Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Óriási baj". Mit tennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Óriási baj". Mit tennétek ilyenkkor?

Figyelt kérdés

Örülnék ha ez egy hosszabb topic lenne, előre is köszi! :) update 2.0


Megpróbálom röviden: 25 éves fiú vagyok, szeptembertől valószínű megyek egyetemre és a lényeg hogy szűz vagyok nem volt barátnőm soha és egyszer részegen smároltam életemben. Ennyi a "pozitívum" a párkapcsolati dolgok terén. Szóval nagyon sokat csalódtam elég érdekes fordulatokkal, 2 lányba voltam szerelmes egyikse jött össze, önbizalom hiányom de k.va nagy és önbecsülés "zavarom". Gyakorlatilag úgy érzem hogy nem vagyok alkalmas párkapcsolatra pedig nem vagyok egy rosszképű gyerek. Én lassan odajutok hogy prostihoz megyek.. :( Olyanok üzenetét várnám akik ebből a helyzetből lábaltak ki, hogyan tették. Pszichológus segítsége? Prosti? Barátok segítsége? Üzenetbe szívesen várom az üzeneteket ennél azért több!!


Ezer hála a válaszokért és ÜZENETEKÉRT! pacsi



2018. jún. 25. 18:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 anonim ***** válasza:
100%
#50, Nem tudom nő vagy-e vagy férfi... de ha nem tudsz érdemben hozzászólni a témához, vagy segíteni változtatni a kérdezőnek, akkor inkább elkullognék a helyedben. Te soha nem élted át ezeket a dolgokat, soha nem voltál ilyennek kitéve, úgyhogy felesleges belepofázni, meg legyökerezni az ilyen problémákkal küzdőket. Van elég bajuk az ilyen férgek nélkül is.
2018. júl. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/71 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, amúgy szerintem utcán ne csajozz ilyen szöveggel.


Zaklatónak fognak vélni. Ez csak az alfahímeknek megy. Azoknak se mindig. A nők ilyenkor mennek valahová, sietnek stb... a hátuk közepére se kívánnak egy "zaklatót"


+ még egy tipp, a lehető legrosszabb ötlet ha azt mondod egy nőnek az utcán, hogy nagyon szép. Tán még a réndőrt is rádhívja :D


Szerintem járj el helyekre, társaságokba rendszeresen. Ott több esélyed van.

2018. júl. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/71 A kérdező kommentje:
#52, Érdekes amit írtál de nem biztos hogy így van. Jó a siető hölgyek kilőve. Akkor vegyünk egy fesztivált, ott szerintem ezt be lehet játszani. Jó nem ezzel a szöveggel az csak egy példa volt.
2018. júl. 1. 13:35
 54/71 anonim ***** válasza:

Ja persze fesztivál, koncert, szórakozóhely stb... ezel erre vannak.


Viszont én már több kérdést olvastam itt, illetve nekem elég sok csinos lány ismerősöm van. Durván megalázóan beszélnek a férfiakról, akik leszólítják őket az utcán.


Pl csak annyit kérdezett a srác hogy ismer-e kávézót a környéken, tök normálisan. Eleve "gyanúsnak" ítélte már... aztán mikor megkérdezte, hogy nincs kedve-e meginni vele egy kávét, akkor egyből faképnél hagyta és kikelt hogy mit zaklatják a férfiak mikor épp ő az egyetemre megy.


Szerintem aki kicsit jobb nő, az épp elég impulzust kap így főleg az utcán semmi kedve ismerkedni.


Persze átlagos/csúnyácska lányok még akár örülnek is neki. Kérdés, hogy te akarod e...

2018. júl. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/71 A kérdező kommentje:
Ja értem. Budapesti vagy? Vagy gondolom nagyobb városban lakhatsz. Meg kell hagyni nagyon sok a beképzelt leányzó
2018. júl. 1. 18:50
 56/71 anonim ***** válasza:

Ja már 8 éve Bp, de szerintem megyeszékhelyen is ilyen a szitu.


Máshol meg nem lehet ismerkedni. Legalább Bp-n vannak nők...

2018. júl. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/71 anonim ***** válasza:

Amúgy próbáld ki, ha van hozzá bátorságod, akkor miért ne?


10/9 le fog koptatni, vagy azt mondja van barátja. 1 talán szóbaáll veled, annak függvényében mennyire vagy jóképű. Ha átlagos vagy, akkor akár 100 lekoptatást is el kell viselned.

10 után már kib...szott nyomasztó és önbizalomromboló. Szerintem.

2018. júl. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/71 A kérdező kommentje:
Ja nekem is mondtak Bpn siman talalnek. Ti hogy mennetek oda egy lanyhoz milyen szoveggel? Es hogy folytatnatok a beszelgetest?
2018. júl. 1. 20:42
 59/71 anonim ***** válasza:

Én utcán nem csajozok, ennyi önbecsülésem még van :D nekem többet ártana a lekoptatás, mint a semmi.


Maximum akkor és csak akkor érdemes odamenni, ha érzed a kémiát. Pl hosszan szemeztek. Vagy mosolyog. Vagy kockáztatod hogy lekoptat nagyrészt.


Fesztiválon viszont más a helyzet. Ott simán lehet, nekem az érdekes különös dumák jöttek be. Nem gondolkozok, csak kimondom az első dolgot ami eszembe jut. Vagy csak leülök mellé és elkezdünk dumálgatni, hogy milyen helyeken voltak. Bármi ilyen, csak ne tűnjön izzadtságszagúnak.


Ja és fontos, hogy legyen tiszta cél. Még 20-22 évesen szűz balf..szként hiába jött be akár a dolog, de utána nem tudtam mi van. Szexig nem olyan könnyű elvinni, főleg szűzként, mert tudni kell hogy mit csinálsz.

Jobb nők nem fekszenek le csak úgy veled, kivétel ha nagyon bejössz neki. Na de azt el kell érni, meghódítani a csajt és pontosan tudni mit akarsz.


Ha haverkodni, inni egy fröccsöt a csajjal, akkor az. Ha komolyabb, akkor az. Ha az a cél hogy dugj egyet, akkor le kell venned a lábáról...persze akár kapcsolat is lehet belőle.


...de nekem ez az odamegyek valakihez egy betanult pick up line-al nagyon gáz és erőltetett. Csak spontán érdemes csinálni.

2018. júl. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/71 anonim ***** válasza:

Ja és ha ilyeneket mondasz hogy "gyönyörű vagy" azzal máris kiszolgáltatott helyzetbe kerülsz.


Nem. Az kell, hogy cimbizel, de érezteted vele hogy akarsz tőle valamit. Úgy tűnjön mintha nem erőltetve fel akarnád szedni, vagy legyeskedni körülötte, hanem olyan határozottan odamenni.

Nem tudom, nehéz ezt elmondani :D fesztiválon 2-3 fröccs után minden könnyebb

2018. júl. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!