Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vagy abortuszra mész, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vagy abortuszra mész, vagy összepakolom a cuccaidat. Mit gondoltok egy ilyen hozzáállású férfiról?

Figyelt kérdés
Szóval együtt él a pár, a férfi lakásában. A nő teherbe esik, óvszerhasználat mellett, szóval nincsen semmi trükközés, vagy szándékosan nem szedett fogamzásgátló, ugyanolyan meglepetés neki mint a férfinak. Amikor kiderül, ezt válaszolja, hogy ez a két lehetősége van a nőnek, mert neki nem kell gyerek most, lehet hogy majd később akar, de most nem és kész. A férfi amúgy anyagilag megtehetné hogy családot alapítson, minden körülmény alkalmas rá, 4 szobás saját lakás, jó fizetés, 2 autó. Egyszerűen érzelmileg nem akarja, vagy talán nem ettől a nőtől. 2 éve vannak együtt, a férfi 30, a nő 27 éves.
2018. júl. 20. 10:00
 71/102 anonim ***** válasza:
83%

Elozo

Te mondhatsz amit akarsz

Torveny azt mondja : aki spermaja az fizet es 100% no dont o teste o mehe.

No dont ferfi fizet mivel o szulni nem tud

2018. júl. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/102 anonim ***** válasza:
82%

#63, a gyt az gyerek tartás, a te gyereked tartása.... vagy te eleve árvának születtél?

A szüleidet is leölöd gondolom, ha esetleg pénzbe kerülnek?

2018. júl. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/102 anonim ***** válasza:
22%
Kit erdekel hogy mit mond ? Ha te készen allsz anyagilag és érzelmileg akkor hajrá ha meg nem, és nem tudnal neki megadni mindent nem vagy készen akkor ne szuld meg mert felesleges
2018. júl. 21. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/102 anonim ***** válasza:
79%

#70

Te meg ha TUDOD hogy nem akarsz gyereket, akkor ne csinalj olyanokat, amibol gyerek lehet (pl szex)

Vagy ha megis osszejon, akkor meg nem sirankozni kell, hanem vallalni a felelosseget.

2018. júl. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/102 anonim ***** válasza:
21%

71, 72:


igy van, én mondhatok, amit akarok, az én spermám, oszt jonapot.


én értem, hogy elszaladt a ló keményen a világgal, el is fogadom. nektek, bizonyos (!!, azaz közel sem az összes) női egyedeknek nem sikerül elfogadni azt, hogy amikor azt mondjátok, hogy


"az én testem, gyerekem, méhem, blablabla, az ÉN döntésem"


akkor bizony vannak olyan faszik, akik azt fogják mondani, hogy jol van kincsem, ha ennyire nagylegény vagy és ez CSAK a TE döntésed, akkor vállald a következményeket is. Megkapod a kötelezö gyerektartást, aztán vállald a TE döntésed következményeit.


zizeghet itt akármennyi méhecske meg petefészkecske, a valoságon nem változtat.


ha egy párnak a férfi tagja határozottan NEM akar gyereket, ezt egyenesen végig le is kommunikálja, ennek ellenére a nő szül (mindegy, hogy baleset, átverés, szüz mária style), akkor vállalja, hogy a faszi tartani fogja magát ahhoz, amit már az elejétöl elmondott. A nő ilyen esetben magának szül.


63-as voltam, sziasztok, csók.

2018. júl. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/102 anonim ***** válasza:
0%
ja azt hozzáteszem, hogy ez elméleti okfejtés, rám nem vonatkozik. ha én határozottan nem akarnék gyereket, elköttetném magam.
2018. júl. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/102 anonim ***** válasza:
70%

#75

Beteg vagy. A balesethez 2 ember kell.

2018. júl. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/102 anonim ***** válasza:
11%

a terhességmegszakitáshoz meg egy. a döntés meghozásához is csak egy. nem tudom meddig kell ezt ragozni, itt HA akar, akkor a nő dönt egyedül, a férfi fejre is állhat, akkor is az lesz, amit a nő akar.


ha egyedül hozza meg a döntést, ami teljességgel szembenáll a férfi akaratával, akkor a következményt is egyedül vállalja. nem véletlen nem kötelez semmi az együtt maradásra, csak a gyerektartás fizetésére. mondom ujra, ez engem nem érint, lehet fröcsögni nyugodtan.


amugy köszönöm, elég volt a társalgásbol, nagyon látszik, hogy zömében kik olvassák/reagálnak egy ilyen posztnál.

2018. júl. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/102 anonim ***** válasza:
84%

#78

De tényleg ennyire nem fogod fel? Onnantól kezdve, hogy elkezditek a nemi aktust, te vállaltad a felelősséget, hogy ebből gyerek lehet. (Hacsak nem megerőszakolnak, abban az esetben természetesen egyetértek veled)

Ha szexelsz, mindig benne lesz a pakliban, hogy lehet belőle terhesség, akármit csinálsz. Ha nem tetszik, nem kell szexelni, ennyi.

2018. júl. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/102 anonim ***** válasza:
0%

Elsőre durván hangzik, de valószínűleg megvolt az előzménye. Nem hiszem,hogy mindjárt így reagált. Gondolom, a nő közölte vele, hogy márpedig ő megtartja, ettől kattant be. Ami azt illeti, én is kihajítanám.

Nő vagyok

2018. júl. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!