Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Óriási baj". Mit tennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Óriási baj". Mit tennétek ilyenkkor?

Figyelt kérdés

Örülnék ha ez egy hosszabb topic lenne, előre is köszi! :) update 2.0


Megpróbálom röviden: 25 éves fiú vagyok, szeptembertől valószínű megyek egyetemre és a lényeg hogy szűz vagyok nem volt barátnőm soha és egyszer részegen smároltam életemben. Ennyi a "pozitívum" a párkapcsolati dolgok terén. Szóval nagyon sokat csalódtam elég érdekes fordulatokkal, 2 lányba voltam szerelmes egyikse jött össze, önbizalom hiányom de k.va nagy és önbecsülés "zavarom". Gyakorlatilag úgy érzem hogy nem vagyok alkalmas párkapcsolatra pedig nem vagyok egy rosszképű gyerek. Én lassan odajutok hogy prostihoz megyek.. :( Olyanok üzenetét várnám akik ebből a helyzetből lábaltak ki, hogyan tették. Pszichológus segítsége? Prosti? Barátok segítsége? Üzenetbe szívesen várom az üzeneteket ennél azért több!!


Ezer hála a válaszokért és ÜZENETEKÉRT! pacsi



2018. jún. 25. 18:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 anonim ***** válasza:
44%

Pár év alatt felnőttem és megedződtem.

Amit nagyon bánok, hogy nem léptem 22-23 évesen, még az egyetem előtt. Az is lehet, már feleségem lenne 2 gyerekkel :D


Így most az a sztori, hogy be akarok pótolni minden kimaradt fiatal évet. Abszolút semmi kedvem családalapításhoz.


Ami amúgy simán belefér, 30-35 évesen még simán csajozhatsz, utazgathatsz, élhetsz. Semmiféle biológiai óra nem köt... de azért már én is érzem, hogy sok évet elcsesztem magányosan, rettegve a nőktől a szüzesség béklyójában.


Szóval rá kell állni és kész. Minél később húzod tényleg annál jobban erősödik a szorongás, es annál nagyobb csalódás lesz az első barátnőd. Mert teljesen más egy hús vér nő, a hús vér problémáival mint amit te kapcsolatszűzként elképzelsz 25 évesen. Aztán rádborul hirtelen az egész és ott vagy, hogy egyedül sokkal királyabb volt, mert 847 dolgot kell elviselned és kezelned és megőrülsz. :D


...

Hálisten nekem helyrejöttek a dolgok, ez régebben volt már. Most már több hosszabb-rövidebb kapcsolat és sok randizás után akár meg is állapodhatnék. Egyébként munkahelyen is elég sok jó nő lett hirtelen, nem zárok ki semmit. Nagy álmom egy hasonló szakmai területen dolgozó csaj, amit még nem sikerült elérnem :D munkamániások lettek a nők is...

2018. jún. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/71 anonim ***** válasza:
28%

Egyébként igen, ezt tapasztalom... 25-30 közötti jó nők egy elég nagy része szingli tartósan. Biztosan várnak a csodás hercegre, de az fix hogy éjjel nappal dolgoznak, és látszólag nem hódítja meg őket senki. Évek óta magányosak, pedig a legjóképűbb srácok veszik őket körül.

Sokan egy több éves kapcsolatból szabadultak és évekig egyedülállóak.


Szóval 25-30 közötti jó nők nagyrésze már foglalt, a többi vagy pszichopata, vagy munkamániás. :D

Fiatalabbal is randizhatsz, csak ha már dolgozol akkor egy fiatal egyetemista csaj problémái kicsit mások. Viszont cserébe csóró és imádja hogy neked meg van pénzed :D


Tehát a 30 körül a férfi életében az egyik aranykor, de fel kell rá készülnöd.

Legyen rendben a karrier, és építsd fel magad külsőre, és belső jellemre is. Akkor baromi sikeres leszel a 20-25 körüli csajoknál, akik addig levegőnek néztek...

2018. jún. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/71 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt es a biztatast. Amugy milyen volt a prosti? Leirnad? Vagy kifejtened azt is?
2018. jún. 26. 12:26
 24/71 anonim ***** válasza:
47%

Semmi extra, csak tapasztalni mentem. Bénáztam annak rendje módja szerint de szartam rá mert úgy voltam vele ez a dolga, ezért fizetem.

Helyes csajt választottam, korombelit. Másra számítottam és szexelni sem tanultam meg, de azt csak barátnővel lehet.


Nem mondtam amúgy hogy mindenáron menj el simán lehet Tinderen vagy akárhol összejön... de nincs az az isten hogy én belenéznék egy nő szemébe mégegyszer hogy szűz vénvagyok... ezt csak akkor értik meg ha kivételesen jófejek a csajok.


Amúgy inkább lelépnek gyakran. Egyből elkezdenek kombinálni, hogy miért voltál ilyen selejt, na meg a másik... nem egyszer hallottam itt is. Ha vénszűz vagy akkor nem lehet rád építeni egy komoly kapcsolatot, mert rákapsz a szexre és nem maradsz a lánnyal :D


Szerintem baromság, ha valaki tényleg szereti a másikat, dehát ilyen sztereotípiák alapján működnek és gondolkoznak a nők.


Annyi igaz, hogy babázni nekem sincs még kedvem, de sohasem zártam ki egy igazán komoly kapcsolatot. Hálisten megúsztam és nem kellett soha a vénszűzességemről beszélnem ezt követően, így az önbizalmam is helyreállt :d valakinek csak ennyi kell...

2018. jún. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/71 anonim ***** válasza:
Azt hiszem ez nekünk egy szimbólum, egy jelkép... hiába próbálod elkerülni, annyi szorongást okoz hogy nem is hinnéd. El kell égetni aztán kész.
2018. jún. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/71 A kérdező kommentje:
kösz az őszinte választ. Nem tudom hogy várjak e vele még vagy ne. Ugye itt a nyár hátha beleakadok valaki olyan lányba aki ezt elfogadja lehet nem is kéne várnom. Én lépni szerintem úgyse fogok.. 1 órára mentél? hogy zajlik egész pontosan?
2018. jún. 26. 16:25
 27/71 A kérdező kommentje:
amúgy tök igaz amit írtál. Megy a kamu duma hogy jaj szűz biztos kapcsolatba lépnék vele. aha.. lófszt. én úgy érzem hogyha elveszteném akár érzelmek nélkül sokkal könnyebben nyitnék. nem lenne bennem az hogy hmmm ez is visszautasított maradok szűz.. ha érted mit mondok.
2018. jún. 26. 16:29
 28/71 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom itt milyen világban élnek egyesek, de hogy nem olyanban mint én, az biztos. "Hetente pörgeted a Tinder randikat és jó lesz" Miiivaan!? A tinder semmire sem jó. 2 éve regisztráltam, 2-3 naponta végigpörgetem az összes csajt amíg el nem jön a "nincs új ember a közelben" üzenet. Eddig 3 match -em volt, amiből 1 valszeg külföldi, de nem válaszolt, 1 azonnal szétválásra nyomott, 1 pedig csak simán semmit nem reagált. Képnézegetőnek kiváló alkalmazás, de beszélgetni nem fogsz azon, randizni meg pláne. Legalábbis én ezt tapasztalom (31/F)
2018. jún. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/71 A kérdező kommentje:

28-as válaszoló.

TRUE. Nekem is volt match-em és kb csak beszélgettünk. Mindig ilyen szar alapszövegekkel indítottam hogy Szia külenleges vagy, Szia tök szép a msosolyod stb. Ezek nagyrészt bejöttek de ilyet ír mindenki... Ha poénosra váltottam elküdltek a francba xd

2018. jún. 26. 17:09
 30/71 anonim ***** válasza:
35%

Akkor valamit benéztél, nekem rengeteg matchem volt, cimbinek is 100 körül... másik cimbinek is.


Az van, hogy randira kell hívni, és az a második szűrő. Az első randi meg egy harmadik szűrő... odáig lehet 50-100 match is kell, hogy összejöjjön egy működő dolog.


Milyen képeid voltak? Milyen bemutatkozás?'

Bárkiről tudok frankó fotókat lőni. Légy kreatív kicsit.


A kérdező azt írta neki rendben van külsőre, neki simán gyűlnének a matchek. Sok normális lány is fentvan egyébként. Ha pedig leadod egy kicsit a mércét, akkor lehet gyakorolni a randizást. Ez csak egy játék, semmi több!

2018. jún. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!