kollégák és a nők is agyondícsérik, 1-2 van aki utálja már, de rájuk azt mondja, hogy csak irigykednek, rivalizálnak. Nagyon bosszant, hogy én tudom, hogy honnan indult, honnan jött, én ébredek mellette, amikor nincs rajta smink, és én elfogadtam régen is őt és szívből szerettem amikor még nem így nézett ki, akkor is. Ezek a kanok pedig csak a mázat ajnározzák, fogalmuk sincsen róla. Nagyon finoman próbáltam elmondani nekem, hogy nem tetszik, hogy megváltozott, de a legkisebb kritikámra is támad, ugrik. Volt, hogy olyat vágott hozzám, hogy félig-meddig idegeneknek is jobban tetszik, mint nekem, többet bókolnak.

Mit tegyek, hogy ne ezek számítsanak neki és ne szálljon el jobban magától?

Gyerekvállalásról hallani sem akar most, pedig már kezd benne lenni a korban, pedig régen minden álma volt a család, amikor megismerkedtünk. Így nekem nagyon rossz, mert egy kétségbeesett, öregedés-közeli, jelenlegi társadalmi helyzetet csúnyán kihasználó, hálátlan, undok nőt látok benne néha, és kezd eltűnni az az érzékeny lány, akit nagyon szerettem, felkaroltam.

Mit tegyek?


2018. máj. 29. 18:49
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/116 anonim ***** válasza:
100%
Van "minimális" ismeretem a depresszióról. :)
2018. máj. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/116 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként nem kell támogatnia, nem kötelező együtt maradni. Szerintem a legjobb az lenne, ha szétmennének, de ezt az ő dolguk eldönteni.
2018. máj. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/116 anonim ***** válasza:
0%
92: Aha, persze. Ha meg 5 éve a dagi depressziós csaj tett volna fel kérdést, miután kidobta a pasija megunva a folyamatos nyafogást meg az életképtelenséget, akkor meg a kebletekre öleltétek volna, hogy az éretlen kisfiú nem bírt férfiként viselkedni, menekült a problémák elől. :D
2018. máj. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/116 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem fogjátok fel, hogy itt MINDEGY, milyen leosztásban vannak a nemek. Ha egy sárkány nő akarná figyeltetni a barátját, meg jól lehúzni, ami miatt jól meri érezni magát a bőrében, ugyanekkora gáz lenne. Ha szülők csinálnák a gyerekükkel, testvérek, barátok egymással, az is ugyanilyen rossz.
2018. máj. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/116 anonim ***** válasza:
100%
93-as, nem. Aki depressziós, az előbb oldja meg, ne másoktól várja a csodát.
2018. máj. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/116 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem a csaj nem depressziós, és csak boldogabb lenne a kérdező nélkül.
2018. máj. 31. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/116 anonim ***** válasza:
0%

"Azt nem fogjátok fel, hogy itt MINDEGY, milyen leosztásban vannak a nemek."

Nehéz úgy felfogni, ha pont az ellenkezőjét látjuk az oldalon.


"Ha egy sárkány nő akarná figyeltetni a barátját, meg jól lehúzni, ami miatt jól meri érezni magát a bőrében, ugyanekkora gáz lenne."

Kb. 1-2 hete volt egy kérdés, ahol konkrétan a női kérdező bevallotta, hogy hisztis és e a párja ezt nem viseli el. Írtam egy korrekt választ, amire még nem is kaptam rossz pontozást. Aztán jött egy másik válaszoló, aki elkezdte, hogy a férfi zsarolja, mert őszintén elmondta. Utána elkezdett a kérdező ekézni és sértegetni, a másik válaszoló csatlakozott hozzá és a végére kb. 4-5 ember kihozta, hogy én vagyok elmebeteg, mert a nő saját maga is bevallotta, hogy hisztis.

2018. máj. 31. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/116 anonim ***** válasza:
95%
Én nőket is lehordanék emiatt a viselkedés miatt ugyanúgy. Sőt, volt is rá példa. Nem érdekel, hogy vannak olyanok, akik kettős mércéznek nemek szerint, mindkét irányba létezik ilyen. Attól, hogy vannak hibás, inkorrekt gondolkodású emberek, akik másképp látnák azt, ha egy nő művelné ezeket, amiket a kérdező, még ugyanúgy egy beteg, szemét sz.arházi, ahogy a hasonló lehúzós, sárkánykodó, lelkileg kiszipolyozó nők is.
2018. máj. 31. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/116 A kérdező kommentje:
Már réges rég nem depressziós. Öngyilkosságot soha nem emlegetett, csak jobban ismerem, mint azt ő elmondja, és pontosan tudom, hogy előbb-utóbb megtette volna. Csak jobban tudom, mint ti! A karrierizmusát meg persze, hogy nem támogatom, nem csak tőle, hanem minden nőtől taszító ez az egész. Ő ráadásul tényleg ALKALMATLAN és kész, erre a pozícióra. Miért van az, hogy ameddig nem volt szexuálisan vonzó, esélye sem volt ilyen munkára? Szerintetek mégis minek vették fel? Bírom ezt a nagy feminizmust, hogy a nőkről a legjobbat hiszik, ismeretlenül is elhiszitek, hogy a nagy erejéért, tehetségéért vették fel, és egészen véletlenül volt szüksége rám ez előtt, hogy egyáltalán képes legyen dolgozni. Biztos véletlenül rettegek, hogy vissza fog ütni a gyengesége, és olyan "szemét" vagyok, hogy fontos, hogy megint ki tudjam húzni a kakából. Vicc az egész, ami itt megy.
2018. máj. 31. 15:10
 100/116 anonim ***** válasza:
93%

Megint a feminizmus.... :DDDDDDDDDDDDDDDDDD Nem hiszem el.


Javíthatatlan vagy.


Amúgy meg: az ember változik. Lehet, hogy 6 éve alkalmatlan lett volna rá, most már nem biztos, hogy az. 6 év olyan hosszú idő, hogy bármi megváltozhat.


22/N

2018. máj. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!