Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Óriási baj". Mit tennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Óriási baj". Mit tennétek ilyenkkor?

Figyelt kérdés

Örülnék ha ez egy hosszabb topic lenne, előre is köszi! :) update 2.0


Megpróbálom röviden: 25 éves fiú vagyok, szeptembertől valószínű megyek egyetemre és a lényeg hogy szűz vagyok nem volt barátnőm soha és egyszer részegen smároltam életemben. Ennyi a "pozitívum" a párkapcsolati dolgok terén. Szóval nagyon sokat csalódtam elég érdekes fordulatokkal, 2 lányba voltam szerelmes egyikse jött össze, önbizalom hiányom de k.va nagy és önbecsülés "zavarom". Gyakorlatilag úgy érzem hogy nem vagyok alkalmas párkapcsolatra pedig nem vagyok egy rosszképű gyerek. Én lassan odajutok hogy prostihoz megyek.. :( Olyanok üzenetét várnám akik ebből a helyzetből lábaltak ki, hogyan tették. Pszichológus segítsége? Prosti? Barátok segítsége? Üzenetbe szívesen várom az üzeneteket ennél azért több!!


Ezer hála a válaszokért és ÜZENETEKÉRT! pacsi



2018. jún. 25. 18:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 anonim ***** válasza:
25%

Teljesen normális dolog ez. Szexuális szorongás.


Te már kiestél abból a korból amikor ez normálisnak tekinthető, ez a brutális szorongásokozó tényező. Emiatt sem mersz közeledni, nincs cél, nincs súlya annak ahogy csajozni próbálnál, de szerintem nem is teszed.


Egyértelmű ís határozott lépés a prosti. Nyugodtan menj el, fogd fel kalandnak. Dugj egy jót, vagy csak érezz egy női testet. Betegségektől felesleges tartani, egy részeg smárolásnál több kehét kaphatsz el a részeg muffoktól, mint egy STD szűrt lakásos csajszotól.


Ha nem is old meg semmit, legalább már szűz nem maradsz. Látom benned a rejtett potenciált és tökösséget, nyugi... csak ki kell bontakoznia.


Ne húzd 30 éves korodig, mert tönkremegy az életed. Az már tényleg menthetetlen szitu lesz...


Ha megvolt el lehet kezdeni felépíteni az ismerkedést. Nyomhatod neten nyugodtan, bele kell szoknod hogy mennyiségre megy ez a dolog. Akár 10-20 randiból lesz valami komolyabb..

Ilyen kis elemszámmal teljesen esélytelen... sajnos én is itt szívtam meg, annak idején. Aztán bele lehet jönni :)

2018. jún. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/71 anonim ***** válasza:
19%

#6-os. Ember, ne lökd már itt a negatív baromságokat, hogy felejtse el az ember az egészet.


Pontosan ide vezet ez a mentalitás, hogy halogatod örökkévalóságig a dolgokat. Pont erről beszéltem menthetetlen esetként. Szedd össze magadat és nyomulj. Máshogy nem megy.


Vagy ha beletörődtél hogy lekvár vagy, akkor legalább ne reklámozd mint olyan pozitív életcél. Elb...sztad és erre nincs mentség. Még van pár éved javítani a dolgokon, aztán cseszheted! Ne akard ezt másnak is.

2018. jún. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/71 anonim ***** válasza:
100%
#6 os vagyok: Valamit félreérthettél. Nem azt mondtam, hogy törődjön bele, csak azt, hogy nem kell erre rágörcsölni. Lazulj el, mint a higany, senki sem szereti a túl görcsös embereket. Ne ez legyen az életének egyetlen célja. Ennyi.
2018. jún. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/71 anonim ***** válasza:
20%
Próbáld ki a lingam masszázst.
2018. jún. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/71 anonim ***** válasza:
46%

<<Olyan 2 éve már nem is igazán érdekel mi lesz párkeresés téren, csak élem az életem, nem görcsölök emiatt. Neked is tudom ajánlani, nem oldja meg a helyzetet, de segít jól érezni magad>>


Ezt írtad... ez kérlekszépen a dolgok feladása!

Nem a görcsösséggel van a probléma, hanem a küzdelemmel.


A nők meghódítása ezen a szinten olyan, mintha bölcsész diplomával próbálnál kvantummechanikai pozira jelentkezni Elon Musk cégéhez.


Egyrészt marha sok tapasztalat kell. Ezt mennyiséggel lehet elérni, amiért küzdeni kell. Hetente pörgetni a Tinder randikat és nyomulni, szelektálni, és viselni azt ha nem keres többé. Ez ilyen ipar. Sokkal jobb beletanulni ebbe, mint 10 évente megjelenő életed nőjét elcseszni aztán sírni újabb 10 évet.

Szűzként én ezzel szoptam be. Munkahelyen találkoztam egy tényleg Univerzum legjobban hozzám való nöjével. Nem kifejezetten bomba nő, másoknak be se jött... de nekem ő kellett.

És elba..sztam a teszetosza szorongó viselkesésemmel, mert semmifelé tapasztalatom nem volt. Kész ... szinte kerültem a nőket, mert 24 évesen szűz voltam, és becsavarodtam.


Nyomni kell ezerrel, előre. Ez egy kemény harc és meg kell edződni a tűzben sok kudarc árán... de Tinderen vagy ilyen oldalakon be lehet gyakorolni a trükköket. Magát a randizást. Hogy kell elhívni egy csajt, milyen programok vannak stb...


Otthon ülve beletörődésnél a prosti is ezerszer jobb döntés. Ott azt kapod amiért fizetsz, túlleszel rajta és megkönnyebbülsz. Simán vannak titkai az embernek, soha nem tudja meg senki. Nem kell hazudni, csak nem elmondani :D

Ha valamit akarsz a nőktől valaha, akkor meg kell tanulnod ezernyi trükköt.


Ez már rég nem a romantikus filmek világa, hanem egy óriási véres mordori csata közepe.

2018. jún. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/71 A kérdező kommentje:

11-es 15-ös köszi a választ!

ti is hasonló cipőben jártatok? Megannyi kérdésem lenne még csak attól félek hogy a topic lassan elvérzik és érdekelne még hasonló eset amiben mással is egy cipőben járok.

Ez a prosti dolog meg érdekelne főleg azoktól akik ilyen későn vesztették el.

2018. jún. 25. 20:43
 17/71 anonim ***** válasza:
28%

Bevallom tökösen neked én prostihoz mentem el annak idején a sok bénázás után.


Aztán mellette lett jó melóm, elkezdtem sportolni, elkezdtem helyekre járni. Volt sok barátom, de nőkkel mindig béna voltam.

Aztán ahogy épült fel a dolog, a szorongásom egyre csökkent. Elmentem randikra, ha volt egy kis időm. Baromira izgultam, de valahogy úgy voltam vele, hogy egyik sem életem női csak csajok.

Csak és kizérólag önző módon a saját érdekeimet néztem :D én akartam magamat jólérezni. Csak olyan dolgokba mentem bele ami nekem is jó volt.

Ebbe is bele kell jönni... sok gyakorlás volt.


Azért is javaslom először pl a Tindert mert nincs vesztenivalód. Pörgeted a nőket a WC-n, kb annyira is kell komolyan venni. Lesz pár match, ha nem vagy gáz arc akkor simán eljönnek randira is. Max utána soha többé nem ír vissza :dd ilyen ez.

Volt egykét csaj aki kinyírt lelkileg, de ezt is kell tolni.


Ha 10 nem jön be, akkor 100-at tolsz. Ha az se akkor 1000-et, minden csak kitartás kérdése.

Aztán már élőben is egyszerűbb utána, vagy akár munkatársakkal. Sugározni kell a higgadtságot.


Szarvassá kell válnod, most egy remegő lábú őzike vagy. Innentől pár év, ha ráállsz. Nem megy egyik napról a másikra, de ne várd meg a 30-at mert egyre nehezebb lesz :)

2018. jún. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/71 anonim ***** válasza:
19%

Ja és ma már teljesen máshogy álltam volna ahhoz a lányhoz.


Nem szaroztam volna 4 hónapot, hanem elhívom higgadtan első héten. Ha azt mondja nem akkor oké, elfogadom. Így meg fél évig kínlódtam vele, és volt pár nagyon béna erőltetett próbálkozás. Áh nem szabad.


Nem szabad egy hétnél tovább istennőnek kezelni őket. Előkészíted a terepet, kivársz, és lősz. Ennyi.

2018. jún. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/71 A kérdező kommentje:
nekem szakmám pont olyan hogy nap mint nap érintkezek emberekkel igaz idősekkel nagy ritkán fiatalokkal. EÜ-ben dolgozom. És az egyetem olyan lesz ahol több csaj lesz mint fiú. jóval több.
2018. jún. 25. 21:00
 20/71 A kérdező kommentje:
köszi 17-es válaszoló. És most milyen a helyzeted?
2018. jún. 26. 07:53
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!