Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vagy abortuszra mész, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vagy abortuszra mész, vagy összepakolom a cuccaidat. Mit gondoltok egy ilyen hozzáállású férfiról?

Figyelt kérdés
Szóval együtt él a pár, a férfi lakásában. A nő teherbe esik, óvszerhasználat mellett, szóval nincsen semmi trükközés, vagy szándékosan nem szedett fogamzásgátló, ugyanolyan meglepetés neki mint a férfinak. Amikor kiderül, ezt válaszolja, hogy ez a két lehetősége van a nőnek, mert neki nem kell gyerek most, lehet hogy majd később akar, de most nem és kész. A férfi amúgy anyagilag megtehetné hogy családot alapítson, minden körülmény alkalmas rá, 4 szobás saját lakás, jó fizetés, 2 autó. Egyszerűen érzelmileg nem akarja, vagy talán nem ettől a nőtől. 2 éve vannak együtt, a férfi 30, a nő 27 éves.
2018. júl. 20. 10:00
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/102 anonim ***** válasza:
40%
Értékeld, legalább időben őszinte, nem utólag lép le, mint sokan.
2018. júl. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/102 anonim ***** válasza:
17%

9+ Aztán amikor felnőtt a gyerek és leskelődik vagy véletlenül suttyomba meglát a fazon a gyerekkel, mert mondjuk az aktuális barátnője kutakodott utánad, had tudja meg, hogy mit vesztett. Mert megtudja, mindegyik ilyen férfi.

Érdekes, a sors mindig tesz róla, hogy meglássa az ilyen a gyereket:)

2018. júl. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/102 anonim ***** válasza:
16%

ezt nevezem. megértünk a pusztulásra.

nekem kb a kannibalizmussal egy szint.

menj, és neveld egyedül.

2018. júl. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/102 anonim ***** válasza:
96%

Attól még nem kell akarnia gyereket, hogy minden körülménye adott a családalapításra.Ez nem így működik.

A kijelentése viszont tényleg arra utal, hogy érzelmileg nem, és nem ezzel a nővel szeretne gyereket nevelni, vagy legalábbis nem pont most.Nem érett még meg arra, hogy gyereke legyen, az is lehet soha nem is lesz rá érett.Ezt nehéz megjósolni.

A nő megszülheti a közös gyereket, de az biztos, hogy egyedül marad vele.Ha ezt tudja vállalni, akkor ennek ismeretében döntsön.A leendő apára a dolgok jelenlegi állása szerint nem érdemes számítani.Nem tartom nagyon esélyesnek, hogy a szülés után majd változik a hozzáállása.Gyereket csak olyan emberrel érdemes vállalni, aki szintén akarja és tisztában van azzal, hogy mivel jár egy gyerek.

2018. júl. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/102 anonim ***** válasza:
12%

Akik itt gyerektartással jönnek,csak annyit teszek,hozzá,hogy a csávó nem hülye,tehát gondolhatjátok semmi sincs a nevén okosan megoldja higgyétek el,nekem sincs semmi a nevemen,tehát én egy hajléktalan vagyok jogilag.


A jövedelmét meg szépen eldugja,titkolja,bejelenti magát minimálbérre vagy ilyesmi,aztán ennyi.

Én is ezt tenném az tuti.


Mondjuk kérdező én nem tudom mit tennék az tuti nekem se kellene az a gyerek,mert idő sok pénz meg rabszolgaság 20 évig,egy ilyen nagyvilági férfi mint a pasid vagy amilyen én is vagyok nekünk gyereket vállalkni öngyilkosság plusz kicseszel azzal a gyerekkel mivel gondolom a párod nagykanállal majszolja két arcra az életet,régen szerény körülmények között élt és még élni akar.


Plusz gondolom én úgy gondolkodik,hogy nagy ház legyen meg meg még jobb autó,a számlán több 10misi félretéve,mert gondol arra,hogyha feldobja a pacskert akkor azt a gyereket a nő nyugodtan tudja felnevelni.


Igaza van legszebb évei bulik,Ibiza,utazgatások,wellneszezés erre vágyik és te ettől fosztanád meg egy gyerekkel.

Sajnos én is ezt a két lehetőséget mondanám neked,vagy aláíratok veled egy papírt,hogy a semmi követelésed nem lesz gyereked felé tőlem engem nem érdekel.

2018. júl. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/102 anonim ***** válasza:
76%
Függetlenül attól hogy megtartod e a babát nagyon gyorsan lépj le. Micsoda érzéketlen görény faszi az ilyen?!
2018. júl. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/102 anonim ***** válasza:
71%

gondolom ez előtte is meg votl beszélve, hogy a férfi nem akar gyereket, bár akkor kötesse el magát.

de ő lakása, ő dönt.

ha nő akarja, akkor tartsa el egyedül és kész.

2018. júl. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/102 anonim ***** válasza:
19%

Azért az itteni nőneműek is megérik a pénzüket, egyből mi az első: "megtartanám a gyereket és jó kis gyerektartással húznám le..."


Először is egyik fél sem akarta, akkor miért fizetne azért, amit nem akart, ha a megtartásról egyedül a másik fél dönt? Szörnyű igazságtalan ez a rendszer, és persze mindig a nőnek kedvez.

A korrekt az lenne, hogy lemond az apaságról (így a gyerektartásról is), ha már a nő úgy dönt egyedül, hogy megtartja a semmire (mert ha jól értem csak a férfi nyakán élősködik, minden a pasié).

Persze ez a válasz az itteni sok "aranyásónak" nem fog tetszeni.

Annyira tipikus történet, többet nem is írok ehhez.

2018. júl. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/102 anonim ***** válasza:
72%

Leülnék elolvasni a híreket, amíg összepakol helyettem.


Azt nem tudom, hogy a gyereket megtartanám vagy sem, de hogy egy ilyen barom mellett nem maradnék, az holtbiztos.

2018. júl. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/102 anonim ***** válasza:
91%

#18

Ne ess pánikba, a rendszer nem a nőnek kedvez, sőt. Ja, gyerektartás.... aztán ki hajtja be? Kis okoskodással meg lehet kerülni, egy csomó nő kínlódik egyedül a gyerek(ek)kel, míg apuka meg él mint Marci hevesen, és egy fityinget nem költ a saját gyerekére....

Mi lenne, ha inkább az ilyen fiúkák felnőnének végre, vállalnák a felelősséget a tetteikért, vagy ha azt nem akarják, akkor nem dugdosnák a farkukat olyan nőkbe, akiktől hótziher, hogy nem akarnak gyereket?

Ja, de inkább kamatyolunk minden fele, aztán ha az történik, amire eredendően az egész szex hivatott, akkor meg csodálkozzunk.

2018. júl. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!