Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vagy abortuszra mész, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vagy abortuszra mész, vagy összepakolom a cuccaidat. Mit gondoltok egy ilyen hozzáállású férfiról?

Figyelt kérdés
Szóval együtt él a pár, a férfi lakásában. A nő teherbe esik, óvszerhasználat mellett, szóval nincsen semmi trükközés, vagy szándékosan nem szedett fogamzásgátló, ugyanolyan meglepetés neki mint a férfinak. Amikor kiderül, ezt válaszolja, hogy ez a két lehetősége van a nőnek, mert neki nem kell gyerek most, lehet hogy majd később akar, de most nem és kész. A férfi amúgy anyagilag megtehetné hogy családot alapítson, minden körülmény alkalmas rá, 4 szobás saját lakás, jó fizetés, 2 autó. Egyszerűen érzelmileg nem akarja, vagy talán nem ettől a nőtől. 2 éve vannak együtt, a férfi 30, a nő 27 éves.
2018. júl. 20. 10:00
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/102 anonim ***** válasza:
94%

"amelyik nő teherbe esik megkérdezésem nélkül az magára vessen"


Olyan szomorú volt olvasni soraidat! Igazából itt pinpongozás megy a felelősségvállalásról. A nő mindig vesztese a dolognak mert ő eshet teherbe. Onnantól pedig csak az abortusz vagy az egyedülállóság van választási lehetőségnek.

A férfiak pedig elfelejtenek férfiként viselkedni. Ahogy te is felvázoltad. És ez szomorú. Egy nem kivánt terhesség esetén olyan hisztit lenyomni mintha valami csúf plüssmackó lenne ami neked nem tetszik...


Nem tudom minek köszönhető az, hogy minden más fontos csak az nem ami veled történik és ami más életét is érinti. Nem tudom miért fontos a szex nektek, ha kéltelenek vagytok fellelősséget vállalni a cselekedeteitekért (a vezetésnél is 0 tolerancia van, lassan be kéne vezetni a szexre is).


Szomorú vagyok hogy egy balesetnél a veszekedés megy, a fenyegetőzés és a hiszti... de arról elfeledkeztek, hogy ebben 1 résztvevő van aki a TI hülyeségetek miatt szív. Na rá nem gondol senki! Csak én, csak Én, csak ÉN, CSAK ÉN!

Nem vagy te semminek a közepe és ha az is lennél bajba lenne a világ mert magzat meglétével SEM tudsz mit kezdeni!


Elkeserítő! :(

2018. júl. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/102 anonim ***** válasza:
20%

Hát ezért nem kell össze-vissza dugni. Ez nem úgy megy, hogy bocsi, nem akartam. Tök mindegy, kedves feleim, a gyerek létrejött, ott van, él és létezik, ez nem a visszaadom a babaruhát szitu. Mindkettejük gyereke, olyan nincs, hogy bocsi, de nem kell. Lehet, hogy nem kell, de attól még a pasi gyereke. És lehet, hogy elvetetik, de attól is az ő gyerekük.

Gyereket én sem ölnék. Megtartanám és rettegnék, hogyan fogunk megélni, mert természetesen szakítanék. Nincs senkim. Mondjuk valószínű ezért nem bonyolódok szexkapcsolatokba, mert tisztában vagyok vele, hogy nálam az abortusz nem opció. Egyszer majdnem belementem a szeretősdibe, de annyit agonizáltam a pasinak emiatt, hogy végül elment a kedve az egésztől. De még mindig inkább ez, mint megöletni a saját kisbabámat.

2018. júl. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/102 anonim ***** válasza:
0%

,,Olyan szomorú volt olvasni soraidat! Igazából itt pinpongozás megy a felelősségvállalásról. A nő mindig vesztese a dolognak mert ő eshet teherbe. Onnantól pedig csak az abortusz vagy az egyedülállóság van választási lehetőségnek."


Hidd el,ha lenne férfiaknak fogamzásgátlási módszer amit betesznek már rég bent lenne,mondom vazektómiára akartam menni de 40 felett csinálják meg csak.

Tehát sajnos a nő kezében van,bár ne lehetne.

Megválogatom így van,ezért szoktam csak karrierista pénzcentrikus nőkkel ismerkedni mert egyrészt nem akarnak gyereket legalábbis 30 előtt nem igen másrészt az alakját félti mindent elkövet érte,3.részt meg majszolni akarja az életet.


"A férfiak pedig elfelejtenek férfiként viselkedni. Ahogy te is felvázoltad. És ez szomorú. Egy nem kivánt terhesség esetén olyan hisztit lenyomni mintha valami csúf plüssmackó lenne ami neked nem tetszik..."


Nekem a gyerek az,egy 20 évig tartó rabszolgaság amire g_ci sok pénzt kell költeni,egy gyereket felnevelni minimum 20 millió forint.

Felvázolom igen így,tudja a nő mire számíthat én nem árulok zsákba mcskát ami a szívemen az a számon,tudja mire számíthat tőlem,ezzel letisztázom a szabályokat.



"Nem tudom minek köszönhető az, hogy minden más fontos csak az nem ami veled történik és ami más életét is érinti. Nem tudom miért fontos a szex nektek, ha kéltelenek vagytok fellelősséget vállalni a cselekedeteitekért (a vezetésnél is 0 tolerancia van, lassan be kéne vezetni a szexre is)."

Egy szavam van erre CARPE DIEM,tehát sokan akarjuk nagykanállal majszolni az életet sőt 3 nagykanállal ebbe egy gyerek nem fér bele mert csak hátráltat.



"Szomorú vagyok hogy egy balesetnél a veszekedés megy, a fenyegetőzés és a hiszti... de arról elfeledkeztek, hogy ebben 1 résztvevő van aki a TI hülyeségetek miatt szív. Na rá nem gondol senki! Csak én, csak Én, csak ÉN, CSAK ÉN!"

Igen önző vagyok ebben az tuti,van egy felépített jó életem amibe nem akarom,hogy egy gyerek beleronditson.


"Nem vagy te semminek a közepe és ha az is lennél bajba lenne a világ mert magzat meglétével SEM tudsz mit kezdeni!"

Nem akarok inkább nem akarok pénzt most rááldozni,mert rengeteg munkám van,hogy élvezhessem az életet,nekem nem volt fiatalságom életem mert az ország legkeményebb egyetemét fejeztem be,mellette dolgoztam,hogy legyen pénzem edzésre ruhákra.

Most tudom kiélni magam,csak a gyerek szívná meg ezt.

Lehet egy 10-15 év múlva lenyugszok.


31F

2018. júl. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/102 anonim ***** válasza:
31%

Értem ha habzó szájú abortuszellenesek felháborodását, de azért azt ti sem gondolhatjátok komolyan, hogy ebbe csak a nőnek kell dönteni, ugye? Lehet hogy a pasi nem a legszebben fejezte ki magát, de attól még a tény az tény, hogy nem akar családot. A nő hogy jön ahhoz, hogy ennek ellenére mégis rákényszerítse? Úgy, ahogy a pasi sem kényszerítheti az abortuszt, a nő sem kényszerítheti rá hogy apa legyen. Szerintem.

Az meg hogy saját lakása van, meg jó fizetése meg autói, ahhoz semmi köze az anyának. Ebből még nem következik, hogy gyereket kell vállalnia a pasasnak akarata ellenére.


Végszónak pedig, én biztos nem szülnék egy olyan gyereket akit az apja a háta közepére sem kíván (tudom miről beszélek, én is ilyen gyerek voltam). Mondom ezt nőként.

2018. júl. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/102 anonim ***** válasza:
27%

A pasi egy segg arc ! De ettől még kettő embernek kell közösen meghoznia a döntest közös nevezőre jutni.

Nrm kérdés hagyd el.

De ne azert hogy kesobb penzt húzz le róla.

Ha egyedül vállalod a gyereket akkor a következményeit neveleset is vallald egyedül es ne lasd a ferfiban a pénzautómatát !!

Ne feledd ő nemet mondott a gyerek vállalasra .

Lehet lepontozni csajok :)


Nő.

2018. júl. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/102 anonim ***** válasza:
11%
Továbbra sem értem, a férfi megtett minden óvintézkedést, az óvszert mondják az egyik legbiztonságosabb védekezésnek még a mai napig is, a nőnek lettek volna egyéb lehetőségei... És most mindenki a férfit szidja, mert nem akarja a gyereket.
2018. júl. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/102 anonim ***** válasza:
13%

Kedves utolsó valaszoló.


Én nőként pont nem a férfit szidtam :)

2018. júl. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/102 anonim ***** válasza:
63%

Aki "nemet mond a gyerekre", az ne kefélgessen, aztán kész. Azon kívül NINCS biztos módszer, közeli ismerőseim között is nem egy gyógyszer mellett fogant gyerek van, és nem, nem volt apuka dúsgazdag, hogy """""véletlen"""" legyen, tényleg nem akarták. Nekem is csúszhatott volna be gyerkőc elég könnyen akaratom ellenére, ha nem járok utána jobban a témának, "csak" az orvosom hivatalos véleményére adok, ő ugyanis simán ír fel olyan gyógyszereket, amik csökkentik a fogamzásgátlóm hatását. Én vagyok annyira bizalmatlan, hogy utánanézzek a felírt cuccnak, de hát belegondolva, miért ne bízhatnék meg az orvosomban? Simán beszedhetném, és akkor már rég itt gőgicsélne mellettem egy gyerek, hiába nem akartam, hiába használtam rendeltetésszerűen a fogamzásgátlót, hiába követtem az orvos utasításait...


Természetesen ez részemről a nőre is vonatkozik, csak eleve a kérdésben a férfi tiltakozott nagyon, ezért hegyeztem ki a válaszaimat arra, hogy a férfinak nem kéne, stb.

Mondjuk egy nőnek tényleg lehetne magától annyi esze, hogy ezt ne kelljen megemlíteni...


Persze lehet gyártani a zabigyerekeket is, aztán hisztizni egyik részről amiatt, hogy szülni kell vagy abortusz, meg apu elhagy, másik részről meg azért, mert nemkellgyerek, mert az drága, brühühü. De nem lenne egyszerűbb használni néhány agysejtet, és nem engedni bárkit a lábunk közé, avagy nem beledugni a legnemesebb testrészünket bárkibe, akin luk van?

NINCS, NEM LÉTEZIK biztos, 100%-os fogamzásgátlás, innentől kezdve a szememben mindenki kretén, aki a szerencsére alapozza, hogy lesz-e terhesség, ami után a gyerek vagy sz..r családban, vagy csonka családban nő fel, vagy meg se éri a születését.

Mert egy dugás többet ér ugyebár, mint egy gyerek élete, és a két szülő általános életminősége.


Az egész sztoriban a magzatot sajnálom egyedül, most több rossz sors közül vár rá valamelyik, csak azért, mert két felnőttnek nevezett ösztönlénynek épp bizsergett, és nem bírtak magukkal...

2018. júl. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/102 anonim ***** válasza:
74%

#33, a #31 a férfiakról, férfiakhoz szólt: ne vedd magadra.

Szebb lenne a világ, ha apád gondolkodott volna îgy.


A nőnek meg a pakolást tanácsolnám, a gyerek ügyében meg sok dolgot kell mérlegelni, család, lakhatás, kereset...

2018. júl. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/102 anonim ***** válasza:
10%
A gond ott van, hogy rengeteg nő pont így akar magához láncolni egy jómódú férfit (illetve hozzáférni a pénzéhez), mivel pontosan tudják, bárhogy is sikerült teherbe esni, akármilyen alattomos trükkel, a férfi teljesen tehetetlen és ki van szolgáltatva évtizedeken át.
2018. júl. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!