Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vagy abortuszra mész, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vagy abortuszra mész, vagy összepakolom a cuccaidat. Mit gondoltok egy ilyen hozzáállású férfiról?

Figyelt kérdés
Szóval együtt él a pár, a férfi lakásában. A nő teherbe esik, óvszerhasználat mellett, szóval nincsen semmi trükközés, vagy szándékosan nem szedett fogamzásgátló, ugyanolyan meglepetés neki mint a férfinak. Amikor kiderül, ezt válaszolja, hogy ez a két lehetősége van a nőnek, mert neki nem kell gyerek most, lehet hogy majd később akar, de most nem és kész. A férfi amúgy anyagilag megtehetné hogy családot alapítson, minden körülmény alkalmas rá, 4 szobás saját lakás, jó fizetés, 2 autó. Egyszerűen érzelmileg nem akarja, vagy talán nem ettől a nőtől. 2 éve vannak együtt, a férfi 30, a nő 27 éves.
2018. júl. 20. 10:00
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/102 anonim ***** válasza:
20%

Faszikám nem akar családot, nem akarja egy gyerek vinnyogását hallgatni otthon pihenés helyett. Joga van a döntéséhez. A stílusa lehet egy kicsit nyers, de 2 év alatt megszokhatta már a nő.

Nem értem a nagy felháborodást.


Szintén 27 éves nő.

2018. júl. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/102 anonim ***** válasza:
16%
Értem. Eddig a nők azt szajkózták, ha egy férfi nem akar gyereket, védekezzen. Most a legújabb az, ha nem akar gyereket, ne is szexeljen! :D Ugyan hány nő fordulna be, ha azt mondaná neki a párkapcsolatban a párja (akár tinikorban, akár a huszas éveikben), hogy figyi, én még nem akarok gyereket, addig ne szexeljünk. :DD
2018. júl. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/102 anonim ***** válasza:
83%

#42

Szövegértés? Nem azt írtam, hogy csak akkor legyen szex, ha gyereket akarunk. Hanem azt, hogy csak akkor legyen szex, ha úgy érezzük, hogy meg tudnánk oldani egy ilyesmi problémát, akár bizony összekapnánk magunkat, és felnevelnénk.

Akin ezt nem érzem, azzal én kapcsolatot se kezdek, szóval innentől nem érint az általad felvázolt probléma.

2018. júl. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/102 anonim ***** válasza:
13%
Amúgy a történet szerintem azért ki van kissé színezve a nő részéről. Biztos nem ez volt az első reakció, mikor közölte, hogy terhes. Inkább már a sokadik, utolsó, mikor a nő már hajthatatlan volt, hogy ő biza megtartja.
2018. júl. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/102 anonim ***** válasza:
90%
Az abortusz a saját döntésem lenne a méhemre nem férfi tulajdonjoga van bejegyezve,a pasi meg repülne mint a macska üriteni..
2018. júl. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/102 anonim ***** válasza:
82%

csöködelem egy ember, nyilván neki nem volt jó "azt" csinálni, undorítóak az ilyen helyezkedő alakok, agyban ovis szint..


25f

2018. júl. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/102 anonim ***** válasza:
85%

én azt gondolnám róla, hogy egy f asz. ha ilyen helyzetben nekem ezzel jönne, összecsomagoltatnám vele a cuccom, és lelépnék.

a gyerekkel meg nem tudom mit kezdenék. ha nem akarnék, akkor elvetetném. ha akarnék, akkor mérlegelném, hogy van-e pénzem rá, fel tudom-e nevelni. ha nem, akkor elvetetném. ha igen, akkor meg megtartanám és felnevelném egyedül.

azért szülni, hogy ezzel visszavágjon a bunkó parasztnak, elvegye a pénzét azért kissé túlzás...

2018. júl. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/102 anonim ***** válasza:
88%
"Hát ezért nem kell össze-vissza dugni." - Egy 2 éves párkapcsolat mióta össze-vissza dugás?
2018. júl. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/102 anonim ***** válasza:
85%

"Hidd el,ha lenne férfiaknak fogamzásgátlási módszer" - Gumi...


De itt a kérdésben megvolt a védekezés, és annak ellenére sikerült be a terhesség.

2018. júl. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/102 anonim ***** válasza:
30%
Nekem ilyentől nem kéne gyerek. Elvetetném, a gyerekem ne szülessen apa nélkül, rögtön csonka családba. Ja amúgy velem ez nem történne meg, sikerült olyan párt találnom, aki inkább elvágná a tökeit, minthogy ilyen választás elé állítson. 24N
2018. júl. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!