Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vagy abortuszra mész, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vagy abortuszra mész, vagy összepakolom a cuccaidat. Mit gondoltok egy ilyen hozzáállású férfiról?

Figyelt kérdés
Szóval együtt él a pár, a férfi lakásában. A nő teherbe esik, óvszerhasználat mellett, szóval nincsen semmi trükközés, vagy szándékosan nem szedett fogamzásgátló, ugyanolyan meglepetés neki mint a férfinak. Amikor kiderül, ezt válaszolja, hogy ez a két lehetősége van a nőnek, mert neki nem kell gyerek most, lehet hogy majd később akar, de most nem és kész. A férfi amúgy anyagilag megtehetné hogy családot alapítson, minden körülmény alkalmas rá, 4 szobás saját lakás, jó fizetés, 2 autó. Egyszerűen érzelmileg nem akarja, vagy talán nem ettől a nőtől. 2 éve vannak együtt, a férfi 30, a nő 27 éves.
2018. júl. 20. 10:00
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/102 anonim ***** válasza:
79%

#90

Én nem tudom, átmegy egyáltalán, amit írok?

Mi a túrónak kell egyéjszakázgatni, ha valaki NAGYON nem akar gyereket?

Tényleg nem tudom, lekottázzam, vagy írjam más nyelven, hogy a szexből gyerek lehet jó eséllyel?

Én például nagyon szeretem a vadhúst, de félek a betegségektől, amit el lehet tőle kapni, így inkább nem eszek belőle, pláne nem ismeretlen, bizonytalan vadból.

Én nem tudom, tényleg ennyire felfoghatatlan, hogy a mérleg egyik oldalán a farkincád bizsergése van, a másik oldalon meg egy ÉLET, amit vagy elvennél, vagy tönkretennél.... Ha neked előbbi fontosabb, akkor nincs miről beszélni, tényleg az állatoknál is mélyebben vagy.

2018. júl. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/102 anonim ***** válasza:
0%

simán ostoba vagy, idiota elképzelésekkel, aztán csodálkozol, ha az élet rádcáfol, a kottázásoddal meg elmehetsz a hid alá.


te komolyan ugy gondolod, hogy aki nem akar gyereket, az ne szexeljen? szerinted ez reális elvárás?


értem, hogy elméletben ez igy pöpec gondolat, tényleg az. csak gyakorlatban nem jön be, az vele a bibi. alapvetöen azért nem, mert egy baromság. muntha azt mondanád, hogy aki fél az autobalesettöl, az ne üljön autoba, csak ha már kész megdögleni.


és nem, egy pár hetes embrio az nem ember. ezt nem én mondom, hanem ugyanaz a törvénycsomag, amelyik a nönek adott minden döntést, meg amelyik az apát csak a gyerektartás megfizetésére kötelezi. nem tetszik? megértelek. attol még ez van.


álomvilágban éltek, az a legnagyobb baj. a habos-babos "de amikor belém mártotta a falloszát, akkor aláirta a paktumot" baromságaitokkal. ezért van ennyi egyedülálló nő a gyerekével, aztán lehet menni haza anyátok szoknyájára, felneveltetni a gyereket.


persze nekem aztán ku.rv@mindegy. mindenki ugy baxxa el az életét, ahogy nem szégyelli.

2018. júl. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/102 anonim ***** válasza:
82%

#92

Jó, te tényleg nem olvasod el a válaszokat. Kár így vitázni. Rettenetesen sajnálom a nőket, akik lefekszenek veled, és nem értem, hogy lehet ilyen 0 lelki világgal élni. Remélem egy napon rájössz, hogy ez így nem visz semmire.

2018. júl. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/102 anonim ***** válasza:
0%

te agyhalott. én nem olvasom el a válaszokat? hatszor leirtam, hogy ez engem NEM érint. nem magamrol beszélek, hanem általánosságban a hozzád hasonlo ostoba nökröl, akiket ugy kivágnak, mint a macskát szarni. ilyen az ÉLET. nem én, hanem az élet.


amugy olvass vissza a hozzászolásokban, az elsö 50 jo része ugyanazt mondja mint én, csak idövel feladták, ök belátták, hogy az ostobaság falát nehéz ledönteni. hihetetlen mennyi idiota nő van ezen az oldalon amugy. ámulatba ejtő.

2018. júl. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/102 anonim ***** válasza:
78%

#94

Ha olvastad, akkor az hogy kerülte el a figyelmed, hogy kb hússzor írtam le, hogy NEM arra gondolok, hogy csak akkor legyen szex, ha valaki gyereket akar?

Arra gondolok, hogy akkor legyen szex, ha úgy érezzük, hogy tudnánk felelősséget vállalni a megfogant életért, ha valami félresikerül, tekintve hogy ez benne van a pakliban mindig.

Miért, miért, MIÉRT annyira nehéz ezt megérteni, feldolgozni?

Neked fontosabb a kefélés, mint egy élet sorsa, és én vagyok az agyhalott, jó tudni..

2018. júl. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/102 anonim ***** válasza:
16%

mivel még mindig azt irod, hogy "neked", igy igen. te vagy az agyhalott.


nem, ez engem nem érint. sokakat viszont igen, ök meg kamilláznak, amikor a pasi felszivodik, mint a reggeli pára miután megtartották abgyereket, holott végig tudták, hogy a faszi nem akar gyereket.


az abortusz szar dolog. nem gondolod, hogy én ezt vitatom ugye? normális ember nem kivánja senkinek.


de ha valaki nem akar gyereket, azt ez nem fogja megváltoztatni. senkiböl nem lesz hosszutávon apa lelkiismereti okokbol. érted miröl beszélek? értem, hogy a világnak igy kellene müködnie, de nem igy müködik. én erröl beszélek. hogy ha egy nö ezt szajkozza, attol még nem leszbelöle valoság, csak belöle lesz egyedülállo anya. ha nem azonnal, akkor majd pár év mulva, amikor a pasi összes türelme, lelkiismeretfurdalása elmult.


átültetve a kérdésre: ha a nő fel tudja nevelni a gyereket egyedül, akkor hajrá. ha nem, akkor vetesse el, mert erre a faszira nem számithat majd. érted már? az élet ilyen, ha tetszik, ha nem. ha tagadásban élsz, csak magaddal szursz ki.


remélem nem olvasok több nekem cimzett választ és van még fény az alagut végén.

2018. júl. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/102 anonim ***** válasza:
73%

#96


Édesistenem, ne írd már le többször, felfogtam, hogy te nem vagy ilyen, egyszerűen megszoktam, hogy "te/ti" megfogalmazásban magyarázok.


"ha valaki nem akar gyereket, azt ez nem fogja megváltoztatni. senkiböl nem lesz hosszutávon apa lelkiismereti okokbol"

Hát pedig én ismerek nem egy ilyet, aki eredetileg nem akart gyereket, de becsúszott, és vállalta és jó szülő lett... Attól, hogy vannak hitvány kisfiúk, akik csak szórják a magjukat aztán utána tojnak rá, hogy él-e vagy hal-e a vérük, attól még vannak normális, felelősségteljes férfiak (és nők), akik ha már összekalapálták, akkor vállalják is.

Párom nővére is gyógyszer mellett sikerült be, párom meg úgy, hogy már meddőnek hitték az édesanyját, szóval kettőből nulla gyerek volt tervezett. Mégis az egyik legszuperebb, legösszetartóbb család, akiket valaha láttam, a szülők meg a legboldogabb házasok a környezetemben, és imádják a gyerekeiket. :D Az apuka csak egyetlen dolgot bán rettenetesen, hogy épp akkor volt (sorozott) katona, mikor a picilány megszületett, és nem lehetett ott vele az első pár hónapban.

De ők csak egy példa, ami hirtelen eszembe jutott...

2018. júl. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/102 anonim ***** válasza:
0%

ha már édesistenem felfogtad, hogy én nem vagyok ilyen, akkor miért is harapod ketté a torkom minden hozzászolásnál?


én is tudok ilyen példát. becsuszott a gyerek, apuka nem akarta, aztán a gyerköc lett apuci szeme fénye. elöfordul hálisten ez is.


meg olyan példát is tudok nem egyet, ahol apu nem akart apu lenni, anyu meg ugy gondolta, hogy de, apu meg azota se akar apu lenni, le is koccolt.


szerinted ez kisfius hozzáállás, és öszinte leszek, meg is értem miért gondolod igy. szerintem viszont nem az. igen, ismétlem századszor, hálisten nekem nem igy alakult az életem, de ettöl függetlenül egy ilyen szituácioban én is lekoccolnék.


és ez önzőség. ebben nincs is vita. az. de egyszerűen egy élete van mindenkinek, a gyerek pedig nem egy rövidtávu projekt. ha ugy jön a baba, hogy te azt nem akarod, nem is akartad, nagyon nagy akaraterö kell, hogy beáldozz 20 évet meg pár tizmilliot. azért mert becsuszott.


annak aki nem akar gyereket ez teljességgel elfogadhatatlan mértékű "büntetés" egy kufircolásért. mintha nyilvánosan lefejeznének egy böfögésért.

2018. júl. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/102 anonim ***** válasza:
100%

92-es, Amerikában pl. vegyszeres méhfeltöltést is megengedett a törvény. Úgyhogy kb. ennyire érdekelnek az emberi törvények.


11 hetesen csináltattam UH-ot drágaságom, a szerinted nem ember gyerekemnek meg volt mindene: pisze orra, keze, lába, ujjacskák, de amikor 6 hetesen megállapították a terhességet, már akkor is vert a szíve.

2018. júl. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/102 anonim ***** válasza:
💯😅
2018. júl. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!