Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vagy abortuszra mész, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vagy abortuszra mész, vagy összepakolom a cuccaidat. Mit gondoltok egy ilyen hozzáállású férfiról?

Figyelt kérdés
Szóval együtt él a pár, a férfi lakásában. A nő teherbe esik, óvszerhasználat mellett, szóval nincsen semmi trükközés, vagy szándékosan nem szedett fogamzásgátló, ugyanolyan meglepetés neki mint a férfinak. Amikor kiderül, ezt válaszolja, hogy ez a két lehetősége van a nőnek, mert neki nem kell gyerek most, lehet hogy majd később akar, de most nem és kész. A férfi amúgy anyagilag megtehetné hogy családot alapítson, minden körülmény alkalmas rá, 4 szobás saját lakás, jó fizetés, 2 autó. Egyszerűen érzelmileg nem akarja, vagy talán nem ettől a nőtől. 2 éve vannak együtt, a férfi 30, a nő 27 éves.
2018. júl. 20. 10:00
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/102 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul tudod 15-ös. Hiaba nincs a neveden semmi, jogilag hajléktalan vagy, akkor is terhelik rád a gyerektartast. Ahogy van egy kis jövedelmed, egyből behajtható.

Apám szintén bután gondolkodott, nem fizetett semmit, majd egyszercsak meghaltak a nagyszüleim, a gyerektartas volt az első, amit kifizettetek vele az örökségből.

2018. júl. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/102 anonim ***** válasza:
16%

"Mi lenne, ha inkább az ilyen fiúkák felnőnének végre, vállalnák a felelősséget a tetteikért, vagy ha azt nem akarják, akkor nem dugdosnák a farkukat olyan nőkbe, akiktől hótziher, hogy nem akarnak gyereket?"


Áhhh, a férfiak már megint. És mi lenne, ha a nők felnőnének, és csak azzal feküdnének le, aki hótziher, hogy gyereket akar tőlük? Miért csak a férfiaké a felelősség és miért a nő az áldozat, amikor a nők dönthetik el, kivel fekszenek le? Amúgy az uriember anyagi helyzetét leírva, elhanyagolhatóan kicsi annak a valószínűsége, hogy valóban baleset történt.

2018. júl. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/102 anonim ***** válasza:
5%

20-as egy gyerek két ember döntése,amelyik nő teherbe esik megkérdezésem nélkül az magára vessen.

Én egy fityinget sem fizetnék és mindent elkövetnék,hogy ne is kelljen,látni se akarnám azt a gyereket mivel nélkülem döntene akkor nevelje nélkülem is a purgyékát,huzza össze a nadrágszíjat ha akarja nekem rabszolga élet nem kellene most.


Sajnos nem köttethetem el magam mert 40 felett csinálják meg,max külföldön talán,csak munkám olyan sok,hogy szellenteni nincsen időm nem kiutazni.

2018. júl. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/102 anonim ***** válasza:
98%
23-as, akkor nagyon vigyázz, mert ha barkit is teherbeejtesz, és megtartja, fizetned kell, ha akarsz, ha nem. Csak gyűlik majd a neveden, és visszamenőleg behajtható.
2018. júl. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/102 anonim ***** válasza:
6%

"ja, de inkább kamatyolunk minden fele, aztán ha az történik, amire eredendően az egész szex hivatott, akkor meg csodálkozzunk."


Ez persze fordítva is igaz! Minek kamatyolnak a nők olyan pasikkal, akik nem akarnak gyereket, aztán meg ha becsúszik, csodálkoznak, hogy az miért nem akarja?

2018. júl. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/102 anonim ***** válasza:
100%

#22

A kérdésben szereplő helyzetben a férfi tiltakozik vehemensebben a gyerek ellen. Természetesen én nőként se fekszem le olyannal, akivel soha nem tudnék elképzelni se gyereket (akarni most se akarok, de tudom, hogy ha besikerülne, akkor a párommal meg tudnánk oldani)

Most a kérdésben viszont nem a nő akadt ki, így fölöslegesnek tartottam róla írni.

"elhanyagolhatóan kicsi annak a valószínűsége, hogy valóban baleset történt"

Alapjáraton "elhanyagolhatóan" kicsi a valószínűsége a balesetnek, guminál és gyógyszernél is 97-99%-os a biztonság, de ez nem nyugtatja meg azt, aki pont abba az 1-3%-ba esik, így kár rugózni azon, hogy mennyire elhanyagolható vagy sem.


#23

Akkor meg válogasd meg, kikkel fekszel le, ennyire egyszerű.

Belőlem se műtenék ki a méhemet csak úgy, 100%-os fogamzásgátlás meg nem létezik, így én is megnézem, kivel szeretkezek, és akivel úgy érzem, hogy esélytelen lenne közös döntésre jutni gyerek-témában, illetve világvége-szintű tragédia lenne, ha teherbe esnék, azzal nem szexelek, és voilá, sose lettem még terhes olyantól, akitől nem akartam.

2018. júl. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/102 anonim ***** válasza:
11%
Amelyik nő meg egyedül nem képes eltartani a gyereket, az ne is vállaljon! Ennél az esetnél is látszik, a nőnek nincs semmije, de kell a gyerek, ha már becsúszott (már ez is gyanús persze), a tehetősebb pasija meg tartsa el, aki nem is akarta, és nem dönthet. Ki van ez találva.
2018. júl. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/102 anonim ***** válasza:
45%

"nekem kb a kannibalizmussal egy szint."


Ezen mi a kannibalizmus? Amikor teli pofára nyeled a gec.it, az inkább. De gondolom az nem probléma.

2018. júl. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/102 anonim ***** válasza:
41%

#27

Miért, mit csináljon? Én nem vagyok abortuszellenes, de igenis van, akinek komoly trauma "megöletni" a saját gyerekét, arról nem is beszélve, hogy milyen egészségügyi problémákhoz vezethet később.

2018. júl. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/102 anonim ***** válasza:
70%

Itt egyfelől egy két éves kapcsolatról van szó, másrészt a pasi sem 20 éves már, hanem 30. Szóval nem egy kalandból lett a gyerek. Meg nem is arról van szó, hogy nem akar, és becsúszott, előfordul. De ez a hozzáállás, meg egy ilyen kijelentés, vagy abortusz vagy szakítás? Na, azért ez nagyon nincs rendben, lehetne erről normálisan is kommunikálni, ha már így történt.

Nem vagyok abortusz ellenes, vannak esetek, amiknél én is azt mondom, hogy inkább az. De ezt akkor sem így kellene kezelni. Ez az ember egyszerűen kijelentette, hogy csak az lehet, amit ő akar, és a másik embert figyelembe sem veszi.

Itt egy gyerekről van szó, meg a nő testéről, mert arra is kihatással van, akár az abortusz, akár a terhesség, nem egy tárgyról vagy egy káros szenvedélyről (dohányzás, alkohol...). Ezt egyszerűen nem lehet így lerendezni...

2018. júl. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!