Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vagy abortuszra mész, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vagy abortuszra mész, vagy összepakolom a cuccaidat. Mit gondoltok egy ilyen hozzáállású férfiról?

Figyelt kérdés
Szóval együtt él a pár, a férfi lakásában. A nő teherbe esik, óvszerhasználat mellett, szóval nincsen semmi trükközés, vagy szándékosan nem szedett fogamzásgátló, ugyanolyan meglepetés neki mint a férfinak. Amikor kiderül, ezt válaszolja, hogy ez a két lehetősége van a nőnek, mert neki nem kell gyerek most, lehet hogy majd később akar, de most nem és kész. A férfi amúgy anyagilag megtehetné hogy családot alapítson, minden körülmény alkalmas rá, 4 szobás saját lakás, jó fizetés, 2 autó. Egyszerűen érzelmileg nem akarja, vagy talán nem ettől a nőtől. 2 éve vannak együtt, a férfi 30, a nő 27 éves.
2018. júl. 20. 10:00
 81/102 anonim ***** válasza:
0%

79-es: te nem fogod fel te agyhalott. nem két amőba szexel. egy pár általában megbeszéli a gyerektémát.


adott egy férfi, aki kijeéenti hogy ő NEM akar gyereket. akkor se ha olimpiai bajnok lesz a kölyök, akkor se ha nobel dijas, akkor se ha az usa elnöke. lemegy az agyadon az az info hogy van aki NEM akar gyereket?


ha ezt sikerül megemésztened, akkor sokkollak tovább: nőben is van ilyen.


eddig megvan? velem vagy még? haladunk tovább: ezek az emberek (ha nő, ha férfi), attol még akarhatnak párkapcsolatot, söt nemi életet élni is. brutál infok, mi?


most figyelj, még mindig van: ezek az emberek (ha nő, ha férfi), akkor se akarnak gyereket ha balesetböl becsuszik. mert NEM akarnak gyereket.


és ha még mindig nem robbant szét a dionyi agyatok a temérdek infotol, most jön a csavar.


a nő ilyen esetben azt csinálja, hogy fogja, eldönti. ha még mindig nem akar gyereket, elveteti. történet vége, jippikájé mátáfáká.


a férfi meg jelen esetben egy spermadonor szerepében tetszeleghet. mert ha a nö ugy dönt, akkor ugy lesz. nincs beleszolás.


feltünt a kettösség? talán képes vagy felfedezni a lényeget.


nos mivel a férfinak 0, azaz NULLA beleszolása van, másképp tudja csak elintézni, hogy ne legyen gyereke. otthagyja a nöt, meg a gyereket.


mert ez az amit megtehet. semmi máshoz nincs joga.


félek, hogy igy is süket fülekre és üres agyakra talál amit irok, ugyhogy mondok egy durva példát.


ha összeköltözök a csajommal és én az elsö percben elmondom (és ezt a késöbbiekben is megerösitem többször, hogy a hozzáállásom változatlan), hogy én NEM szeretnék kutyát, de ő végül vesz egyet, akkor azt én nem fogom sétáltatni, se etetni, se kutyasuliba vinni, se le se xarom. mert hatvanszor elmondtam, hogy nem kell kutya.


a gyerek nyilván nem ez a kategoria, nem kell ráugrani.


de ha egy ilyen fontos kérdésben az egyik félnek (mindegy melyiknek) határozott, fix, állando álláspontja van, akkor ahhoz a másik vagy alkalmazkodik (egy baleset esetén is), vagy elfogadja, hogy egyesül viszi tovább a sztorit.


én azt is elfogadom, hogy sok agyalágyultnak ez nem tetszik. de attol még EZ VAN. nem ér kamillázni, amikor egyedül maradsz a kölyökkel, mert szoltunk elöre, nem egyszer. ennyikeh.

2018. júl. 22. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/102 anonim ***** válasza:
85%

Ha a ferfi szexualis kapcsolatba lep egy novel ezzel elfogadja es alairja a kisbatus reszt.

Ha gyerek megfogan anyagilag az o felelossege es minden esetben a no dont.

Ez az elet rendje es a vilagon mindenhol a torveny.

Tiltakozhatdz attol meg ez van

2018. júl. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/102 anonim ***** válasza:
0%

dehogy tiltakozok. nem létezik, hogy ennyire félreérthetöen fogalmaznék.


ez pontosan igy van, ahogy mondod.


a férfi pedig a világ minden részén fogja magát és lekoccol a bus pitsába ha olxanba kényszeritik, amit nem akar.


én meg ezt mondtam. és hiába tiltakoztok, ez is pontosan igy van, ahogy az is amit te mondasz.


a nöknek ez utobbi nem tetszik, a férfiaknak meg az elöbbi.


attol még ez van. a nö dönt, a férfi fizet. de mellékhatásként könnyen lehet, hogy a nő egyedül marad a gyerekkel.

2018. júl. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/102 anonim ***** válasza:
80%

Egyedul 100x jobb mint olyan ferivel aki nem akar apa lenni.

Meg is erdemli soha ne lassa a gyereket

2018. júl. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/102 anonim ***** válasza:
0%

ó, mongyő :D


ti tényleg teljesen agyhalottak vagytok. Ennyi hülye nőt egy rakáson ritkán látni.


Mit érdemel meg te szerencsecsomag? A legnagyobb öröm neki, hogy nem látja a kölykét, akit sose akart.

2018. júl. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/102 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen nem ferfi hanem agyhalott meduza.

Nem etdemli meg hogy ferfi nevet viselje.

Egy nap majd megoregszik es egyedul fog megdogleni

2018. júl. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/102 anonim ***** válasza:

akiről szó van:


[link]

2018. júl. 23. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/102 anonim ***** válasza:
100%

71%

Nem, egy FÉRFI nem így viselkedik. Egy dedós felelősségkerülő fiúka esetleg.

Mit nem tudsz felfogni azon, hogy ha bedugod a kis fütyikédet egy nénibe, abból gyerek lehet? Nem játékmaci, vagy ilyesmi, hanem egy ÉLŐ, ÉRZŐ LÉNY, aki a te véred, ha tetszik, ha nem. Persze az anyjával nem muszáj együtt maradni, de igenis felelősséggel tartozol egy olyan életért, amit te csináltál.

Még egyszer mondom, ha ez nem tetszik, azzal semmi baj, van több elég jó lehetőség ilyen helyzetekre, pl el tudod köttetnk magad, vagy nem kefélsz, s akkor nem kell ilyeneken aggódni :)

A dolog tehát megoldható, innentől kezdve akinek fontosabb az, hogy bizsereg a farka és valakibe bele kell dugni, mint az, hogy vállalja a felelősséget a saját gyermekéért, az valami nem is tudom mi igazából, még csak nem is állat, mert az állat egészséges esetben nem utasítja el a saját utódját...

A felelősség meg pont nem arról szól, hogy mit akarok meg mit élvezek, és mit nem...


Ha ennyire nem tetszik a gyerek, mint lehetőség, akkor minek szexelsz? Nem tudom, hallottál-e már erről, de a szexuális aktus konkrétan arra való, hogy a nő teherbe essen.

Jó hír azoknak, akik ezt nem akarják, hogy a szóban forgó szexuális aktus nem kötelező, hanem opcionális. Ha önként belemész, akkor ne hápogj utólag, ha az történt, ami az aktus célja, hanem vállald a tetteid következményeit, mint egy felnőtt ember.

Vagy csak a dugikához vagy elég nagyfiú? :)

2018. júl. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/102 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom 34%-oska te mit rettegsz attól, hogy egy nő gyereket akarna tőled. Ki akarna családot alapítani egy pénzéhes lelkinyomoronccal, aki a saját anyját megbszná 2 fillérért? Majszolni az életet, jól van akkor majszolt, bár a szó amit keresel, az a habzsol akar lenni te funkcionális analfabéta :D

Nem fogsz lenyugodni, egy pénzéhes kis phöcsfejnként fogsz megpusztulni, nulla érzelem nélkül, úgy hogy se kutyád se macskád, csak pénzéhes ostoba kvák lesznek majd körülötted egy bizonyos korig :)))) Szép kis jövő, sok sikert hozzá. Arról meg ne is álmodozz hogy neked valaha érdek nélküli kapcsolatod valaha lesz valakivel. Bújj össze a pénzeszsákoddal, te szerencsétlen :D

29/N

2018. júl. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/102 anonim ***** válasza:
23%

Nyuszikák, nem értitek. De egyáltalán nem értitek. Én boldog párkapcsolatban élek, az ég világon semmi gondom a gyerekvállalással. Teljesen felesleges fogást keresni rajtam, nem fog menni. A kérdés nem rolam szol, sem az amiröl beszélek.


Az a férfi, aki mereven nem akar gyereket, soha, semmilyen körülmények között, az kötesse el magát (nem mintha ezt itthon csak ugy el tudná intézni, de ez részletkérdés ugye).


Ti azt nem értitek meg (nem csodálom, tul nagy az elvárásom), hogy amikor egy egyéjszakásba becsuszik a gyerek, vagy egy párkapcsolatba, ahol a férfi nem akar/még nem akar és ez tiszta sor mindkét félnek, mert megbeszélik elöre... ott IS a nő dönt. Csak és kizárolag.


Volt egy kérdés tegnap ahol a negyvenhez közeli pali régota akart gyereket a feleségétöl aki több év után végre teherbe esett, aztán szo nélkül elment és elvetette.


Értitek? (dehogy értitek). Forditott helyzetben is CSAK a nő dönt. Ha akarja megtartja a férfi akarata ellenére, ha akarja elveteti, a férfi akarata ellenére.


Sok férfinak ez nem tetszik, igazságtalannak érzik? Igen. Na és? Igy jártak. Ez ilyen, igy van kitalálva, tetszik nem tetszik. A nö teste, a nö döntése.


Ha a férfi ezek után kivágja a csajt, mint a macskát szarni, az meg az ö dontése. Nem tetszik ez sok nönek? Nem. Na és? Igy jártak. A férfi KÖTELESSÉGE hogy fizesse a tartásdíjat. Egyéb kötelessége (!) NINCS. Ez az ára annak, hogy a nö azt csinál a KÖZÖS gyerekkel, amit akar.


Én csak elméleti sikon mondtam a gyerektartást, mert a környezetemben láttam pár példát arra, hogy azt egyben asszonytartásnak is felfogják az anyák. Nem. Egy gyerek havi ellátása meg nem kerül százezerbe. Igy egy egyedülállo. anyának nagyon észnél kell lenni anyagilag is.

2018. júl. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!