Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Óriási baj". Mit tennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Óriási baj". Mit tennétek ilyenkkor?

Figyelt kérdés

Örülnék ha ez egy hosszabb topic lenne, előre is köszi! :) update 2.0


Megpróbálom röviden: 25 éves fiú vagyok, szeptembertől valószínű megyek egyetemre és a lényeg hogy szűz vagyok nem volt barátnőm soha és egyszer részegen smároltam életemben. Ennyi a "pozitívum" a párkapcsolati dolgok terén. Szóval nagyon sokat csalódtam elég érdekes fordulatokkal, 2 lányba voltam szerelmes egyikse jött össze, önbizalom hiányom de k.va nagy és önbecsülés "zavarom". Gyakorlatilag úgy érzem hogy nem vagyok alkalmas párkapcsolatra pedig nem vagyok egy rosszképű gyerek. Én lassan odajutok hogy prostihoz megyek.. :( Olyanok üzenetét várnám akik ebből a helyzetből lábaltak ki, hogyan tették. Pszichológus segítsége? Prosti? Barátok segítsége? Üzenetbe szívesen várom az üzeneteket ennél azért több!!


Ezer hála a válaszokért és ÜZENETEKÉRT! pacsi



2018. jún. 25. 18:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 A kérdező kommentje:
haverjaimnak is elég sok matche volt. Valahogy nekem a randi nem jött össze. egy frappáns bemutatkozást írhatnál! :D
2018. jún. 26. 17:30
 32/71 anonim ***** válasza:
35%

Cimbim egyébként kb 20-25 randin van túl, csak idén.

Egyszerűen felrakott pár érdekes képet magáról, vannak jó fotói fent Instagramon, meg lazán fogta fel.

Szerintem tök jó nőkkel találkozott. Csak ezt is ki kell tapasztalni, és ráérezni, hogy mivel lehet kiemelkedni a tömegből... ha kommersz szövegeket írogatsz, azzal nem mész semmire.


Nem olyan nehéz ez, csak rá kell érezni. Élőben pontosan ugyan ez a szituáció, csak még bátrabnak kell lenned, ha nyitsz egy lány felé... és nagyrészt le fog koptatni, még ha jól is nézel ki, mert ott még az sincs, hogy tudod hogy legalább match-eltek.

2018. jún. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/71 A kérdező kommentje:
Gondolom nem kisvárosiak vagytok akkor.
2018. jún. 26. 17:54
 34/71 anonim ***** válasza:

Ja az tény, Bp... :)

Máshol esélytelen, még megyeszékhelyeken sincs nagy pörgés.


Nem ide jössz egyetemre?

2018. jún. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/71 A kérdező kommentje:
Nem, nem Bp-re megyek egyetemre. Lehet még keresnem se kéne :)
2018. jún. 26. 18:57
 36/71 anonim ***** válasza:
24%
Kész röhej ez az egész, ahogy aggszűz "pasik" vígasztalják egymást és próbálják elmagyarázni virág nyelven hogy miért balf-szok a nőkhöz. :) Kutyának sem kellettek, Te sem kedves kérdező. Van ez a kategória is, akárhogy is szépítjük, vannak akik SENKINEK, SEMMIRE nem kellenek. Firendzone forever vagy az sem. :) De nyugodtan hidd azt hogy majd egyetemen dőlni fognak utánad a nők. Aztán bekerülsz és jön a pofára esés ismét.
2018. jún. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/71 A kérdező kommentje:

Hat ocsem nincs igazad. Aki ebbe nem tudja beleelni magat annak fogalma sincsen hogy akar ez milyen onbizalomhiany es akar komoly szemelyisegzavarhiz is vezethet.

Nem tudod hogy egy ilyen ember milyen csalodasokon es/vagy megalaztatason megy keresztul. En egy ilyenbol felalltam a masodikbol valahogy nem tudok.

2018. jún. 29. 14:44
 38/71 anonim ***** válasza:
80%

36-os

Ha pozitív, építő dolgot nem tudsz mondani, akkor minek szólsz bele egyáltalán?

2018. jún. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/71 anonim ***** válasza:
100%

#36, Ez egy f..szság amit mondasz.

Pont, hogy egy kis bíztatás, apró sikerélmények kellenek az önbizalom helyreállításához... de bizony sokszor súlyosabb szorongásban, vagy női megalázás, kegyetlenkedés után a pszichiáter/pszichoterápia segíthet csak, vagy gyors tűzoltásként a prosti.

(Van ahol már pszichiáter "utalja" be az illetőt, annyira szorongásgörcs neki a szüzesség)

A lényeg, hogy simán van kiút, mert sokak fejében létezik csak a fő probléma.

Erre persze rátesz sok lapáttal a szívtelenség amit a nőktől tapasztalnak az ilyen emberek.


Megmondom őszintén én 10 év alatt hatalmasat csalódtam a nőkben, sőt semennyire nem tisztelem őket. Ahhoz sokat kell dolgozni a másik félnek is, hogy kivívják a tiszteletemet.


Az igazság az, hogy (hozzáteszem, sajnos) azóta van igazán sikerem a nőknél, amióta leszarom az egész romantikus szarságot.

Nem érdekel a lelkiviláguk, nem érdekel mit gondolnak rólam. Csak és kizárólag a saját önző érdekeimet nézem, hogy jól érezzem magamat. Egy igazi manipulatív szemét férfivá neveltek a nők. Nem probléma a párhuzamos randizás, apró trükkök, egy kis vetítés... full nem számít. Ők is ezt csinálják, és ott szarnak ketté ahol tudnak. Hát mi miért tennénk máshogy?


Majd ha kivívja valaki a tiszteletemet, akkor, és csak akkor hajlandó vagyok újra hinni a nagy szerelemben. Addig csak egy pókerjáték az egész nekem.


...és szomorú, de bejön :(

2018. jún. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/71 anonim ***** válasza:

Az a szomorú, hogy pont az ellenkezőjét kell tenni, amit elvárnának, és amiért sírnak állandóan.

Szomorú, hogy pont a kedvesség, jó lélek az amit kihasználnak és kiölnek belőled pillanatok alatt.

2018. jún. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!