Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Óriási baj". Mit tennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Óriási baj". Mit tennétek ilyenkkor?

Figyelt kérdés

Örülnék ha ez egy hosszabb topic lenne, előre is köszi! :) update 2.0


Megpróbálom röviden: 25 éves fiú vagyok, szeptembertől valószínű megyek egyetemre és a lényeg hogy szűz vagyok nem volt barátnőm soha és egyszer részegen smároltam életemben. Ennyi a "pozitívum" a párkapcsolati dolgok terén. Szóval nagyon sokat csalódtam elég érdekes fordulatokkal, 2 lányba voltam szerelmes egyikse jött össze, önbizalom hiányom de k.va nagy és önbecsülés "zavarom". Gyakorlatilag úgy érzem hogy nem vagyok alkalmas párkapcsolatra pedig nem vagyok egy rosszképű gyerek. Én lassan odajutok hogy prostihoz megyek.. :( Olyanok üzenetét várnám akik ebből a helyzetből lábaltak ki, hogyan tették. Pszichológus segítsége? Prosti? Barátok segítsége? Üzenetbe szívesen várom az üzeneteket ennél azért több!!


Ezer hála a válaszokért és ÜZENETEKÉRT! pacsi



2018. jún. 25. 18:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 anonim ***** válasza:

Ja és minden nő más. Nincsen begyakorolt duma ami tökéletesen működik.


Egyébként ha bejössz neki, akkor akármit mondhatsz, akármilyen baromságot akkor is működni fog. Ha meg nem, akkor úgy sincs esélyed.


3 sec alatt el fogja dönteni a csaj, hogy bármi esélyed van-e nála vagy sem. Ezt követően marha nehéz felkaparnod magad.

2018. júl. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/71 A kérdező kommentje:

Ertem en mit mondasz nyugi. En is voltam igy csak volt mikor nem tudtam folytatni a dumat.

Ha elsonek az jut eszedbe hogy de szep vagy vagy csinos miert is ne lehetne mondani.

2018. júl. 1. 21:30
 63/71 anonim ***** válasza:

Mondom próbáld ki, nem tartalak vissza :)


Hidd el jót fog tenni, mert gyakorolsz legalább.


A csajozásban nincsenek szabályok, azt teszel amit jónak látsz. Ha nem megy kipróbálsz mást.

Egy szabály van, ne légy erőszakos és ne nyomulj erőszakosan. Csak lazán és spontán.

2018. júl. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/71 anonim ***** válasza:
71 %, mind különbözőek vagyunk. Nem biztos, hogy ami az egyik embernek beválik, az a másiknak is.
2018. júl. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/71 anonim ***** válasza:

Igen, pont ezt mondtam én is... viszont azt is elmondtam, nekem mi vált be, és mi nem.

Mindig hozzátéve, hogy lehet nála meg más fog... de ezt mindenkinek saját magának kell végigjárnia.

2018. júl. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/71 A kérdező kommentje:
Aki esetleg koveti, voltam hivatasosnal.
2018. júl. 22. 08:35
 67/71 anonim ***** válasza:
100%

Milyen volt?


Na végre túlvagy rajta :D

Csak ne mondd el senkinek.

2018. júl. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/71 anonim ***** válasza:

Az ellenkező nemű gátlásosságát is megoldhatja szerintetek ha elmenne egy ilyen hivatásoshoz? Férfi prostituálthoz?:D

Megkönnyebbültnek érzed magad?

2018. júl. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/71 A kérdező kommentje:

A noknel szerintem nem igy mukodik. Ok ugy is talalnak valakit maguknak. Ezt tapasztalatbol mondom.


Megkonnyebbultnek? Kurv*ra. Nem az jar a fejemben hogy meg mindig szuz vagyok. Oriasi ko esett le a szivemrol. Jo elmeny volt. Most ugy erzem hogy barmire kepes vagyok.


Azt hogy ne mondjam el senkinek ugy erted hogy meg a legjobb baratoknak se? Ha igy erted, akkor miert ne?

2018. júl. 22. 10:25
 70/71 anonim ***** válasza:
100%

Nőknek soha, ez ökölszabály.

Találj ki fedősztorit, hogy egyéjszakásként vesztetted el.


Max 1-2 legjobb barátodnak, de csak olyanoknak akik tűzbe mennének érted. Ha valaki elpofázza, vagy összevesztek és elmondja a barátnődnek, akkor véged. Ez súlyos bűn a nők szemében.

2018. júl. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!