Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszafogadjam a barátomat?

Figyelt kérdés
Barátjaival ment el(csak fiúk) Balaton Soundra három napra, nekem nem volt kifogásom ellene, a barátjai normálisak és nekik is van barátnőjük, illetve megbíztam benne. Viszont a fesztiválon lefeküdt valakivel, ezt pár nappal a fesztivál után elmondta nekem, nagyon dühös lettem és egyben csalódott, igazából egyből el is költöztem anyáékhoz ideiglenesen. Persze mondta, hogy szeret és nagyom sajnálja de akkor úgy voltam vele, hogy ez a legjobb döntés. Le is tiltottam mindenhonnan, ide is eljött, de nem akartam látni, elküldte apa. Ennek már két hete, viszont az elmúlt napokban úgy éreztem egyre jobban hiányzik, mert még szeretem, és ő egy nagyon fontos ember az életemben. Hat évig voltunk együtt és eddig semmilyen ilyen dolog nem történt, nem voltak problémáink, szerettük egymást. Én 25 éves vagyok barátom egy évvel fiatalabb. Ti visszafogadnátok a párotokat ilyen után?
2018. júl. 25. 22:58
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem beszéljetek erről mindenképp.
2018. júl. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
100%

Nehogymár még te sajnáld meg őt!

Többé rá se néznék.

2018. júl. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos a mai világban nagyon kevés a hűséges férfi. Családos apák megcsalják a feleségüket 10 vagy több év házasság után. ( van hogy kiderül, van hogy nem) sajnos itt már a bizalom elúszott neked, de te életed te döntésed. Senki nem tudja átérezni a bánatod. Úgy dönts ahogy jónak látod és legfőképpen ami neked jó.
2018. júl. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
97%

Az, hogy elmondta az egyik legmocskosabb dolog. Fúrja a lelkiismeret, marha szar érzés, így aztán inkább átrakja rad a terhet, döntsél te, ha akarod szakíts te, ne az ő felelőssége legyen az egész.



Hidd el, sokkal nehezebb lelkiismeret-furdalással élni, mint átrakni a másikra s terhet

2018. júl. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
100%

Van önbecsülésed?

Nem úgy tűnik.

2018. júl. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
0%
6 év az 6 év. A gyak népe keményen ugrik minden megcsalásra és valóban van ezzel gond, de nem eszik annyira forrón azt a kását. Szerintem üljetek le, beszéljétek végig. Legfontosabb, hogy jól gondolkodsz ebben a dologban, nem szabad túl élesen megítélni egy botlást. Mindenkinek lehet rossz napja.
2018. júl. 26. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
83%
Persze, aztán ha legközelebb ilyen történik, (mert fog) akkor gyere ide, hogy te nem érted...
2018. júl. 26. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
100%

@26: "Ha egy helyes, intelligens csávó ,akkor nehéz néha megállni a kísértést" - nem érzed az ellentmondást?


"Az,hogy szexelt valakivel, csak annyit jelent, új impulzusok kellet érjék" - ezzel nincs gond, de ha a párkapcsolatban felállított szabálykeretbe a kalandozás nem fér bele, akkor előbb fel szokás bontani a régit és aztán kalandozni.


"te tökre kikezdenél vele ha nem lenne a barátod" - ha ez így van, akkor már a párkapcsolatod nem annyira jó és kielégítő, máskülönben nem éreznéd a késztetést.


"néha engedni kell ennek a kísértésnek ,mert beleőrülsz." - nem a kísértésnek kell engedni, hanem az életedet kell úgy irányítani, hogy ne kelljen beleőrülnöd. Ha nem elég a párkapcsolatod, akkor miért vergődsz benne? Másrészt ez olyan gyönyörűen menti fel a megcsaló felet, hogy az ember bele kifordul tőle. Még téged kellene sajnálni, mert "kénytelen vagy" megcsalni a párod?


"Egy szex nem feltétlen dönt romba mindent. " - persze, hogy nem, csak a bizalmat, amire egy kapcsolat épül.

2018. júl. 26. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:

Az eddig eltelt , együtt töltött időt nem szabad nézni.

Ez most van, az akkor volt.


Ő sír rí szomorkodik, szegény babuci jajj a kis tündéri fiúcska tuti szeret engem, óóó a kis ártatlanka tuti nem akarta komolyan....és most mindenhol előadja a mártírt. Mindenki előtt úgy állítja be, hogy jajjj isteneeeeem őőő nem bírja ki nélküleed szegény lélek :(


De úgy is visszafogadod.

2018. júl. 26. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
0%

“Sajnos a mai világban nagyon kevés a hűséges férfi. Családos apák megcsalják a feleségüket 10 vagy több év házasság után.“


Sajnos a mai világban nagyon kevés a hűséges nő. Családanyák csalják a férjüket 10 vagy több év házasság után



Hidd el, férfiként látom mi megy a másik oldalról (haverok, kollégák), és a nők sem jobbak. Persze, a közvélekedés szerint mondig a csúnya gonosz férfi csal, de nagyon nem igaz, az egyik kolléganőm 2 gyerekkel most lépett le a szeretőjével, aki szintén a cégnél volt, erre mit hallok a barátnőktől? Hogy végre boldog lesz, mert megtalálta a hozzá illő férfit.


Az én párom nem csalt meg, csak kidobott, majd másnap már az addig “jaj, csak barátok vagyunk” kollégájával aludt. Persze, nekem meg el kellene hinnem, hogy előtte nem történt semmi.



Amúgy nemrég volt egy felmérés ha jól emlékszem a németeknél, a megkérdezett férfiak 41%a csalta meg a párját már és minő meglepetés a nők is pont ennyi %-ban. Különbség csak a tizedesekben volt, ha jól emlékszem 0.2%-al több nő csalt már, de ez azért bőven a statisztikai hibahatáron belül van, az viszont biztos, hogy ebből nem az derül ki, hogy a férfiak csalfák, jaj szegény nők.

2018. júl. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!