Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a barátnőm új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátnőm új külseje miatti rajongói veszélyeztetik a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

Amikor összejöttem a barátnőmmel immáron 6 éve, akkor egy kövérkés, depressziós lány volt, évek óta nem mozdult ki, a sulit is abbahagyta. Én mentettem meg valamilyen szinten, mert így is szerettem, elfogadtam a testét és mindenét, többet láttam benne, mint a plázaribikben. Nekem köszönmheti, hogy elvégezte az egyetemet, hiszen támogattam érzelmileg és részben anyagilag is, mert én sok támogatást kaptam otthonról és az övénél jobban fizető munkám is volt. De az érzelmi rész fontosabb, az én motiválásom nélkül szerintem nem sikerült volna neki soha.

Viszont az utóbbi években beütött nála részben szerintem az öregedéstől való rettegés (28 éves most), másik részben meg a kapuzárási pánik, ugyanis elkezdett durván a külsejének élni. Lefogyott 20 kilót, majd fittnesőrült lett és elkezdett divatozni, sminkelni. Fél éve új munkahelye lett (nem is szólt nekem arról, hogy váltani fog, csak akkor mondta, amikor már megtörtént), és ott teljesen oda meg vissza van tőle mindenki. Legyeskednek körülötte a férfi kollégák és a nők is agyondícsérik, 1-2 van aki utálja már, de rájuk azt mondja, hogy csak irigykednek, rivalizálnak. Nagyon bosszant, hogy én tudom, hogy honnan indult, honnan jött, én ébredek mellette, amikor nincs rajta smink, és én elfogadtam régen is őt és szívből szerettem amikor még nem így nézett ki, akkor is. Ezek a kanok pedig csak a mázat ajnározzák, fogalmuk sincsen róla. Nagyon finoman próbáltam elmondani nekem, hogy nem tetszik, hogy megváltozott, de a legkisebb kritikámra is támad, ugrik. Volt, hogy olyat vágott hozzám, hogy félig-meddig idegeneknek is jobban tetszik, mint nekem, többet bókolnak.

Mit tegyek, hogy ne ezek számítsanak neki és ne szálljon el jobban magától?

Gyerekvállalásról hallani sem akar most, pedig már kezd benne lenni a korban, pedig régen minden álma volt a család, amikor megismerkedtünk. Így nekem nagyon rossz, mert egy kétségbeesett, öregedés-közeli, jelenlegi társadalmi helyzetet csúnyán kihasználó, hálátlan, undok nőt látok benne néha, és kezd eltűnni az az érzékeny lány, akit nagyon szerettem, felkaroltam.

Mit tegyek?


2018. máj. 29. 18:49
 71/116 anonim ***** válasza:
88%

Hagyjátok, hiába győzköditek. Erős a gyanúm, hogy a kérdező nárcisztikus. Nagyon jellemző "tüneteket" mutat. A nárcisztikus személyiségzavaros ember addig 'szereti' a másikat, amíg hasznát veszi, amíg szuperhősnek, megmentőnek és királynak érzi magát mellette, ezért olyan partnert is választ, aki fölött állhat, a partner meg adja alá a lovat az önbizalomhiányával, depressziójával. Aztán ha a partner összeszedi magát, kilábal a depresszióból és végre elkezd magára támaszkodni, akkor a nárcisztikus vagy megpróbálja visszahúzni a mélypontra, vagy dobja.

A legrosszabb az egészben, hogy a nárcisztikus elhiszi magáról, hogy milyen tökéletes, ezért lehetetlen rávilágítani nála, hogy valami nagyon nincs rendben nála.


Nagyon remélem, hogy a lány időben felismeri, hogy a 'kedves' párja mennyire vissza akarja húzni, és szakít.

2018. máj. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/116 anonim ***** válasza:
8%
Tényleg elég szánalmas, hogy a barátnődből tipikus instapîcsa lett, csak mert most már 20 kiló vakolattal megüti az átlagos szintet. De azért te se vagy semmi kérdező.
2018. máj. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/116 anonim ***** válasza:
100%

"Mert aljadék módon nem is beszélte meg"


Megbeszelte veled, csak lebeszelted. Es irtad, tovabbra is lebeszelted volna. Na ezert nem szolt.


Eroszakos vagy. Mar reg mwgszabadultam volba toled. A csaj is le fog, amint megunja, higy semmibe veszed, lenezed.

2018. máj. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/116 anonim ***** válasza:
5%

Ismét lecsapott a gyakori rögtönítélő bírósága: erőszakos, nárcisztikus, személyiségzavaros, elnyomó, aljas. Pedig csak egy összetört szívű szerelmes férfi, aki azt éli meg épp, hogy az eddig stabilnak tűnő párkapcsolatában élete szerelme mindvégig átverte, a nagy családcentrikusság csak megalkuvás volt, és épp most bontakozik ki számára, hogy csak egy ugródeszkának kellett.


Szerintem ültesd le, vázold fel neki, hogy neked így nem pálya és ha nem akarja sutba dobni az elmúlt 6 évet, akkor igenis legyen tekintettel a rád és a vágyaidra. Ha erre nem kapsz megnyugtató választ, akkor legyél férfi és add ki az útját.

2018. máj. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/116 anonim ***** válasza:
91%
Azért nem akar neked szülni, mert rájött, hogy egy hímsovinoszta féreggel van, aki végtelenül buta és önző, és csak lehúzza. Csak idő kérdése és dobbant. Legalábbis nagyon remélem. Az egyetlen aki árt a kapcsolatotoknak az te vagy. Egy energiavámpír... Soha snkire nem tudnál büszke lenni, mindenkit csak lehúzol. Ahelyett hogy azt mondanád, ügyes vagy, büszke vagyok rád. Soha az életben nem lesz neked normális nőd, mert amint rajönnek milyen vagy, elmenekülnek. Mit képzelsz te magadról hogy ilyeneket írsz a nőkről?? Mintha a 30 az 60 lenne.... Beteg állat vagy komolyan. Nem érdemled meg hogy barátnőd és gyereked legyen. Remélem soha senki nem lesz olyan kretén hogy szül neked... A te genjeidet óriási hiba volna tovább örokíteni. Van elég idióta már a világon.
2018. máj. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/116 anonim ***** válasza:
7%

#74-esnél a pont. Kb. minden kérdésből gyűlölködve és fröcsögve kihozzátok, hogy mekkora gáz a férfi. Mindezt előítéletesen, gyűlölködve és fröcsögve. Ja, meg mindenki nárcisztikus és az összes férfi erőszakos, ha nem egy papucs és nem bólogat mindenre, mint egy kiskutya.

Az külön vicces, hogy egy csomó ilyen jellegű válaszoló megpróbálja előadni, hogy milyen jó kapcsolatban él, miközben az ilyen típusú macskás nőhöz igazából senki sem nyúlna még bottal sem.

2018. máj. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/116 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudom 76-os, én nem találtam olyan választ, ahol a többiek engem ócsárolnának. Nem is értem hogy lehetséges ez. *sarcasm off


25/F

2018. máj. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/116 anonim ***** válasza:
5%

#78: Miért, rólad van szó a kérdésben? A te problémádról van szó? Ja, nem.

A 25/F meg hogy a tökömbe jön a témához? Én is 25/F és most ezt miért kéne a válaszom végére írni?

2018. máj. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/116 anonim ***** válasza:
100%

Én írtam azt, hogy jó kapcsolatban élek és a párom egy normális férfi. Milyen típusú nő is lennék én? Azért vagyok makacs, akihez elvileg bottal nem nyúlna senki, mert soha az életben nem kellene ilyen ember az életembe, mint a kérdező? :D Vagy mert nekem is vannak egyéni vágyaim, céljaim, és a sikereimet saját magamnak tulajdonítom és a saját erőmből szeretnék boldogulni? Vagy mert én is ugyanúgy adok a páromnak, mint ő is nekem? Az a nő makacs és méltatlan a kapcsolatra, aki egyenrangú partner a férfival? Vagy az, aki tesz érte, hogy szépnek érezze magát?

Ha nem jól fogom meg, akkor fejtsétek már ki!

Meg azt is, hogy mit kellene tennie a kérdező barátnőjének? Visszahízni, rondának érezni magát, a megszabott munkahelyre visszamenni, vagy inkább elmenni szülni, mert ketyeg az biológiai órája (:D) és persze örökre térdre borulnia a kérdező előtt?


Igenis egy beteg állat a kérdező, olvassátok már el, miket ír le! Nem kell azért megpróbálni mellé állni, mert ti is férfiak vagytok. Azért a bólogató papucs és a másikat lenéző, komplexusos fsz között van átmenet.

2018. máj. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/116 anonim ***** válasza:
94%
Ha ennyire leírod a barátnődet, minek vagy még vele??? Ez beteges.
2018. máj. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!