Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vagy abortuszra mész, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vagy abortuszra mész, vagy összepakolom a cuccaidat. Mit gondoltok egy ilyen hozzáállású férfiról?

Figyelt kérdés
Szóval együtt él a pár, a férfi lakásában. A nő teherbe esik, óvszerhasználat mellett, szóval nincsen semmi trükközés, vagy szándékosan nem szedett fogamzásgátló, ugyanolyan meglepetés neki mint a férfinak. Amikor kiderül, ezt válaszolja, hogy ez a két lehetősége van a nőnek, mert neki nem kell gyerek most, lehet hogy majd később akar, de most nem és kész. A férfi amúgy anyagilag megtehetné hogy családot alapítson, minden körülmény alkalmas rá, 4 szobás saját lakás, jó fizetés, 2 autó. Egyszerűen érzelmileg nem akarja, vagy talán nem ettől a nőtől. 2 éve vannak együtt, a férfi 30, a nő 27 éves.
2018. júl. 20. 10:00
 51/102 anonim ***** válasza:
14%

#48

"össze-vissza" = olyannal, akivel KIZÁRT, hogy gyereket akarjak, de még az is, hogy kultúremberek módjára meg tudjuk oldani, ha besikerül.

Még hányszor kell leírnom, mire sikerül értelmezni? :D

2018. júl. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/102 anonim ***** válasza:
44%
51. És ezt honnan fogod tudni? Megkérdezed az első szex előtt, hogy akarna-e tőled gyereket? Amúgy meg lehet, hogy te akarsz tőle, de az nem biztos, hogy ő is tőled. De ezt nem fogja az orrodra kötni, pláne dugás előtt. :D
2018. júl. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/102 anonim ***** válasza:
65%

#52

Nyilván megismerem, mielőtt összejövök valakivel... (Ezt tényleg le kell írni? :DD )

Nem tudom, másoknál mi a szokás, idegennel kerülnek-e párkapcsolatba egyből, mi a párommal elég sok témát kiveséztünk egy hosszú barátság keretein belül, mielőtt összejöttünk volna, így tisztában voltam vele, miként viszonyul egy gyerekhez, és még sok ilyen kényes dologhoz.

A kapcsolat elején, mikor egy pár leszünk, akkor meg aztán főleg muszáj előjönnie a gyerek-témának, hiszen ha pl ő hatgyerekes nagycsaládos apuka akar lenni, én meg 0 gyerekes karrierista, akkor semmi keresnivalónk egymás mellett.

Nekem evidens, hogy ezekről őszintén beszélgetünk, mielőtt ágyba bújunk, vagy akár kimondjuk, hogy kapcsolatban vagyunk.

2018. júl. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/102 anonim ***** válasza:
68%
53. Ismétlem, ismerkedéskor nagyon kevés férfi fogja neked bevallani, hogy nem akar gyereket! Még ha úgy is van. Amúgy meg látod, a kérdésben szereplő férfi sem azt mnondta, hogy nem akar gyereket, hanem, hogy még nem most. Vagy ti azt is letisztázzátok randikor, hogy mikor legyen? Valljuk be, ez nagyon életidegen, és sok minden közbe is jöhet addig.
2018. júl. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/102 anonim ***** válasza:
74%

Sajnos nem minden kapcsolat kezdődik hosszú barátságként. Meg barátokkal elméleti szinten beszélünk ilyesmiről, nem úgy, hogy "haver, ha én tőled teherbe esnék...".


Én dobnám a pasit, de a stílus miatt, mert ahogy teherbe esnék, már a buszon ülnék Bécsbe menet abortuszra.

2018. júl. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/102 anonim ***** válasza:
0%
Én biztos azt mondanám, hogy "köszi, nem kell segíteni, megy egyedül is és még ma elhagylak egy életre! Ja, a kijáratot ismerem, nem kell kikísérni."
2018. júl. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/102 anonim ***** válasza:
89%

" És mi lenne, ha a nők felnőnének, és csak azzal feküdnének le, aki hótziher, hogy gyereket akar tőlük? "


Akkor nagyon rossz világ lenne a férfiaknak.Még több olyan kérdés születne, hogy a "nők miért nem akarnak csak szexelni?" Pont tegnap tette fel itt a kérdést valaki, ha jól emlékszem.

2018. júl. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/102 anonim ***** válasza:
88%
Az a vélemény3m, hogy ha lenne abortuszom, ha nem, akkor is otthagynám ezt a pasit, mint macskát....
2018. júl. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/102 anonim ***** válasza:
41%

#54

Nem tudom, a "barátság" szóban mi ilyen értelmezhetetlen... 6 éve voltunk őszinte kapcsolatban, mire egyáltalán szóba került, hogy több is lehetne köztünk. Addigra már egy csomó dolgot kibeszéltünk őszintén, a gyereket is, meg másokat is.

De egyébként nem teljesen értem, eddig akárhány férfit ismertem meg akármilyen körülmények között, elég hamar szóba jött a család, mint téma, és nagy részük készségesen elmondta noszogatás, egyáltalán kérdés nélkül, hogy nem akar gyereket, legalábbis egyelőre... mi ezen olyan nagy csoda? Nem kell ehhez hosszú barátság.

2018. júl. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/102 anonim ***** válasza:
74%
Ez itt marha nagy kamu,pár kérdéssel van feljebb egy ugyanilyen kérdés,csak szerepváltoztatással anyagiakban.
2018. júl. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!