Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Óriási baj". Mit tennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Óriási baj". Mit tennétek ilyenkkor?

Figyelt kérdés

Örülnék ha ez egy hosszabb topic lenne, előre is köszi! :) update 2.0


Megpróbálom röviden: 25 éves fiú vagyok, szeptembertől valószínű megyek egyetemre és a lényeg hogy szűz vagyok nem volt barátnőm soha és egyszer részegen smároltam életemben. Ennyi a "pozitívum" a párkapcsolati dolgok terén. Szóval nagyon sokat csalódtam elég érdekes fordulatokkal, 2 lányba voltam szerelmes egyikse jött össze, önbizalom hiányom de k.va nagy és önbecsülés "zavarom". Gyakorlatilag úgy érzem hogy nem vagyok alkalmas párkapcsolatra pedig nem vagyok egy rosszképű gyerek. Én lassan odajutok hogy prostihoz megyek.. :( Olyanok üzenetét várnám akik ebből a helyzetből lábaltak ki, hogyan tették. Pszichológus segítsége? Prosti? Barátok segítsége? Üzenetbe szívesen várom az üzeneteket ennél azért több!!


Ezer hála a válaszokért és ÜZENETEKÉRT! pacsi



2018. jún. 25. 18:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 A kérdező kommentje:
valahogy nem tudok túltenni az érzelmes énemen. Mert hogy jaj ez kell a nőknek, frászt! POnt az ellenkezője kell nekik.
2018. jún. 29. 19:55
 42/71 anonim ***** válasza:
80%
Én meg valahogy olyan vagyok amilyen. Nem változom meg, nem leszek manipulatív önző f_sz.... A "dehát ők is ezt csinálják akkor én is" birkaszellem nálam nem működik. Inkább leszek életem végéig egyedül, minthogy olyanná változzak amilyen nem én vagyok. (31/F)
2018. jún. 30. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem félreértettél.


Egyszerűen apró trükkökre gondolok, amikkel meghódíthatod a nőket. Igen, kicsit túloztam... de most bosszús vagyok, mert az egyik legjobb barátomat csúnyán átverte egy 29 éves csaj 1 hónapig (Az "exbarát" mellett". Újabb feketepont, a már sok után.

Biztos a jó pasik is ilyenek a nőkkel, de azt szinte biztosan tudom, hogy a nők (a kicsit is jó nők) elnyomó többsége egyszerűen nem jó arc. Belül egy kegyetlen, elszállt nagyképű pi...csa mind, akik azért ilyenek mert van egy rombusz alakú valami a lábuk között, és tudják, hogy 594 pasi fut utánuk.


Azért tudom, hogy a nők nagyrésze egyszerűen érzéketlen liba, mert a nők is ezt mondják a fajtájukról. A két legjobb arc lány ismerősöm mondja ezt, hogy ők nem barátkoznak nőkkel, mert elviselhetetlenek. Szóval erre bizony fel kell készülnötök, hogy a nők egy tetemes része bizony ketté fog benneteket szarni, ha épp nem friendzone-ol, akkor te leszel a B-terv unaloműző játékszer.Sem emberileg, sem barátnak, sem barátnőnek totálisan alkalmatlanok.


Ezért sem kell általánosan tisztelni és pátyolgatni a nőket, meg angyalként kezelni. A feladat, megtalálni azt a kis %-ot, aki megérdemli hogy tiszteld! Kölcsönösen, egyenrangúan felnéztek egymásra.


Összegezve, korántsem vagyok nőgyűlölő, még ha puzséri magasságokba is emelkedtem, csak a tapasztalat ezt mutatja, és aki meg megérdemli a tiszteletedet azért megéri küzdeni és tényleg szívből szeretni.

2018. jún. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/71 anonim ***** válasza:

A hódításhoz, viszont kell egy trükktár. Amiről én beszéltem, "manipuláció" az egy 16 éves csajozós srácnál zsigerből jön. Őneki ez alapjáraton működik ez, vagy tinikorában megtanulta.


Egyfajta őstehetség ez, amit pont ebben a korban kell fejleszteni. Hogy beszélj és mikor mit mondj. Hogy nézz rá, hogy beindítsd azzal a tekintettel? Mikor kell a randi megérinteni a karját? Hogyan kell végigvinni az első csókot a randi végén?

A kapcsolatban is milliónyi apró trükk kell, hogy hogyan ne puhulj el, és nézzen fel rád még fél év után is izgalmas férfiként tekintve...?


Szóval nem kell itt hazudozásra gondolni, hanem olyan nem triviális dolgokra, amiket tanulni kell. Nem jön ösztönösen mindenkinél... én kb 25-27 évesen kezdtem beletanulni, kb 10 évvel később mint mások.


Ezért fontos miélőbb túllenni a szüzességen, első kapcsolaton, csókon stb... hogy ezeket megtanuld. Mert egy 25 éves nővel már nem játszhatod a kisgyerek tiniszerelmet!

2018. jún. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 anonim ***** válasza:

#42: "Inkább leszek életem végéig egyedül, minthogy olyanná változzak amilyen nem én vagyok. (31/F)"


Kérdezd meg magadtól milyen vagy most? A jellem egy állandó betonstabil dolog szerinted?


Megmondom milyen vagy, pontosan olyan idealista romantikus tapasztalatlan vénszűz fiú, mint én kb 23 évesen. Ez nem jó. Hidd el...

Viszont nincs olyan, hogy "ez nem te vagy".

A jellem folyamatosan változik, edződik alakul, alakítja a környezet. Légy alap természetedben jó, de másban viszont változnod/változtatnod kell, ha barátnőt akarsz. Minél idősebb leszel, annál jobban begyöpösödsz és annál nehezebb változni.


Hidd el, ha átéled majd a csalódásokat, problémákat, ugyanakkor az örömöket és a pillanatnyi boldogságot, és a szexet is, akkor egy teljesen más ember leszel.


Felnősz kisfiúból felnőtté. Csak siess mert nem élünk örökké, és te sem leszel fiatalabb. Ne add fel...

2018. jún. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 anonim ***** válasza:

44-es

Mindezeket a trükköket honnan tanultad meg?

2018. jún. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/71 anonim ***** válasza:

Szerintem főleg a Tinder randikon, meg az első komolyabbnak nevezhető kapcsolatomnál. Sőt inkább a harmadik ilyen ismerkedős kapcsolatnál már képben voltam.


Volt régebben pár 1-2 hetes tinikapcsolatom még 18-20 éves koromban. Ott is sokat tanultam, legalább az első csók és maga a "járás" fogalma letisztult.

Amire rájöttem, és ez egyben ijesztő is picit, hogy szerintem ezerszer könnyebb meghódítani egy lányt, mint egy hónapnál hosszabb működő kapcsolatot kialakítani.


Sőt minél idősebb vagy, 30 fele közeledve... annál nehezebb ez. Miért?


Mert a nők is egyre bizonytalanabbak. 25 év felett már általában túl vannak 4-5 éves hosszú kapcsolatokon is, nagy szerelmeken. Te meg ott állsz tapasztalatlan kisfiúként, pár rövid kapcsolattal. A nőkben beindul a gyerekpara, fészekrakás és egyre inkább az van, hogy ha megérzi rajtad a bizonytalanságot, akkor lekoptat. "Komoly férfit" keresnek már, akivel lehet tervezni. Ezért lógok én inkább fiatal egyetemistákkal, azokban még nincs ez a para... ráadásul sokkal jobban értékelik, hogy már az ember elért pár dolgot. Felnéznek egy sikeres 25-30 éves férfira.


Na de ehhez is sok tapasztalat kell. 10-20-30 randi és 3-4 hosszabb rövidebb kapcsolat, vagy egy komolyabb. Ez alatt megtanulod a fortélyait a dolognak.


Tehát ami nagyon fontos, soha de soha ne éljétek magatokat bele. Ilyen korban egy pár hetes randizgatás egy lánnyal/nővel az semmi! Az ismerkedés és nagy eséllyel semmi nem lesz belőle. Te tökre szerelmes leszel, a csaj meg azt mondja nem illetek össze. Akár több összebújós szex után is. Ez úgy 70-80%. A többiben meg te fogod azt mondani, hogy nem egy világ vagytok.


5% amiből akár lehet valami.


Ez kb az a szint, hogy indítasz egy startup céget, ennyi az esélye, hogy túléli és befutsz a nagy ötlettel :D

2018. jún. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/71 anonim ***** válasza:

Ezt csak azért mondom, mert 20 évesen hős szerelmes típusként azt hittem, hogy majd találkozok a nagy ő-vel és kész, megtaláltam a szerelmet. Találkoztam, hát ő nem úgy gondolta :D

Kb 5-10 évente találkozok egy ilyen nővel, és valahogy mindig megszívtam :d


Na most ha nem áll rá az ember a dologra, akkor hamar vége a fiatalságának, és ott állsz eljátszva a lehetőségeket.


Nincs idő egyszerűen arra, hogy szűzként várj a nagy ő-re 25-30 évesen, hátha az utadba sodorja az élet. Ha pedig nem jön össze akkor teljes összeomlás. Átéltem, és nagyon rossz. Nincs értelme a véletlenre bízni, és kb olyan tervet kell felépíteni rá, mint a Második Világháborúban a német offenzíva. Precíz, jól felépített, elsöprő és okos terv... és nem belefutva az orosz télbe. Máshogy nem megy.

2018. jún. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 A kérdező kommentje:

Szerintetek jo otlet lenne utcan odamenni lanyokhoz olyan szoveggel hogy pl szia meglattalak nagyon szep vagy tetszel nekem stb.

Mi a velemenyetek errol?

2018. júl. 1. 08:21
 50/71 anonim ***** válasza:
31%
Milyen emberek vannak, atyaég... Manipuláció meg trükkök, aztán ti akartok normális nőt meg kapcsolatot meg szexet... Szerintem menjetek vissza a saját kis világotokba ahol ti vagytok a császárok aztán felejtsétek el ezt a csajozás dolgot. Akit egy nő olyan szintre süllyeszt hogy orvosi beavatkozásra van szüksége, meg annyira frusztrálja a szűzessége az meg is érdemli. Pancser, gyökér.
2018. júl. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!